QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Nassos - Oliana - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 161 ALEXANDRE URBINA RUBIO 00:40:57
2 49 XAVI ALET ALIS 00:41:47
3 76 MARC MALÉ ESTANY 00:42:34
4 177 ARNAU VILANOVA CAMINAL 00:43:19
5 65 ROGER MARTÍ GUARRO 00:43:51
6 148 ALBERT SEUBA ROTXES 00:44:01
7 4 JOSÉ LUIS PÉREZ TORRES 00:44:49
8 44 KRYSA MIROSLAV 00:45:10
9 56 JORDI ORRIT LÓPEZ 00:45:20
10 163 RAMON LLADOS RODRIGUEZ 00:45:50
11 14 JORDI CARRASCAL LLIMÓS 00:46:09
12 77 CARLES PALLARÈS TORRESCASSANA 00:46:39
13 50 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:47:10
14 39 VENTURA SÁNCHEZ 00:47:22
15 189 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:47:39
16 53 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:48:06
17 101 AITOR ESPALLARGAS VIDAL 00:48:23
18 89 ADRIÀ ARAN CIRERA 00:48:23
19 46 BERNAT LOOMANS GUARDIA 00:48:28
20 182 JOAN FERNANDEZ REIG 00:48:31
21 17 MIQUELET ALSINA REIG 00:48:33
22 81 MARC RIGUILLO BUTJOSA 00:48:33
23 187 AITOR PASARRIUS MONTAGUT 00:48:46
24 63 JOAN ALMIRALL FARRE 00:48:51
25 121 PAU MONRABA VILLEGAS 00:49:11
26 173 VICENT ESTEVE SANTAEULÀLIA 00:49:34
27 100 CRISTIAN CORTS SERRANO 00:49:38
28 164 ALEXANDRE AUBET FINESTRES 00:49:49
29 36 ARIADNA JOFRE MAGALLON 00:49:54
30 144 JOSEP ROCH BETRIU 00:50:38
31 51 FRANCESC CODINA RAMON 00:50:42
32 15 JORDI MAS REIG 00:50:50
33 73 MIGUEL ANGEL ROBLES 00:50:52
34 131 MARLON QUEIRÓS NEVES 00:50:59
35 3 ALEX GUAL RIPOLL 00:51:24
36 128 JORDI PIQUÉ COSCONERA 00:51:42
37 45 JOSEP BOCHACA GEA 00:51:57
38 6 IVAN SUÀREZ 00:52:02
39 155 XAVIER TORRENT TRILLA 00:52:40
40 23 ALEX CASELLAS ORTIZ 00:52:52
41 24 OSCAR BALLESTEROS POUS 00:52:53
42 160 GERARD VIVES FUSTE 00:52:54
43 48 TONI TARRAGONA OLIVEIRA 00:53:00
44 37 JOAN MARQUET LACAYA 00:53:04
45 79 XAVIER COLELL BALLETBÒ 00:53:07
46 80 JORDI PARDINA LESEDUARTE 00:53:23
47 64 FELIU PARRAMON BONET 00:53:38
48 88 MANUEL ALFARO MARTIN 00:53:42
49 172 SERGI BERNAUS CHINCHILLA 00:53:44
50 40 FRANCESC SEGARRA TELL 00:53:48
51 31 JOSEP CUESTA BAENA 00:53:49
52 159 IVAN VIGO BABOT 00:53:56
53 12 JOSE ANTONIO BENEITEZ MORON 00:53:56
54 68 XAVIER PUBILL 00:53:59
55 181 EDUARD PERERA OLIVÉ 00:54:13
56 98 MARC CASALDÀLIGA BESORA 00:54:17
57 55 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:54:47
58 62 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:55:00
59 69 ARTUR USED TREPAT 00:55:12
60 169 SERGI GUIXÉS PRATS 00:55:20
61 110 DANIEL GONZALEZ SABATA 00:55:32
62 20 NURIA SUS DOLCET 00:55:44
63 124 FRAN ORTIZ MORENO 00:56:00
64 188 ROGER COMAS AYNÉS 00:56:26
65 179 JORDI SANGRA BALASTEGUI 00:56:30
66 158 JOSEP VIDAL CERQUEDA 00:56:37
67 41 JOSEP MARIA SANTÓ SALVAT 00:56:59
68 126 EVA PELLICER ROCAMORA 00:57:31
69 30 ROGER CLOSA VILARDELL 00:57:35
70 66 JORDI ALET PUIGCERCÓS 00:57:47
71 67 ARNAU MONTRAVETA SIMON 00:58:05
72 94 RAMON BONVEHÍ ALFONSO 00:58:07
73 152 JORDI TATJÉ PUIT 00:58:12
74 120 MIREIA MONISTROL LLORENS 00:58:12
75 139 JOSEP LLUIS ROCA BLANCH 00:58:22
76 21 TERESA FORN MUNNÉ 00:58:27
77 157 LUIS RAMON VALERO MEDINA 00:58:36
78 8 BART LOOMANS 00:58:50
79 116 LAIA INGLA AYNÉS 00:58:50
80 97 JOAN CAPDEVILA PUJOL 00:58:55
81 149 SERGIO SIMON MARRODAN 00:59:00
