QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Guineu - Vilanova - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 36 ROGER ESTRADÉ VILADOMS 00:34:42
2 46 JORDI TREPAT 00:35:24
3 88 CARLOS RODRIGO BAÑOS 00:35:30
4 81 JOSEP DOMENECH TORREBADELLA 00:35:45
5 39 MARC LARREY SOLE 00:36:20
6 57 JOSEP VILADOMS BELLART 00:36:42
7 6 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:36:45
8 35 ARNAU DONES LLOBERA 00:36:47
9 55 RAMON BOSCH SALLA 00:37:18
10 40 JOSEP LLOBERA TORRES 00:37:18
11 137 ROGER MARTÍ GUARRO 00:37:19
12 19 JOAN SILVESTRE ROSELL 00:38:13
13 96 JAUME FARRÉ FARRÉ 00:38:14
14 7 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:39:11
15 29 MARC SALAT PAISAL 00:39:15
16 37 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:39:23
17 62 JORDI CARTAÑA LAFEBRE 00:39:27
18 66 JORDI CARRASCAL LLIMÓS 00:39:39
19 61 CARLES CARTANYA I LAFEBRE 00:39:45
20 77 JOAN BRUFAL 00:39:46
21 71 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:39:56
22 116 MARC FELIU CARRERA 00:40:10
23 113 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:40:24
24 108 CRISTIAN CATALA BLAY 00:40:26
25 23 JORDI COS EXPÓSITO 00:40:30
26 MARC JOUNOU 00:40:53
27 44 RAMON TARRUELLA RIUS 00:41:02
28 5 JORDI CALAFELL PUIG 00:41:12
29 59 ISAAC OROMI BOSCH 00:41:25
30 60 ANDREU ABELLÀ RIBA 00:41:39
31 84 SERGI VIZCAINO NAVARRO 00:41:44
32 63 IOAN CODA 00:42:18
33 103 PAULI TEIXIDÓ EZQUER 00:42:38
34 102 JOAN SIRVENT SOLÀ 00:42:38
35 110 JOSEP BOCHACA GEA 00:42:49
36 25 TONI GARCIA JIMENEZ 00:42:57
37 134 JOSEP M. SOLSONA ESCUDERO 00:42:59
38 109 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:43:16
39 119 JORDI LAMARCA SANTANDREU 00:43:16
40 114 XAVIER PÀMPOLS SOLANS 00:43:40
41 1 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:43:40
42 87 NIL CIVIT VALLÈS 00:43:46
43 24 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:43:46
44 157 ARTUR USED TREPAT 00:43:46
45 152 BERNAT SOLSONA CAUDEVILLA 00:44:07
46 83 LAURA FERNÁNDEZ CÁMBARA 00:44:07
47 111 SISCO GRANADOS CABESTANY 00:44:07
48 64 VICTOR MANZÚ FERREYRA 00:44:07
49 4 ALEIX CALAFELL PUIG 00:44:17
50 69 DAVID CABESTANY TIELL 00:44:22
51 33 JORDI CABELLO MILLAN 00:44:33
52 75 JORDI FARRÉ BARÓ 00:44:40
53 89 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:44:41
54 106 JOAN AUGE ESPUGA 00:44:50
55 98 MARC LANA MIR 00:44:53
56 45 SALVADOR TORRENS RAICH 00:45:28
57 118 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:45:43
58 149 MARLON QUEIRÓS NEVES 00:45:57
59 20 IVAN SUÀREZ 00:46:06
60 31 XAVIER SARRI SOLE 00:46:10
61 51 NURIA SUS DOLCET 00:46:13
62 48 ROSER ESPELT OBIS 00:46:49
63 47 SERGI CABESTANY CIDONCHA 00:46:49
64 126 MIQUEL CANAL ESTRADA 00:47:02
65 26 BART LOOMANS 00:47:02
66 72 JOSEP MARIA SANTÓ SALVAT 00:47:16
