QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cassoles - Juneda - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 58 MARC ARANDA MINGUELLA 00:36:52
2 24 MIQUEL FRESNEDA JIMENEZ 00:37:09
3 2 XAVI COSTA 00:37:19
4 9 RAMON BOSCH SALLA 00:37:24
5 60 ALBERT IBARS PEIRÓ 00:37:51
6 19 ALEJANDRO RENALES PRIETO 00:38:26
7 65 ENRIC BOSCH BARRUFET 00:38:40
8 42 DIDAC LORENTE GRACIA 00:39:10
9 18 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:39:25
10 39 KRYSA MIROSLAV 00:39:41
11 22 JOAN BRUFAL 00:39:44
12 15 GERARD ROSINACH TRIQUELL 00:39:45
13 21 RUBEN CASALS RENALES 00:39:49
14 14 ISIDRE CAMI BUIRA 00:39:52
15 69 JAVI RODRIGUEZ MILLAN 00:40:22
16 38 MIGUEL FRESNO AMATE 00:40:37
17 34 VENTURA SÁNCHEZ 00:41:02
18 62 JOSEP BAJONA CASES 00:41:59
19 54 FRANCISCO SABIDO CLAVERO 00:42:05
20 61 JORDI BAQUÉ I PEDRÓS 00:42:07
21 13 JOSEP MARIA TORRES MARSOL 00:42:26
22 37 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:42:42
23 66 ALEIX DE RIVAS POU 00:42:51
24 8 ANNA ARTAL ESCRIU 00:42:57
25 10 DAVID MIR CAMINAL 00:43:04
26 17 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:43:33
27 1 IVAN SUÀREZ 00:44:03
28 40 SISCO GRANADOS CABESTANY 00:44:38
29 56 JOAQUIM GARCIA FRANCH 00:44:46
30 72 JORDI VALLÉS BEÀ 00:45:03
31 67 ORIOL MORENO CAPDEVILA 00:45:08
32 63 ALBERTO BIFET SORRIBAS 00:45:16
33 52 CARLOS MORA CAÑADELL 00:45:19
34 71 DAN MARIUS TIMAR 00:45:32
35 75 MANEL PUERTAS INSA 00:46:08
36 7 NURIA SUS DOLCET 00:46:12
37 55 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:46:25
38 20 JOSE MARIA SANTO SALVAT 00:46:39
39 68 CARLES PEIRET DE LA FUENTE 00:46:58
40 70 MARC TEIXIDÓ PAU 00:47:11
41 26 ANTONI TORRES MESTRE 00:47:14
42 45 JOSEP SALLA GONZÁLEZ 00:47:14
43 41 IVAN RODENAS GONZALEZ 00:48:28
44 12 JESUS CAPELL PEIRO 00:48:37
45 35 XAVIER VILÀ PUIG 00:48:53
46 76 JORDI ALBINO RAMIREZ 00:49:00
47 36 SANDRA ARAUJO SÁNCHEZ 00:49:08
48 11 CARLES CAPELL PEIRO 00:49:23
49 48 SÍLVIA HILL MOLINA 00:50:12
50 32 MANEL LOPEZ CAPDEVILA 00:50:39
51 4 JOSEP MONTSERRAT CAPDEVILA 00:50:55
52 27 ROSA BATALLA FOIX 00:51:21
53 49 TXELL PELFORT ZAFRA 00:51:23
54 43 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:51:49
55 25 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:52:03
56 30 MIHAELA ISTOC 00:52:37
57 29 LAURA CASTELLS BAQUE 00:52:56
58 23 GICU DANILA 00:53:02
59 31 ENRIC LLAURADÓ PAJARES 00:53:25
60 53 JOSEP IGNASI REVÉS REVÉS 00:53:25
61 33 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:53:53
62 47 MARC BARRUFET MARTINEZ 00:53:53
63 5 MONTSE PEIRO CASES 00:53:59
64 50 MERTXE DE ANTONIO 00:54:29
65 51 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:55:09
66 73 JORDI VILÀ PUIG 00:55:34
67 64 ANNA BORONAT OLIVART 00:55:35
68 57 TITUS GUELL TORNER 00:55:46
69 59 MONTSE ROLLIZO HERAS 00:56:32
70 74 SILVIA FREIXES SORIA 00:59:44
71 28 ALBERT BONELL BOSCH 01:00:47
72 16 LAIA MARKIXA 01:00:51
73 44 NÚRIA FREIXES CAPDEVILA 01:02:34