82 52 LLUIS PERALBA GOMÀ 00:59:22
83 165 ALEIX MARTÍN SOLÀ 00:59:52
84 38 FELIX ROMERO AMADOR 01:00:09
85 43 SANDRA ARAUJO SÀNCHEZ 01:00:21
86 2 ROBERT GUAL CAMPABADAL 01:00:26
87 54 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 01:00:26
88 130 CARLES PUBILL TRULLÀ 01:00:37
89 122 MÒNICA MONTRAVETA SIMON 01:00:55
90 127 JOAN PERDIGUÉS CLAVAGUERA 01:00:56
91 137 ROGER RITORT LLUCH 01:01:06
92 176 MARIONA OLIVELLA BALDRICH 01:01:51
93 166 XAVIER BERNAUS VILA 01:02:20
94 184 MARC SANCHEZ ARGERICH 01:02:30
95 183 JORDI SALA 01:02:30
96 74 JULIA FERNÀNDEZ MATÍN 01:02:44
97 175 JOAN JORDI GARCIA 01:03:14
98 22 ANNA FONTOVA PONS 01:03:57
99 32 VICTOR ARENY VARGAS 01:04:01
100 5 MIQUEL RIBERA GUIU 01:04:01
101 16 M.CARME ALTISENT SANAHUJA 01:04:27
102 9 ATMA MARTI BRESOLI 01:04:27
103 11 JORDI VERA RAEZ 01:04:27
104 111 JOSEP GRAELL ARXER 01:05:04
105 29 ISIDRE CLOSA ARGERICH 01:05:29
106 33 PATRICIA AYALA CORONEL 01:05:35
107 185 CARLES BARRÉS COSTA 01:05:36
108 25 LUIS MIGUEL MORENO 01:06:06
109 78 ELISABET PAREJO LÓPEZ 01:06:37
110 13 MONTSE PUIG VELANDO 01:06:44
111 58 CONSOL BOSCH PIJUAN 01:06:44
112 59 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 01:06:44
113 19 ALFONS CALZADA DOLADE 01:10:24
114 28 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 01:11:30
115 123 IGNASI OBIOLS 01:11:41
116 108 CRISTINA GISPERT ESTAÑOL 01:12:01
117 156 SONIA UCEDA GARCIA 01:12:01
118 34 PILAR BONACHE ORTIZ 01:13:01
119 10 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:14:52
120 180 JESUS HERNANDEZ JULIAN 01:15:04
121 136 MARTA RIBERA CASAS 01:20:14
122 109 MARC GOMEZ ORTONOBES 01:20:16
123 145 GERARD SALVIA ARDERIU 01:20:37
124 146 ARIADNA SÁNCHEZ ESCUDERO 01:23:24
125 75 SUSAGNA LUCAS MALÉ 01:23:25
126 171 JOSEP BERNAUS CHINCHILLA 01:25:58
127 178 ARES VILÀ MONTSERRAT 01:30:18
128 83 LAURA CARRERA CODINA 01:32:17
129 85 EVA CODINA RIBERA 01:32:20
130 143 MARIA PILAR ROCAMORA RAMONET 01:33:03
131 87 REMEI VILES TORRENT 01:33:03
132 82 ELOI BALLETBÒ GUIXÉS 01:41:21
133 112 M ÀNGELS GRAELL ARXER 01:41:21
134 142 JOSEP Mª ROCAMORA RAMONET 01:41:22
135 125 ANGEL PELLICER MORIST 01:41:22
136 119 ALINA AURELIA MAN 01:46:01
137 107 FRANCESC GIBERT GOICOECHEA 01:48:46
138 102 IGNASI ESPAR MALDONADO 01:48:46
139 106 JOSEP Mª FINESTRES CASTELLÀ 01:48:48
140 186 ARTUR COLOMÉS PLANA 01:54:31
141 132 POL REGADA VILA 01:54:31
142 129 BLANCA PLANA VILA 01:55:40
143 153 DAVID TORRENT GINESTA 01:55:40
144 71 RAMON CASES SANTAEULARIA 01:56:31
145 113 PAU GRAELL ARXER 01:59:49
146 84 MARIONA CODINA 01:59:50
147 135 ANDREA REIG TORRENT 02:01:24
148 154 GEMMA TORRENT GINESTA 02:01:24
149 162 MARIA PUIG RIU 02:01:27
150 174 MARTA TUCA CORTASA 02:01:30
151 167 PILAR CHINCHILLA FERNANDEZ 02:01:30
152 117 CARME JOUNOU VILA 02:01:37
153 133 ANTONI REGADA VILARDELL 02:06:26
154 150 CARME SOLÀ COLOMERS 02:06:59
155 96 TRINI CAPDEVILA ISUS 02:07:00
156 90 DOLORS ARAUZ SOLE 02:07:03
157 134 MANEL REGADA VILARDELL 02:07:08
158 72 ANTONI PINÓS I VALL 02:08:40
159 151 JOAN TARRAGONA MASANA 02:08:42
160 105 MERITXELL FERNANDEZ SERRA 02:10:47
161 93 ANNA BETRIU SOLÉ 02:10:47
162 104 DOMENEC ESTANY SERRA 02:10:47
163 147 LOLA SANCHEZ FUSTÉ 02:10:47