Classificació General

 
Lloc Drs Nom_Cognoms Sx Ll_Sx Temps mKm LlocCat NomClub
1 48 Miquel Comella Pera     34:28 3:27 1-M3 JA ARRIBARÉ!!
2 85 Gerard Garrote Sayó     35:39 3:34 1-M2 CA FIGUERES
3 89 Miguel Angel Moreno Sanchez     35:58 3:36 2-M3 CLUB ATLETISMO BARBASTRO
4   Mustafa Diop     36:05 3:37 2-M2  
5   Josep Llobera Torres     36:14 3:38 3-M3 AA XAFATOLLS
6 5 Josep Antoni Gardenyes Clivillé     36:33 3:40 3-M2 AA XAFATOLLS
7 4 Xavier Pampols Solans     37:05 3:43 4-M2 100x100 FONDISTES TÀRREGA
8 14 Oriol Alejo Valle     37:53 3:48 5-M2 CLUB TRIATLÓ LLEIDA
9 157 Soufian Hamodi     38:01 3:49 1-M1 INDEPEND.
10 82 Carlos Franco Estopa     38:12 3:50 4-M3 ZENKIU RUNNERS CLUB
11 81 Adria Malagon Gallart     38:15 3:50 6-M2 VINAIXA
12 59 Manel Oliva Leal     38:19 3:50 7-M2 LAST ZANKADA
13 7 Josep Borges Sola     39:28 3:57 5-M3 ALMACELLES PEDAL CLUB
14 3 Santi Pampols Solans     39:33 3:58 6-M3 100x100 FONDISTES TÀRREGA
15 11 Jordi Pons Sora     40:10 4:01 8-M2 CA MONTBLANC
16 31 Isidre Fernandez Colom     40:13 4:02 7-M3 INDEPEND.
17 46 Amadeu Urrea Pérez     40:25 4:03 1-M4 INDEPEND.
18 13 Ramon Requesens Rodríguez     40:26 4:03 2-M1 CLUB EXCURSIONISTA MONTBLANC
19 66 Quim Cordoba Flores     40:34 4:04 9-M2 QC SYSTEM
20 15 Marc Bergés Peiró     40:44 4:05 10-M2 CLUB TRIATLÓ LLEIDA
21 115 David Mercadal Mercadal     40:47 4:05 11-M2 INDEPEND.
22 67 Bernat Reñe Bellmunt     41:05 4:07 12-M2 QC SYSTEM
23 91 Francesc Mancho Llobera     41:11 4:08 13-M2 ESPAI FITNESS
24 58 Rosamari Carulla Argilés F 1 41:15 4:08 1-F2 LA GUINEU
25 54 Benito Pelegrí Grau     41:29 4:09 8-M3 KM0 PONENT
26 120 Costel Panghios     41:36 4:10 14-M2 INDEPEND.
27 63 Fabio Marini     41:50 4:11 2-M4 ORO DI NAPOLI
28 1 Abel Domenech Ganau     42:01 4:13 9-M3 ALMACELLES ATLETICA
29 70 Raul Baradad Benitez     42:03 4:13 15-M2 RUNNING TEAM PAC-DOM
30 43 Angel Soler Gigo     42:04 4:13 10-M3 INDEPEND.
31 64 Xavier Pujol Llurda     42:21 4:15 16-M2 PERRONCEL'S TEAM
32 150 Betsabe Cabrero Miras F 2 42:22 4:15 2-F2 MARATONIANS DEL SEGRE
33 88 Manolo Barras Ramos     42:31 4:16 3-M4 CLUB ATLETISMO BARBASTRO
34 72 Manuel Casañe Roca     43:10 4:19 4-M4 RUNNING TEAM PAC-DOM
35 77 Jordi Badia Verdeny     43:11 4:20 11-M3 TREMP RUNNERS
36 119 Lluís Obiols Cardona     43:24 4:21 5-M4 INDEPEND.
37 151 Jonathan Garcia Villalba     43:32 4:22 17-M2 INDEPEND.
38 78 Santi Capdevila Guiu     43:54 4:24 12-M3 TRÈVOL LLEIDA
39 132 Carlos Romero Pons     44:04 4:25 18-M2 INDEPEND.
40 32 Jordi Guamis Esquirol     44:07 4:25 13-M3 INDEPEND.
41 21 Lluis Arnau Garcia     44:11 4:26 14-M3 INDEPEND.
42 90 Claudio Balosu     44:13 4:26 19-M2 COMPLEX 43
43 44 Josep Lluis Tarragó Sola     44:13 4:26 15-M3 INDEPEND.
44 80 Xavier Coma Rubió     44:24 4:27 3-M1 ULTRA LLEIDA
45 56 Josep Vilalta Marti     44:27 4:27 20-M2 KOIXOS NOIS
46 51 Manu Mesa Santos     44:33 4:28 21-M2 JANBOL
47 20 Oscar Diaz Hernandez     44:40 4:28 22-M2 GIMNAS BORDETA
48 18 Carles Roman Sabate     44:45 4:29 23-M2 FAURIA RUNNING
49 9 Joan Morlans Sans     44:49 4:29 1-M5 CA BORGES
50 36 Marc Manresa Cuito     44:56 4:30 24-M2 INDEPEND.