67 70 XAVI TELLA CORNELLANA 00:47:42
68 MARTA BOSCH CONSUL 00:47:42
69 112 ANGEL PELEGRÍ GABARRÓ 00:47:53
70 159 FRANCESC COSTAFREDA BOSCH 00:48:04
71 12 FRANCESC SEGARRA TELL 00:48:22
72 54 JOSEP M BOLDU FERRANDIZ 00:48:24
73 99 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:48:30
74 140 DANIEL MARTÍN GONZÁLEZ 00:48:37
75 58 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:48:47
76 138 LAIA TORRA POLLINA 00:48:50
77 38 JOSE JIMÉNEZ CONTRERAS 00:48:52
78 49 JAUME COTS TORRELLES 00:49:05
79 147 JORDI GRASA SUBIRA 00:49:13
80 76 GERARD JUANOS VILLALTA 00:49:35
81 139 JOSE LOPEZ FERNANDEZ 00:49:35
82 11 VÍCTOR HERAS PASTOR 00:49:35
83 146 DAVID FOLCH COLOMO 00:49:35
84 144 RAMON BELANA BOIRA 00:49:42
85 28 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:49:43
86 3 JOSEP RAMON ALEMANY PONS 00:50:34
87 50 SLAVA NOVELL ESTADELLA 00:50:45
88 56 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:51:12
89 117 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:51:29
90 91 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:51:37
91 145 PEP CASARAMONA I CODINACH 00:51:59
92 22 JOSEP BERNABEU ESCOTÉ 00:52:13
93 100 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:52:17
94 16 SÍLVIA FERNÀNDEZ TARRAGONA 00:52:29
95 65 DARWIN MONCAYO SANCHEZ 00:52:34
96 115 EMI TORTOSA ALÍAS 00:53:00
97 53 SISCO LARRULL CASAS 00:53:00
98 92 ALBERT BONELL BOSCH 00:53:09
99 21 GERARD BALCELLS BUSQUET 00:53:41
100 156 XAVIER VALL CLOTA 00:53:46
101 27 JOSEP MARIA MALLOL COS 00:53:56
102 125 MERCÈ POLLINA POCALLET 00:54:13
103 95 ROMAN CASTELLO FARRE 00:54:18
104 18 JUDIT SERRA SILVESTRE 00:54:19
105 79 GICU DANILA 00:54:37
106 74 ALFONS CALZADA DOLADE 00:54:53
107 73 OCTAVI BENAGES IBARS 00:54:54
108 97 MIHAELA ISTOC 00:55:01
109 121 SILVIA AIXALÀ SOROLLA 00:55:05
110 41 BENIGNE PALLÀS TORRES 00:55:07
111 17 ALMUDENA MARCOS GRAU 00:55:12
112 155 MIREIA TORRENS CARDONA 00:55:13
113 8 MONTSE GALITÓ SANFELIU 00:55:43
114 124 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:56:08
115 94 XAVIER CASADELLA QUER 00:57:39
116 107 JORDI CASADELLA 00:58:48
117 30 JOSEP Mª SALVIA SOLEDA 00:58:56
118 136 XAVIER VERGÈS BERGA 00:58:59
119 123 JOAN RAMON BUIXADERA BENSENY 00:59:33
120 148 ROSA JUNYENT BALASCH 00:59:55
121 101 MERCÈ NOGUÉS GALCERAN 01:00:04
122 67 LAIA MARKIXA 01:00:38
123 130 CESCA FUSTÉ CAMPS 01:00:48
124 151 F. XAVIER SOLÀ MARTÍNEZ 01:01:03
125 90 AIDA BALCELLS BUSQUET 01:03:02
126 153 MARC SOLSONA POBES 01:04:06
127 78 IVAN FARRÉ FARRAN 01:04:55
128 122 AURORA BARTRA QUILEZ 01:05:55
129 93 EDUARD CANELA 01:07:50
130 132 MONTSE MIQUEL GALITÓ 01:07:50
131 14 JOAN TRILLA PINÓS 01:07:50
132 82 LIRIA LAITA MASANES 01:11:25
133 42 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:17:09