QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jonc/Sucre - Menàrguens - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 43 SANCHO AYALA ABAD 00:35:00
2 38 CESAR MUR IBARZ 00:36:41
3 8 JOSEP A GARDENYES CLIVILLÉ 00:36:57
4 124 JOAN LLADÓS SOLÉ 00:36:57
5 102 MARC ARANDA MINGUELLA 00:37:18
6 77 AITOR NIETO TORRENT 00:37:34
7 24 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:38:09
8 104 ENRIC BADIA IZQUIERDO 00:38:18
9 84 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:38:34
10 65 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:38:36
11 23 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:39:00
12 81 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:33
13 18 ISAAC OROMI BOSCH 00:39:41
14 121 ANGEL ROIG ARQUE 00:39:42
15 70 MIGUEL FRESNO AMATE 00:39:49
16 114 RUBÉN GARCÍA MÁRQUES 00:40:26
17 79 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:40:48
18 1 ANTONIO CUADROS ODENA 00:40:49
19 12 XAVIER TERMENS CANALS 00:40:58
20 11 RAMON TARRUELLA RIUS 00:41:01
21 67 JOAN SALVADOR ROBERT 00:41:06
22 36 EDU BEGUÉ LAFARGA 00:41:15
23 66 PACO MACIAS DURAN 00:41:21
24 72 KRYSA MIROSLAV 00:41:24
25 61 GENIS VIDAL MARTIN 00:41:33
26 68 STEVEN SHARP PERALTA 00:41:46
27 13 JOAN RIBES GUERRERO 00:41:58
28 45 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:42:05
29 51 JOSEP BOCHACA GEA 00:42:15
30 82 MARC FELIU CARRERA 00:42:17
31 108 NÉSTOR SANTAMARÍA FERRER 00:42:33
32 96 ISIDRO PUIG SANCHIS 00:42:44
33 46 JOSEP CUESTA 00:42:45
34 57 CARLES MOR BONET 00:42:57
35 19 MANOLO SANZO RUIZ 00:43:02
36 106 MARC MARTINEZ PALLISE 00:43:08
37 101 FELIP FUCHO PASCUAL 00:43:22
38 69 JORDI FARRÉ BARÓ 00:43:29
39 26 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:43:39
40 4 ALEX GUAL RIPOLL 00:43:54
41 5 IVAN SUÀREZ 00:44:03
42 2 JORDI FALIP OLIVA 00:44:32
43 93 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:44:35
44 63 JOAN AUGE ESPUGA 00:45:18
45 85 JESÚS LÓPEZ BOTANCH 00:45:21
46 123 ALBERT MARSOL CORTADA 00:45:43
47 62 FRANCESC SEGARRA TELL 00:45:47
48 59 JAUME REÑÉ GUERRERO 00:45:54
49 119 DAVID QUERALT MITJANS 00:46:19
50 83 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:46:21
51 71 JORDI MIRET BERROCAL 00:46:21
52 107 BOGDAN BUCINSCHI 00:46:30
53 3 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:46:33
54 49 JORDI BALLESTÉ COMA 00:46:43
55 54 CARLES GRA CASANOVES 00:46:44
56 15 NURIA SUS DOLCET 00:46:47
57 17 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:46:49
58 31 DANI NAVARRO MONTORO 00:46:49
59 47 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:46:56
60 37 JOAN CLIVILLÉ SISÓ 00:47:00
61 105 MARTA LASHERAS GRACIA 00:47:11
62 48 JOAN MANEL ALMARAZ FERNANDEZ 00:47:16
63 76 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:47:17
64 74 TONI HERMOSO PUA 00:47:30
65 30 SILVIA CALZADA CINTAS 00:47:47
66 118 AARON OBIOL FERNÁNDEZ 00:47:48
67 110 GEMA REY MARTINEZ 00:48:02
68 99 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:48:15
69 103 FELIX MENDOZA PEREZ 00:48:17
70 95 SISCO GARCIA ORTEGA 00:48:24
71 122 DAVID MORALES GIMENEZ 00:48:24
72 60 ROGER TRILLA OLIVA 00:48:34
73 6 JAUME MARIÀ HUGUET PEREZ 00:48:42
74 44 JOSEP ROFES BARCELO 00:49:06
75 90 OSCAR GARCIA JUSTICIA 00:49:07
76 80 JOSEP JOVÉ MARCH 00:49:31
77 22 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:49:47
78 113 ARNAU FARRÈ CASES 00:49:52
79 21 M. CARME ALTISENT SANAHUJA 00:49:54
80 16 DAVID TORONCHEL TURNO 00:50:06
81 109 JAVIER CERVERA FERNANDEZ 00:50:32
82 39 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS 00:50:46
83 116 JOSEP GREGORI BORRELL 00:50:50
84 34 IVAN FARRÉ FARRAN 00:50:59
85 112 ROBERT DAVIU PORTA 00:51:15
86 87 TXELL PELFORT ZAFRA 00:51:23
87 35 DAVID BARRAFÓN ARIBAU 00:51:29
88 58 PRUDEN MORALES LEON 00:51:47
89 42 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:51:52
90 73 IRMA ZAVIRIUCHA 00:52:38
91 7 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:54:11
92 100 VACALFORGES VILANOVA RIBOT 00:54:11
93 94 ANNA FONTOVA PONS 00:55:53
94 40 PEPITA MONTIEL SUAREZ 00:56:06
95 55 MIHAELA ISTOC 00:56:17
96 120 OSKAR RODRIGUEZ SEIRA 00:56:20
97 97 ESTER ROMERO SANCHEZ 00:56:29
98 32 SANDRA PEREZ ARESTÉ 00:56:45
99 28 OCTAVI BENAGES IBARS 00:56:45
100 52 XAVIER CASADELLA QUER 00:57:17
101 115 FCO XAVIER GIL LÓPEZ 00:58:54
102 25 MJOSE CLARIANA BATLLE 00:59:17
103 91 RAFA ALBARRACIN COCHERI 00:59:18
104 53 PAU CASAS TORRES 00:59:51
105 117 DANIEL MARTÍN TELLO 00:59:54
106 14 GINA HORTAL CASTAÑO 01:00:56
107 20 LAIA MARKIXA 01:00:59
108 88 SÒNIA PUIG NAVAS 01:04:09
109 86 MIQUEL ALBERT GINÉ SÁNCHEZ 01:04:09
110 9 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:04:24
111 92 AURORA BARTRA QUILEZ 01:05:14
112 111 LORENA CLUA POCIELLO 01:05:39