QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Solidària Marató TV3 - Artesa - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 29 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:36:39
2 138 AHMED HFAIRI 00:36:40
3 61 CRISTIAN CATALA BLAY 00:36:56
4 28 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:38:16
5 78 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:38:21
6 54 ISIDRE DOMENECH GARCIA 00:38:37
7 49 VENTURA SÁNCHEZ 00:38:40
8 108 RUBEN CASALS RENALES 00:39:07
9 64 KRYSA MIROSLAV 00:39:09
10 32 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:39:11
11 74 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:44
12 72 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:39:49
13 42 DAVID FITÓ PRATS 00:40:09
14 76 MARC FELIU CARRERA 00:40:10
15 118 JAVIER OROZCO FERNANDEZ 00:40:19
16 89 JAUME CODINA MEJON 00:40:25
17 137 AITOR PASARRIUS MONTAGUT 00:40:51
18 56 JOAN SALVADOR ROBERT 00:41:00
19 70 JUANMA FERNÁNDEZ HORNERO 00:41:16
20 71 DAVID SANTOLARIA MOSEGUI 00:41:18
21 38 VICTOR FILLAT GARRIDO 00:41:18
22 81 VICTOR BARÓ OTO 00:41:27
23 6 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:41:37
24 4 ALEX GUAL RIPOLL 00:41:37
25 10 MARC ROSET DALMAU 00:42:23
26 67 JOSEP BOCHACA GEA 00:42:29
27 1 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:42:32
28 141 JORDI MOLINS MAROVES 00:42:45
29 62 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:43:07
30 30 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:43:08
31 35 JORDI FARRÉ BARÓ 00:43:08
32 94 OSCAR JIMÉNEZ HORCAJADAS 00:43:20
33 88 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:43:20
34 139 LLUÍS GARCÍA SALDAÑA 00:43:21
35 23 JORDI MAS REIG 00:43:25
36 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:43:29
37 84 RAUL GUARDIOLA ROCA 00:43:33
38 27 XAVI TELLA CORNELLANA 00:43:36
39 2 JORDI FALIP OLIVA 00:43:52
40 3 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:44:04
41 43 DAVID FREIXA CASTAÑO 00:44:15
42 21 ASSUMPTA VILÀ MAINAR 00:45:17
43 114 MARC GARRÓS I BONASTRE 00:45:21
44 110 ARNAU ARGILÉS IGLESIAS 00:45:21
45 103 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:45:35
46 69 IVAN RODENAS GONZALEZ 00:45:53
47 73 JOSE MILLA MORA 00:46:01
48 131 JORDI FUENTES URIARTE 00:46:08
49 25 MARTA BOSCH CONSUL 00:46:10
50 26 DAVID CABESTANY TIELL 00:46:11
51 77 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:46:14
52 22 ENRIC FRANCH OLIVARES 00:46:27
53 39 DAIANA BEATRIZ ESQUIVEL 00:46:28
54 75 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:47:07
55 48 DAVID PUJOL SOLSONA 00:47:20
56 107 ADRIAN HERRERA PINEDA 00:47:28
57 99 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 00:47:36
58 58 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:47:41
59 83 ANTONIO VARO MORENO 00:47:56
60 87 JUAN MANUEL CALERO RAYA 00:47:57
61 9 MONTSE PUIG VELANDO 00:48:03
62 101 SALVADOR RUBIO CURCO 00:48:12
63 37 CARLES PINYOL 00:48:14
64 68 JORDI MIRET BERROCAL 00:48:17
65 95 JOAN RAMON MARCO ALCARRIA 00:48:21
66 102 RAMON SUMALLA GAMIZ 00:48:25
67 45 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:34
68 119 LLUIS PAGANO PUBILL 00:49:08
69 117 JOEL MIGUEL ARNAU 00:49:10
70 7 ANNA MARTÍ REÑÉ 00:49:29
71 17 FRANCISCO JOVE MARCH 00:49:32
72 16 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:49:36
73 15 DAVID MORELL SOLER 00:49:38
74 128 JOSEP CAYUELA CODINA 00:49:43
75 47 ADRIAN PUERTOLAS CANO 00:49:46
76 33 SILVIA CALZADA CINTAS 00:49:54
77 36 GERARD JUANOS VILLALTA 00:49:54
78 12 JOSEP ROIGE TAMARIT 00:49:55
79 59 SANDRA ARAUJO SÀNCHEZ 00:50:08
80 40 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:50:42
81 111 ALBERT BATISTE BONET 00:50:48
82 57 STEVEN SHARP PERALTA 00:50:49
83 24 M.CARME ALTISENT SANAHUJA 00:50:50
84 140 JOAN FALCÓ BATLLE 00:51:02
85 123 JOSEP MARIA VILARO ROCA 00:51:06
86 46 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:51:20
87 11 ALBERT BAIGET PIQUÉ 00:51:51
88 13 XAVI SAMPER URBANO 00:52:07
89 63 MIGUEL FRESNO AMATE 00:52:19
90 65 IRMA ZAVIRIUCHA 00:52:20
91 134 JORDI MASOT POSINO 00:52:21
92 20 JOAN JANÉ SARDANS 00:52:46
93 133 JAUME MASOT MEROLA 00:52:49
94 98 MARTA MORALES SEGARRA 00:52:56
95 97 CRISTINA MASIP GRACIA 00:52:56
96 51 JUAN VICENTE VELASCO DE LA COBA 00:53:38
97 82 ROSER OROBITG MESALLES 00:53:49
98 113 PAU GABARRA MESALLES 00:53:49
99 92 ANNA FONTOVA PONS 00:54:48
100 106 PEDRO LÓPEZ IGUAL 00:54:48
101 34 ALFONS CALZADA DOLADE 00:54:54
102 146 SANDRA GALEOTE GODAS 00:55:28
103 5 JUDIT SERRA SILVESTRE 00:55:43
104 52 GABRIEL TOST FONT 00:56:12
105 85 MIREIA BADIA PEREZ 00:56:13
106 66 DAVID JOFRE FERNÀNDEZ 00:56:28
107 60 JAUME BERNIS CASTELLS 00:56:29
108 96 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:57:03
109 31 LAIA MARKIXA 00:57:26
110 19 NOEMI TORRAS I CORTINA 00:57:28
111 18 DIONISIO CASES I SABARIEGO 00:57:28
112 8 GINA HORTAL CASTAÑO 00:58:42
113 86 JOAN RAMON BUIXADERA BENSENY 00:59:10
114 126 JOSE LOPEZ MORALES 00:59:33
115 124 IRENE VISA VILALTA 01:00:11
116 121 JOSÉ ANTONIO RAMIZ SERVETO 01:00:16
117 125 YASMINA CORTI LUENGO 01:00:16
118 135 MAR PIFARRE MAS 01:01:48
119 129 ANNABEL BUIXADERA MOR 01:02:13
120 93 JOSE M. HIJANO DÍAZ 01:02:13
121 130 MONTSE FRANCH TRILLA 01:02:48
122 104 XAVI VILANOVA 01:02:48
123 120 GLORIA PRUNERA MASIP 01:03:15
124 112 LOLI CANO GONZALEZ 01:03:16