QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 5K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 552 RAMON BARRUFET LLOBERA 00:20:12
2 516 HAMZA NAVEED 00:20:34
3 542 GILBERT SANZ MARTIN 00:20:45
4 537 JOAN SIRVENT SOLÀ 00:21:16
5 604 ADRIÀ BARRUFET SEGARRA 00:21:23
6 521 XAVIER ANDREU BARBERA 00:21:33
7 536 JOAN CARLES SÁNCHEZ BRAVO 00:21:53
8 588 JOFRE PIJUAN MOR 00:21:54
9 540 ALBERT DOLCET CABASES 00:21:55
10 517 POL SEGURA 00:21:58
11 532 JORDI MONTSERRAT PLAZA 00:21:59
12 512 GERARD PIJUAN 00:22:08
13 539 PEDRO ARAUJO SANCHEZ 00:22:19
14 543 JORDI LAMARCA SANTANDREU 00:22:22
15 547 PAU CORNUDELLA QUER 00:22:35
16 560 MARC CAMI GELONCH 00:22:56
17 538 MARTI BORRÀS BELÍO 00:23:15
18 508 PERE JOSEP JIMENEZ MUR 00:23:23
19 554 GERARD BARRUFET SEGARRA 00:23:28
20 609 DANI FLORENSA MUÑOZ 00:23:29
21 548 JAN CLARIA 00:24:01
22 577 ERIC JURADO ROMA 00:24:09
23 509 ANTONIA ARGILES ROMERO 00:24:29
24 510 MIQUEL ARGILES ROMERO 00:24:29
25 526 JORDI ESTEVE BERGÉ 00:24:37
26 505 ALBERT CORTÉS TEIXIDÓ 00:25:06
27 504 JORDI BADIA BONET 00:25:11
28 553 SERGI BARRUFET LLOBERA 00:25:12
29 514 MARGOT FELIP 00:25:13
30 501 VICTOR BALLESTEROS PRIETO 00:25:32
31 580 GABRIEL MALDONADO RABES 00:25:35
32 567 ALAN FERNANDEZ SORIA 00:25:40
33 534 LAURA PALLEJÀ FIGUERAS 00:25:41
34 529 RICARD GÓMEZ PUIG 00:25:53
35 565 JOSEP ESTEVE TIRADO 00:25:58
36 582 JOFRE MATEUS BONET 00:26:14
37 596 BERNAT SOLÉ PALAU 00:26:33
38 550 SERGIO ALVAREZ 00:26:35
39 593 ROC SANTANDREU BERTRAN 00:27:02
40 511 GEMMA GODIA SANFELIU 00:27:15
41 520 SANTI IGLESIAS OLIVA 00:27:21
42 545 LLUÍS XIFRÉ RUIZ 00:27:30
43 603 DAVID MATEU GONZALEZ 00:27:34
44 544 IMMA JOVE MORA 00:27:55
45 525 ALFONSO DE LA SERNA MEZCUA 00:28:09
46 524 CORA DE LA SERNA MC CUSKER 00:28:09
47 570 JOAN GELONCH NICOLAS 00:28:14
48 576 RAMON GUILLAMET SANTANDREU 00:28:15
49 569 JOSEP GELONCH BOSCH 00:28:15
50 522 RAMON CAMÍ COLOM 00:28:42
51 583 MARC MÒNICO SABATÉ 00:29:05
52 584 OLGA MUÑOZ CURCÓ 00:29:14
53 549 JAVIER ALVAREZ 00:29:31
54 518 ANABEL SEGURA VICO 00:29:32
55 585 MAGDA NICOLAS GELONCH 00:29:36
56 589 ISMAEL PRUNERA PARDELL 00:29:38
57 519 DAVID SESEÑA CLIVILLE 00:29:55
58 587 MARC PEREZ MOLL 00:30:10
59 607 PAU FRESNEDA GRACIA 00:30:10
60 601 RAMON ROSELL SOLE 00:30:24
61 600 TONI BERTRAN MARTI 00:30:24
62 566 POL FARRE CORTES 00:30:28
63 535 ALBERT PEREZ DAVI 00:30:29
64 533 ELÍSABET OJEA JIMÉNEZ 00:30:30
65 523 FRANCISCO CONSUEGRA HERNANDEZ 00:30:32
66 573 CRISTINA GOMILA OLIVES 00:30:48
67 562 XAVIER CAPELL BATALLA 00:30:56
68 559 JOEL CAMI GELONCH 00:31:01
69 561 MATEU CAMI PALLEROLA 00:31:02
70 558 ALEX CABELLO GARCIA 00:31:04
71 515 BERTA GRASET 00:31:04
72 595 BIEL SIRVENT QUEROL 00:31:04
73 594 NÚRIA SANTANDREU ROMERO 00:31:34
74 579 VICENTE LÓPEZ VALERO 00:31:34
75 572 VICKY GOMEZ GUTIERREZ 00:31:37
76 581 GAL.LA MATEUS BONET 00:31:39
77 563 VERONICA CHORDI BARRUFET 00:31:40
78 556 ANNA BONET OLIVART 00:31:42
79 503 GEMMA CAPELL GRAU 00:31:45
80 608 DOLORS CURCÓ RIUS 00:31:56
81 575 LAIA GUILLAMET BADORREY 00:32:25
82 586 MERCÈ PALAU BORONAT 00:33:57
83 606 XAVIER SANCHEZ MAS 00:34:04
84 605 LLUC SOLÉ PALLEROLA 00:34:04
85 531 FRANCESC IBAÑEZ 00:35:36
86 530 IVAN HERRERA IBAÑEZ 00:35:37
87 591 GERARD SALVIA ARDERIU 00:35:49
88 557 CRIS BRET MARTÍNEZ 00:35:58
89 546 JUANKY MONTERO MIMBRERA 00:35:58
90 507 DIONISIO CASES SABARIEGO 00:35:59
91 599 GEMMA VILARÓ DOMIMGO 00:36:03
92 590 LAIA ROSINACH MIR 00:38:00
93 571 ARES GELONCH QUER 00:38:00
94 541 ANGELS SANCHEZ SANTIVERI 00:38:35
95 568 VERÒNICA GARCÍA ANGERRI 00:40:00
96 502 JORDI CABELLO MILLAN 00:40:00
97 564 MIREIA COMENGE LLORDÉS 00:40:02
98 597 ENRIC VERGÉ URGELL 00:52:00
99 598 NÚRIA VERGÉ URGELL 00:52:01
100 506 JOSEP M. VERGÉ PONS 00:52:01