QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Aeroport - Alguaire - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 141 ABDERRAHIM EL JAAFARI 00:32:38
2 102 ROGER CAMPRUBÍ GALLET 00:34:07
3 21 MARC CASTAN CANILLAS 00:34:24
4 106 SAMUEL PALOMERA SVENSSON 00:35:00
5 91 POL PUEYO SOLÀ 00:35:45
6 18 RAMON BOSCH SALLA 00:37:13
7 92 ALEJANDRO ROMERO GAMA 00:37:23
8 103 JONE ZABALETA LARRAÑAGA 00:37:31
9 JOEL FARRÀ CALVET 00:39:05
10 93 VÍCTOR ROYO CALAVERA 00:39:09
11 150 JOSE REINA FERNÁNDEZ 00:39:11
12 88 ANDREU DE DIOS MORAGUES 00:39:49
13 20 ISAAC OROMI BOSCH 00:39:54
14 72 JUANMA FERNÁNDEZ HORNERO 00:39:56
15 68 MIROSLAV KRYSA 00:40:01
16 146 DAVID MARTIN NÚÑEZ 00:40:04
17 53 XAVIER GÓMEZ JORDANA 00:40:22
18 80 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:40:41
19 101 TONI VERA VERA 00:40:45
20 89 JORDI MOLLÓ MARSAL 00:40:48
21 62 VENTURA SÁNCHEZ 00:40:53
22 14 ANNA ARTAL ESCRIU 00:40:53
23 27 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:41:14
24 25 NOUREDDINE NEGGAZI KORCHI 00:41:30
25 39 BERNAT TURMO GRUAS 00:41:33
26 ROBERT NADAL TARRAGONA 00:41:33
27 139 JOSE DO PRADO ROSA 00:41:35
28 74 DAVID SANTOLARIA 00:41:41
29 90 CARLES ORÓ BEÀ 00:42:20
30 3 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:42:33
31 56 ALBERT JIMENEZ 00:42:39
32 105 RAMON VILAGINES GASCUEÑA 00:42:51
33 85 FRANCESC SERRA BARRABEIG 00:42:54
34 51 JORDI FALIP OLIVA 00:43:00
35 42 SERGI GILART FONTANALS 00:43:12
36 100 DAVID TOMILLERO GOMES 00:43:17
37 9 ARNAU BENET MARQUEZ 00:43:33
38 30 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:43:40
39 118 TOJE FONTOVA 00:43:41
40 86 BENITO PASCUAL GARCIA 00:43:46
41 76 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:43:51
42 38 NÚRIA NOGUERA FIGUERAS 00:43:54
43 44 ALFONS FERNANDEZ FERNANDEZ 00:44:03
44 110 HUGO ALARCÓN COCHIN 00:44:25
45 31 GERARD PIJUAN 00:44:27
46 149 ROSA SOLANS CASAS 00:44:27
47 12 NURIA SUS DOLCET 00:44:47
48 1 IVAN SUÀREZ 00:45:16
49 83 JESÚS LOPEZ BOTANCH 00:45:34
50 119 JOSE MARIA GALINDO CORPAS 00:45:46
51 6 JOSEP MARIA VILALTELLA BARDIA 00:45:54
52 78 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:45:58
53 135 ANDRES RUEDA PEREZ 00:46:04
54 52 DAVID FREIXA CASTAÑO 00:46:07
55 29 JORGE GUERTERO RODRIGUEZ 00:46:11
56 54 IBAN JAIME GARCIA 00:46:14
57 99 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:46:16
58 34 MIGUEL ANGEL BARFALUY BUIL 00:46:20
59 77 EMI TORTOSA ALÍAS 00:46:27
60 70 JAVIER ARANTEGUI JIMENEZ 00:46:44
61 147 VICTOR SANZ CAÑELLES 00:46:59
62 79 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:47:14
63 19 JOAN SAFONT CANELA 00:47:37
64 75 ANGEL CASTELLS 00:47:59
65 67 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:48:14
66 57 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:16