51 16 Javier Claveria Gomez     45:03 4:31 25-M2 ELS ARTESANS
52 127 Marc Puertolas Sabartes     45:22 4:33 26-M2 INDEPEND.
53 2 Amalia Gene Castella F 3 45:23 4:33 3-F2 100x100 FONDISTES TÀRREGA
54 24 Carles Camarasa Grau     45:24 4:33 6-M4 INDEPEND.
55 39 Jordi Pijuan Marquilles     45:38 4:34 27-M2 INDEPEND.
56 160 Ferran Bonet     45:41 4:35 4-M1 INDEPEND.
57 133 Gilbert Sanz Martín     45:44 4:35 28-M2 INDEPEND.
58 47 Aleix Villafañe Canalejo     45:44 4:35 29-M2 INDEPEND.
59 69 Juli Pauls Verdu     45:45 4:35 7-M4 RUNNERS CORBINS
60 138 Pau Osuna Ocaña     45:53 4:36 30-M2 PICAFUIGES TEAM
61 8 Joan Roca Algueró     45:59 4:36 8-M4 CA ASCÓ
62 12 Xavier Diaz Carmona     46:04 4:37 31-M2 CERDANYOLA CH
63 159 Manel Farrus     46:05 4:37 5-M1 INDEPEND.
64 162 Adria Virea     46:26 4:39 6-M1 INDEPEND.
65 55 Joan Carles Ramos Valverde     46:32 4:40 16-M3 KM0 PONENT
66 86 Joan Martín Torres     46:36 4:40 32-M2 CA MONTBLANC
67 25 Oscar Castellon Raymat     46:50 4:41 33-M2 INDEPEND.
68 6 Mateo Blanch Olaya     47:01 4:43 34-M2 AE EKKE
69 10 Toni Sanchez Aguila     47:02 4:43 9-M4 CA BORGES
70 17 Joan Paño Villar     47:09 4:43 35-M2 FAURIA RUNNING
71 116 David Millera Codó     47:14 4:44 36-M2 INDEPEND.
72 118 Carmelo Neila Hernandez     47:29 4:45 37-M2 INDEPEND.
73 23 Joan Carles Baro Perez     47:29 4:45 38-M2 INDEPEND.
74 35 Samuel Lopez Salabert     47:29 4:45 39-M2 INDEPEND.
75   Carles Profitos Lapedra     47:39 4:46 10-M4 INDEPEND.
76 106 Barto Garcia Bosch     47:48 4:47 40-M2 INDEPEND.
77 139 Antonio Casañe Rodriguez     47:54 4:48 41-M2 RUNNING TEAM PAC-DOM
78 65 Jose Milla Mora     47:58 4:48 42-M2 PICAFIGUES TEAM
79 50 Xavi Magriña Salat     48:08 4:49 43-M2 JANBOL
80   Eduard López Truco     48:23 4:51 17-M3  
81 53 Josep Antoni Font Amperi     48:24 4:51 18-M3 KM0 PONENT
82 60 Isabel Pascual Garcia F 4 48:44 4:53 4-F2 LEE'S RUNNERS - GIMNÀS DO SAN LEE
83 153 Jordi Domenech     48:45 4:53 19-M3 INDEPEND.
84 137 Dionisio Cases Sabariego     48:48 4:53 20-M3 PANDIBLOKES
85 22 Patricia Ayala Coronel F 5 48:56 4:54 5-F2 INDEPEND.
86 129 Gerard Rincon Gonzalez     48:59 4:54 44-M2 INDEPEND.
87 73 Jordi Pellisé Bellostas     49:02 4:55 21-M3 RUNNING TEAM PAC-DOM
88 101 Eric Falcó Fernandez     49:11 4:56 45-M2 INDEPEND.
89 121 Miriam Pedroche Felis F 6 49:16 4:56 6-F2 INDEPEND.
90 94 Joel Ardiaca Arnau     49:22 4:57 7-M1 INDEPEND.
91 103 German Felis Callen     49:26 4:57 46-M2 INDEPEND.
92 33 Quim Hernandez Escoda     49:27 4:57 47-M2 INDEPEND.
93 136 Marisa Manuel Manresa F 7 49:29 4:57 7-F2 NADAPEDALEACORRE.COM
94 62 Pol Olivet     49:30 4:57 48-M2 NADAPEDALEACORRE.COM
95 98 Miguel ángel De Agustín Quiñones     49:32 4:58 49-M2 INDEPEND.
96 109 Eduard Gomez Juste     49:33 4:58 8-M1 INDEPEND.
97 52 Xavi Vilanova     49:35 4:58 22-M3 KEEP CALM
98 19 Josep Alconchel Cabrera     49:40 4:58 11-M4 FONDISTES SOLSONES
99 163 Andreu Curia     49:51 5:00 50-M2 INDEPEND.
