QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats SICORIS - Duatló - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 ISAM MOUNIR 01:21:21
2 47 PEDRO MAYORAL COLOMA 01:21:31
3 59 PERE BIFET VERGE 01:21:44
4 117 JOAN MERCADÉ CUADRAT 01:22:25
5 65 SERGI ESCOBAR ROURE 01:23:04
6 60 TONI CAPELL BUENDIA 01:25:01
7 11 ROGER GABARRÓ SOLÉ 01:25:01
8 17 JUANMA MARTINEZ SIMON 01:25:21
9 34 JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁN 01:25:39
10 86 EUGENI SERRA MACIÀ 01:25:39
11 72 GABRIEL TOMÀS MORCILLO 01:25:56
12 68 XAVIER GASTÓ RODRIGUEZ 01:26:54
13 107 LUIS TRINCADO OCEJO 01:27:29
14 3 MARC GRAU SILVA 01:27:38
15 28 ALEX BUITRAGO 01:27:40
16 46 MARC MAS RABIONET 01:28:11
17 35 MARTI SABATER SANCHO 01:28:16
18 118 MARC BERGÉS PEIRÓ 01:29:12
19 51 GERARD ROCA PASCUAL 01:29:15
20 69 JORDI MOLLÓ MARSAL 01:29:18
21 67 ANDREU DE DIOS MORAGUES 01:29:27
22 114 ROC BOSCH VILELLA 01:29:29
23 115 JAUME PEREIRA MENDES 01:29:45
24 27 SANTI RIBOT TERRICABRAS 01:29:54
25 95 ISMAEL GROS VIDAL 01:30:16
26 39 ALBERT ESPAX VITORES 01:30:37
27 110 EVA RIBALTA 01:31:07
28 31 GERARD PAGANO FARRAN 01:31:09
29 120 ORIOL SABATE SALA 01:31:36
30 111 PERE PORTA SANUY 01:31:52
31 21 JORDI MORENO MONTANER 01:31:52
32 36 RUBEN ALAMAN IBIZA 01:31:53
33 96 GUILLEM HERNANDEZ PRAT 01:32:20
34 73 MANEL OLIVA LEAL 01:32:23
35 84 CARLOS ESTANY PALLEJA 01:33:39
36 57 CLAUDIO CALIMAN 01:33:47
37 61 DAVID ORRIOS ALBAREDA 01:33:55
38 90 ANTONIO CALVO MOYA 01:33:56
39 5 ALBERT ISERN SABADI 01:34:11
40 124 JOSE MANUEL CIRIA DELFA 01:34:27
41 23 ALEIX CALAFELL PUIG 01:34:29
42 20 DAVID ARMENGOL RECASENS 01:34:33
43 109 NÚRIA RIBALTA FERRER 01:34:35
44 29 ANGEL VIDAL BOLDÚ 01:34:36
45 76 JORDI ESTEVE TÀSSIES 01:35:54
46 4 CHRISTIAN GUTIERREZ PEREZ 01:36:03
47 52 RAFAEL RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ 01:36:16
48 103 SANTI DOMINGO MAJÓS 01:36:16
49 41 JORDI GARCIA BERNAUS 01:36:17
50 49 MARC RALUY MÀSICH 01:36:18
51 2 CARLOS ESTOPÀ RIBALTA 01:36:22
52 80 JULIO VIGATÀ ZARAGOZA 01:36:33
53 30 SERGI GILART FONTANALS 01:36:59
54 15 RAMON TEIXIDÓ CAIROL 01:36:59
55 83 JAVI SANCHEZ YESTE 01:37:08
56 38 LUIS MIGUEL COR ARIAS 01:37:09
57 92 ARTURO GONZÁLEZ CAMPO 01:37:19
58 97 RAMON LOPEZ TIDOR 01:37:59
59 32 ENRIC FALCON SOLDEVILA 01:38:07
60 122 RICARD CUESTA MACIA 01:38:14
61 85 ANDREU ESCOLÀ PIÑOL 01:39:04
62 63 DAVID SANTOLARIA MOSEGUI 01:39:17
63 64 SERGI ALMACELLAS ABELLANA 01:39:56
64 87 CRISTIAN AMARO CORBALÁN 01:39:57
65 26 MANEL VIVANCOS GONZALEZ 01:40:03
66 113 ANNA FELIP ALEGRET 01:40:07
67 22 RICARD SOLÉ FIGUERAS 01:40:07
68 45 JOAN ANTONI MARTI MARTI 01:40:30
69 82 ALBERT VILÀ TEIXIDÓ 01:40:31
70 56 JOSEP ANTONI FONT AMPERI 01:40:36
71 62 JOSÉ ANTONIO HERNÁNDEZ ROMERO 01:40:43
72 9 AURÈLIA PRAT COROMINAS 01:40:45
73 25 JOAN VERGES MORENO 01:40:53
74 75 NACHO DURAN MARTI 01:41:05
75 77 CARLOS HERNANDEZ MORCUENDE 01:41:13
76 125 AMADEU CASSANYÉ SALA 01:41:14
77 104 SERGI VALLS MINGUET 01:44:41
78 16 ANTONIO TOMÁS FREIXENET 01:44:46
79 44 JESUS LA PARRA LOPEZ 01:45:25
80 81 JOSE LOPEZ FERNANDEZ 01:45:25
81 54 JULIA TELLO VELAMAZAN 01:45:51
82 50 LLORENÇ RIBES RIBES 01:47:25
83 119 NUR NOGUERA FIGUERAS 01:47:27
84 66 OSCAR GARCIA JUSTICIA 01:47:44
85 53 ALICIA E. SALILLAS TERUEL 01:47:54
86 13 MERITXELL MOLLÓ MARSAL 01:48:11
87 121 JOSE ANTONIO VIDALES MOLINA 01:48:12
88 102 DANIEL VILLALBA MATA 01:48:13
89 6 JOAN ALBERT LÓPEZ ORTEGA 01:48:46
90 105 JOSEP Mª RIBALTA FERRER 01:48:46
91 108 ESTER PRATS SABATE 01:49:19
92 93 XAVIER GONZALEZ ESPINET 01:49:22
93 89 MIGUEL AYMERICH SALAS 01:50:16
94 58 JOSEP MARIA ESTEVE OLOMI 01:50:19
95 91 GABRIEL DE LA FUENTE OLIVER 01:50:31
96 24 JESUS CAPELL PEIRO 01:51:58
97 71 SISCO SABIDO CLAVERO 01:52:15
98 14 ANDREA PÉREZ MARTÍN 01:53:49
99 55 SANTI CAPDEVILA GUIU 01:53:49
100 43 ISAAC HUGUET 01:54:43
101 19 IOLANDA ALMENARA MADRID 01:54:43
102 70 DAVID FONT VIDAL 01:55:32
103 42 RUBEN GRAU SILVA 01:55:32
104 94 GABRIEL GONZÁLEZ PATÓN 01:56:36
105 7 DIEGO PATON HERRERO 01:56:55
106 10 JOSEP MARIA REIG MORELL 01:57:10
107 8 JOSEP PEDROS RIASOL 01:58:02
108 74 MONTSE COSTAFREDA BOSCH 01:58:02
109 37 DANIEL ARREDONDO RODRIGUEZ 02:01:31
110 18 LAURA PALLEJÀ FIGUERAS 02:01:59
111 12 DEIDY AYNETO VIDAL 02:08:23
112 48 RAUL PUIG BITRIA 02:13:56
113 1 JESÚS ECHAUZ TRILLA 02:13:56
114 40 GERARD ESQUERDA RIBERA 02:13:56