QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Marxa BTT Secans Noguera - GUINEU - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 64 JOEL ROBLES PENA 01:36:50
2 371 JOSEP MARIA CASALS MOIX 01:41:18
3 364 GERARD PAREDES TRILLA 01:41:24
4 377 MARC PUJOL TORGUET 01:41:26
5 84 BERNAT REÑE BELLMUNT 01:50:30
6 341 URKO ELORZA LERA 01:52:30
7 322 TONI PRIETO ALMAGRO 01:56:11
8 310 SERNI ROS RIUDOR 02:01:29
9 330 DAVID FABREGAT CARBÓ 02:01:31
10 2 JESUS RODRÍGUEZ CUTILLA 02:01:54
11 346 DAVID HERRERA HERNANDEZ 02:03:40
12 324 SERGI MARTOS MAJORAL 02:03:42
13 68 RAÚL BARRIOS BRUFAU 02:04:02
14 45 MARC COTONAT HERNÁNDEZ 02:04:08
15 316 RICARD FLORENSA PIJUAN 02:04:36
16 376 MIREIA ALEU BARANGE 02:05:10
17 365 ALBERT VILASPASA REAL 02:06:26
18 309 MIQUEL MOIX TAIXÀ 02:06:58
19 318 ALEIX MARCO RAIDÓ 02:09:17
20 307 XAVI NOUVILAS PUIG 02:09:21
21 308 XAVIER GALINDO ANGUERA 02:09:26
22 38 RAMÓN SOLÀ FERNÀNDEZ 02:10:51
23 367 XAVI GRACIA BERNADUCA 02:11:31
24 323 JOSEP MARTOS LAPEÑA 02:12:52
25 311 MARC SERENTILL PINÓS 02:13:53
26 303 JORDI VERDU BARBE 02:15:43
27 381 ADAN ARANDA PEREZ 02:16:51
28 382 DAVID CASTILLO AGUILA 02:17:24
29 356 DIEGO RONCERO BARROSO 02:19:18
30 383 JAUME SALVIA COSIALLS 02:21:15
31 380 HIRAM ORTIZ ARILLA 02:22:25
32 384 JAUME LAHUERTA CABRÉ 02:22:40
33 10 JAUME CLARET CIVIT 02:22:59
34 345 ADRIÀ GUIU JUAREZ 02:23:28
35 354 MARC RALUY MÀSICH 02:24:22
36 359 JOAN CARLES TIRADO HOLGUIN 02:27:34
37 375 XAVIER FARRÉ BALSÀ 02:27:39
38 320 SIMON TORA MARIN 02:27:45
39 336 MIQUEL CANO JOHERA 02:29:41
40 319 MARC OLONA TRENC 02:29:57
41 327 FRANCESC GIRONES TORRELLES 02:31:05
42 343 BERTA GASOL CUDÓS 02:31:05
43 82 RUBEN LORIENTE GARCÉS 02:31:06
44 81 DAVID CAGIGÓS VILADEGUT 02:31:07
45 357 MIQUEL SOPENA LAITA 02:31:44
46 386 ORIOL JUANOS BURRELL 02:33:01
47 30 MARC DIAZ MARTI 02:33:14
48 349 CRISTIAN MASA PINO 02:34:45
49 312 JOSEP MARIA BADIA PERNA 02:35:26
50 315 OSCAR PUJOL BAÑOS 02:35:59
51 362 DANI GONZÁLEZ ROMERO 02:37:28
52 366 JOSEP BOIXADERA GUIXES 02:38:24
53 335 JAUME CAMARASA FELIU 02:38:24
54 304 HECTOR PALACIO MERINO 02:40:59
55 313 JOSEP CERVERO GENSANA 02:41:00
56 334 JORDI BORRÀS TRIBÓ 02:42:27
57 370 JORDI CARALT ANGUERA 02:42:31
58 43 ROBERT MORENO 02:43:19
59 44 CARLES TOMAS RIBES 02:43:20
60 385 MIQUEL BERNADO VALERO 02:43:21
61 41 ANDREU CASTELLS JOVÉ 02:43:22
62 305 MARTA PANADERO GARCIA 02:43:23
63 369 JOANNA MARTIN LOZANO 02:43:25
64 325 AUREMBIAIX PROFITÓS 02:44:27
65 78 JOSE ANTONIO CANO RAMIREZ 02:46:28
66 314 JAVIER GARCIA SALINAS 02:47:39
67 348 MARTIN LOPEZ TARRADELLAS 02:51:55
68 332 ÁNGEL-AGUSTÍN BELANCHE ROCHE 02:51:56
69 333 ORIOL BOBET RUFACH 02:55:49
70 306 JOSEP ORTIZ MAZARICO 02:55:49
71 342 XAVIER FLORENSA RIUS 03:05:17
72 350 OLGA MUÑOZ CURCÓ 03:05:17
73 378 FRANCESC SORIGUÉ ARDIACA 03:11:56
74 379 JÚLIA SOLANÍ SUBIRADA 03:11:57
75 337 RAUL CASAS CORREYERO 03:12:43
76 347 ALBERT LLEVADOT VALDES 03:12:43
77 358 JOAN TICÓ RICART 03:12:43
78 338 GUILLEM CASES MARTÍ 03:13:56
79 360 MAITE FARRAN FARRE 03:16:51
80 361 JOSEP MATEU LLEVADOT 03:16:51
81 344 VÍCTOR GONZÁLEZ TORÀ 03:20:36
82 352 JOEL ORTEGA LLANAS 03:45:14
83 331 DAVID ALONSO CABRERA 04:10:39
84 351 MARC OCEJO ESCANILLA 04:29:15
85 355 JOSE MARIA RODRIGUEZ MARTINEZ 04:29:17
86 27 CARLOS ESTOPÀ RIBALTA 04:42:47