QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cigonyes - Flix - 10k - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 103 GERARD CORBELLA RIPOLL 00:43:37
2 90 ARNAU SABATÉ LLECHA 00:43:51
3 9 MIQUEL BASELGA DÍAZ 00:44:16
4 96 ANDREU TORRES PERELLO 00:44:47
5 64 MIQUEL FARRÉ MASIP 00:44:53
6 8 JOSEP M ALABART ALCOBER 00:45:01
7 10 ISAAC OROMI BOSCH 00:45:34
8 6 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:45:41
9 65 RUBEN SALADIÉ MAÑA 00:46:35
10 32 KRYSA MIROSLAV 00:46:53
11 55 JORDI ESCODA SERRES 00:47:05
12 98 OVIDI GARCIA SASTRE 00:47:50
13 20 JOSEP BOCHACA GEA 00:47:55
14 3 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:48:08
15 41 SERGI SÀNCHEZ RIBERA 00:48:15
16 73 RAMON CORTINA PALLISO 00:48:30
17 7 ANNA ARTAL ESCRIU 00:48:34
18 106 CHRISTIAN PALLISO SOLA 00:48:45
19 42 JOSÉ LUIS MORALES RULL 00:48:45
20 43 SANDRA VIDIELLA PIÑOL 00:48:57
21 51 SERGI BARGALLÓ BORRAS 00:49:07
22 2 IVAN SUÀREZ 00:49:38
23 107 JOAN JOSEP RANÍS AGRAMUNT 00:49:48
24 1 JORDI FALIP OLIVA 00:50:11
25 16 ALEX SAMPER CUSINE 00:50:26
26 78 ANDRÉS GONZÁLEZ GUIRAO 00:50:35
27 82 CARLOS MIRO SABATE 00:50:40
28 60 MARC TORRES BELTRAN 00:50:43
29 53 OSCAR ALONSO QUESADA 00:50:54
30 14 EDUARD BATLLE POMAR 00:51:03
31 29 SALVADOR VILA SANOU 00:51:12
32 24 NANDO GUIU SÀNCHEZ 00:51:12
33 44 JUAN MARTIN GOMEZ 00:51:17
34 112 DAVID QUIRÓS 00:51:33
35 45 UNAI TORRELL LOPEZ 00:51:45
36 77 DAVID GARCIA TRIGUERO 00:52:17
37 92 CARLES SALLENT PUIGDEMASA 00:52:29
38 22 RAMON GONZALEZ VALLE 00:52:33
39 57 YOLANDA LARROSA MUNUERA 00:52:34
40 63 JORDI SOLÉ MERINO 00:52:45
41 28 XAVIER VAQUÉ CASTILLA 00:52:48
42 37 JAVI CLAVERIA GOMEZ 00:52:53
43 46 ALEX HERRERO 00:52:54
44 50 JOAN CARLES PELEGRIN SANCHEZ 00:53:26
45 83 GERMÁN MORENO LÓPEZ 00:53:31
46 61 NÚRIA TURTÓS PALOMA 00:53:46
47 93 RAUL SANCHEZ PALACIOS 00:53:55
48 54 CÉSAR CABALLERO PARRAMÓN 00:54:03
49 74 ARNAU FALCÓ VIDILLA 00:54:11
50 59 JOSEP MARIA RIBES SERRA 00:54:15
51 88 JORDI QUESADA MUR 00:54:15
52 39 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:54:25
53 102 XAVIER ALBESA RUBIO 00:54:40
54 67 GERARD ALBESA AGUILÓ 00:55:03
55 34 JAUME ALCARRAZ ESPELTA 00:55:08
56 56 JOSEP LLUIS GRANGÉ GALINDO 00:55:14
57 12 JOAN TOUS MONER 00:56:06
58 75 SERGI FERRET CANELA 00:56:28
59 17 JOSEP ROFES BARCELO 00:57:08
60 87 CARLES PEIRET 00:57:18
61 115 JOFRE RODRIGO ARIBAU 00:57:28
62 62 MONTSE VINAIXA REY 00:57:43
63 104 FERRAN HIPP LLORENS 00:57:48
64 79 JORDI LLOP CUBELLS 00:57:56
65 116 JUAN MAÑÉ PARRA 00:58:06
66 15 MIQUEL RIBES BRESCOLI 00:58:36
67 70 JAUME CAMPOS FALCÓ 00:59:58
68 99 VICKY GONZALEZ GUIRAO 01:00:34
69 26 JÚLIA ROCA BENAIGES 01:00:47
70 91 CARLES SALINAS QUIROGA 01:00:47
71 58 SORAYA MUR CERVELLÓ 01:01:59
72 36 PRUDEN MORALES LEON 01:02:06
73 49 IVAN POVILL VIDIELLA 01:02:56
74 69 JOAN BATLLA VIOQUE 01:03:15
75 72 ANDREU CASTELLVÍ CARRANZA 01:04:08
76 25 JOAN ROCA ALGUERÓ 01:04:12
77 5 CONSOL BOSCH PIJUAN 01:04:31
78 13 ALFONS CALZADA DOLADE 01:04:45
79 76 ARACELI GARCIA FUENTES 01:04:45
80 97 TOMAS VILAUBI AMPOSTA 01:05:15
81 21 XAVIER CASADELLA QUER 01:06:52
82 31 JORDI CASADELLA QUER 01:06:52
83 95 MIGUEL ÁNGEL TALAVERA MARTÍNEZ 01:07:44
84 100 PILAR VAQUÉ CASTILLA 01:08:37
85 11 JOSEP MANEL VARELA FERNÁNDEZ 01:08:48
86 23 MAITE GUILERA ZAPATER 01:08:48
87 108 JOAN BERENGUER RIUS 01:08:56
88 94 IVAN SOLÉ MARTINEZ 01:10:28
89 86 NOEMI PANADES MUÑOZ 01:10:56
90 89 IMMA RIBES RODRIGUEZ 01:10:56
91 48 CRISTINA RIBES BAGES 01:10:56
92 27 DÀMARIS TASQUÉ MUÑOZ 01:11:15
93 68 IGNASI BALLBER REBULL 01:13:19
94 47 LAURA MARESCA QUERO 01:15:26
95 114 JOAN CARLES ALBIAC MACHÍN 01:15:29