67 43 MIKI BARRUFET CASTELLÓ 00:48:24
68 11 MONTSE PUIG VELANDO 00:48:42
69 143 SANTIAGO ZABALETA ESCUDERO 00:48:43
70 120 MIQUEL ANGEL GATIUS LLAS 00:48:43
71 138 JORDI CORRALIZA GARCIA 00:48:47
72 126 JESUS MORA BONJORN 00:48:57
73 16 IÑAKI ORTIZ PERUGA 00:49:00
74 108 CARLOS FRIAS VARGAS 00:49:07
75 131 HECTOR PUERTOLAS 00:49:10
76 82 PACO SANCHEZ 00:49:23
77 69 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:49:33
78 117 FERNANDO FIDALGO POLO 00:49:39
79 134 TRESA ROIGÉ CABONELL 00:49:55
80 122 ILDE JIMENEZ GALIANO 00:49:59
81 10 J. FÈLIX BOTER JOVER 00:50:00
82 142 XAVI RUEDA GARCIA 00:50:11
83 33 RAFA SERRANO OCAÑA 00:50:25
84 22 DIONISIO CASES I SABARIEGO 00:50:32
85 15 JORDI BADIA BONET 00:50:39
86 32 XAVI SOLSONA CANUT 00:50:42
87 28 RAKI GARSABALL VILELLA 00:50:49
88 24 OLGA SIERRA BERNAT 00:50:57
89 7 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ 00:50:58
90 95 JOAN FALCO BATLLE 00:51:11
91 47 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:51:22
92 13 PERE TORRENT MARTI 00:51:28
93 73 JOSÉ MARIA NOVAU ORÓ 00:51:35
94 97 JOSEP IGNASI REVÉS REVÉS 00:51:46
95 23 NOEMI TORRAS I CORTINA 00:52:01
96 40 JULI PAULS VERDU 00:52:01
97 81 F. XAVIER SOLÀ MARTÍNEZ 00:52:16
98 2 JOSEP MARIA MALLOL COS 00:52:44
99 36 ABEL SANTOS SÁNCHEZ 00:52:52
100 35 JOSÉ GÓMEZ SOALLEIRO 00:53:06
101 59 IVAN MOLAS BUZON 00:53:15
102 4 DOLORS GOU ALTISENT 00:53:29
103 5 JOEL PORCEL DEL OLMO 00:53:29
104 8 DANIEL GARCÍA PERIS 00:53:40
105 17 DAVID MORELL SOLER 00:53:45
106 64 GLÒRIA SORIGUÉ GANAU 00:54:10
107 145 NATALIA BADIA BUSQUETS 00:54:21
108 58 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:54:36
109 50 BRIGITTE ESPURZ 00:54:53
110 96 ANNA FONTOVA PONS 00:54:56
111 130 ALBERT PEREMIQUEL BARRAL 00:56:09
112 46 JOSÉ BONILLA CABRERA 00:56:37
113 55 OSCAR JAIME GARCIA 00:56:50
114 60 CRISTINA PEREZ 00:57:08
115 136 GUILLEM SERRAT MALLA 00:57:09
116 112 CRISTINA ARENILLAS 00:57:35
117 125 ALEXANDRA MATEU PALOU 00:57:41
118 49 ROSANA CARAVELLO 00:58:24
119 111 DIEGO ALCALDE BÁSCONES 00:58:25
120 PAKO SEGURA FERNANDEZ 00:58:40
121 37 GICU DANILA 00:58:44
122 104 ALBA PRATS PIJUAN 00:59:17
123 128 SANDRA OBÓN 00:59:17
124 127 PILAR MORANCHO BARDAJÍ 00:59:21
125 61 MIQUEL ÀNGEL RUBIO ESCABIAS 00:59:25
126 114 CLAUDIA CORBELLA 00:59:30
127 65 MANEL SUBIRANA SARDA 00:59:48
128 94 AURORA BARTRA QUILEZ 01:00:18
129 121 JOSE MIGUEL GROSSO GRAMUNT 01:00:38
130 124 CRISTINA LÓPEZ ANGLADA 01:04:34
131 129 EVA PALACIN BOIX 01:04:45
132 48 JOSEP CABRERA 01:04:48
133 116 NOEMI ESPURZ ABAD 01:05:25
134 41 PURI RAMOS VILCHEZ 01:06:21
135 113 JOSÉ ALBERTO BENEDITO MARTINEZ 01:08:01
136 107 JUANKY MONTERO MIMBRERA 01:08:07
137 137 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 01:10:55
138 132 LAURA REULLI MORANCHO 01:10:55