100 92 Daniel Alcaide Estudillo     50:03 5:01 51-M2 INDEPEND.
101 114 Joel Martorell Ripoll     50:06 5:01 52-M2 INDEPEND.
102 97 Antonio Cruz Medina     50:14 5:02 12-M4 INDEPEND.
103 71 Anna Casañé Riera F 8 50:23 5:03 8-F2 RUNNING TEAM PAC-DOM
104 112 Pilar Manuel Manresa F 9 50:31 5:04 9-F2 INDEPEND.
105 29 Agustin Diaz-Cano Cano     50:43 5:05 2-M5 INDEPEND.
106 96 Yolanda Barcia Alba F 10 51:10 5:07 1-F3 INDEPEND.
107 104 Raul Felis Callen     51:10 5:07 53-M2 INDEPEND.
108 68 Albert Dolcet Cabasés     51:33 5:10 54-M2 ROYAL LLEIDA
109 74 Julio Piqué Clemente     52:01 5:13 55-M2 RUNNING TEAM PAC-DOM
110 135 Jordi Verdu Barbe     52:03 5:13 56-M2 INDEPEND.
111 45 Noelia Tarragó Sola F 11 52:12 5:14 10-F2 INDEPEND.
112 140 David Viadiu Martos     52:19 5:14 57-M2 RUNNING TEAM PAC-DOM
113 93 Arnau Aragón     52:23 5:15 58-M2 INDEPEND.
114 141 Josep Maria Tersa Montserrat     52:27 5:15 23-M3 ULTRA LLEIDA
115 75 Emili Ribelles Cañas     52:32 5:16 24-M3 RUNNING TEAM PAC-DOM
116 27 Miryam Castillo Hernandez F 12 53:11 5:20 2-F3 INDEPEND.
117 83 Francesc Sans Corrales     53:13 5:20 25-M3 100x100 FONDISTES TÀRREGA
118 38 Josep Anton Perez Garcia     53:22 5:21 59-M2 INDEPEND.
119 42 Mª Angeles Serveto Perna F 13 53:28 5:21 1-F4 INDEPEND.
120 99 David Delgado Roig     53:31 5:22 60-M2 INDEPEND.
121 30 Josep Mª Farrús Visa     53:36 5:22 26-M3 INDEPEND.
122 95 Gerard Arimont Perez     53:47 5:23 61-M2 INDEPEND.
123 26 Maria De Los Ang Castillo Hernandez F 14 53:50 5:23 3-F3 INDEPEND.
124 79 Manel Falcó Aige     54:05 5:25 27-M3 TRÈVOL LLEIDA
125 158 Sebastia Farrus     54:10 5:25 28-M3 INDEPEND.
126 102 Ferran Falguera Martí     54:11 5:26 62-M2 INDEPEND.
127 107 Alberto Garcia Milagros     54:20 5:26 29-M3 INDEPEND.
128 144 Josep Miquel Canut Bafaluy     54:20 5:26 30-M3 CEV--VILALLER
129 131 Richard Rodriguez Arnó     54:31 5:28 63-M2 INDEPEND.
130 155 Herminia Morlin F 15 55:04 5:31 11-F2 INDEPEND.
131 123 Esteban Planes Mur     55:11 5:32 31-M3 INDEPEND.
132 111 Angel Lorenzo Lodos     55:49 5:35 64-M2 INDEPEND.
133 124 Josep Mª Poquet Buil     56:56 5:42 65-M2 INDEPEND.
134 40 Laia Rofes Cortada F 16 57:36 5:46 12-F2 INDEPEND.
135 76 José Luis Gazquez Garcia     58:23 5:51 13-M4 SICORIS CLUB
136 122 Rubén Pérez CuÉllar     58:30 5:51 66-M2 INDEPEND.
137 84 Esther Rocafort F 17 58:33 5:52 13-F2 AE EKKE
138 126 Teresa Prats Masgoret F 18 58:38 5:52 2-F4 INDEPEND.
139 125 Marta Pratdepàdua Pedrós F 19 58:39 5:52 4-F3 INDEPEND.
140 156 Sergi Nin Sanchez     58:50 5:53 67-M2 INDEPEND.
141 37 Sara Ortiz Plana F 20 59:32 5:58 14-F2 INDEPEND.
142 164 Magda Guerrero F 21 1:00:29 6:03 5-F3 INDEPEND.
143 128 Javier Pujol Palacios     1:00:30 6:03 68-M2 INDEPEND.
144 134 Miquel Tucho Morillo     1:00:38 6:04 9-M1 INDEPEND.
145 130 Marta Roda Garcia F 22 1:01:19 6:08 15-F2 INDEPEND.
146 143 Aron Perez Perez     1:03:51 6:24 69-M2 INDEPEND.
147 142 Eva Navarro Barroso F 23 1:03:52 6:24 16-F2 INDEPEND.
148 100 M. Elena Diaz-Cano Infante F 24 1:09:13 6:56 6-F3 INDEPEND.
149 117 Aida Morey Cañellas F 25 1:12:16 7:14 17-F2 INDEPEND.