QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados Medio Maratón Somontano - Barbastro - 10K - Edición 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1027 GUZMÁN SANZ CALLEJA 00:34:01
2 1097 CARLOS HERRERAS MARTINEZ 00:34:05
3 1026 JAIME RUIZ CASTILLO 00:34:38
4 1056 IVAN RASO RIVERA 00:35:40
5 1042 FRANCESC JOVÉ RIART 00:35:55
6 1073 ÓSCAR JABONERO NAVAS 00:37:27
7 1054 CESAR MUR IBARZ 00:38:14
8 1099 DAVID EZQUERRA ROPERO 00:39:07
9 1014 GREGORIO PUY CLAVERIA 00:39:12
10 1029 GORKA LIZUAIN DURO 00:39:17
11 1017 JAVIER SAMPEDRO PALACÍN 00:40:38
12 1021 JOSE ANTONIO TORRES PINIES 00:41:28
13 1030 MIKEL SOTA ROLDAN 00:41:40
14 1108 DIEGO CABEZA CABELLO 00:41:45
15 1096 MICHEL ZAPATER GRAMÚN 00:42:00
16 1048 AGUSTI LOPEZ ALVAREZ 00:42:07
17 1109 ESTER CLAVIJO ANGULO 00:42:29
18 1055 VERÓNICA ESCARTÍN MARCÉN 00:42:37
19 1023 VICENTE MANUEL PUEYO CABRERO 00:42:48
20 1041 ROBERTO GARCIA RAYO SANCHEZ BERMEJO 00:43:33
21 1111 JOSE LUIS MARTÍNEZ VICENTE 00:43:34
22 1039 ÓSCAR ESPUÑA PÉREZ 00:44:13
23 1043 MARIA LARROSA NOGUERO 00:44:55
24 1051 KEVIN TARANCON SANTOS 00:44:57
25 1028 ROBERTO SANTOLARIA MAIRAL 00:45:25
26 1101 PAU PALOMER VILA 00:45:55
27 1076 ANTONIO MANOGUÉ SAIZ 00:46:47
28 1104 DAVID MARCO MIRANDA 00:46:57
29 1059 JOSÉ LUIS ALTEMIR GIRAL 00:46:57
30 1022 FABIAN VIDAL CAL 00:47:46
31 1016 LUIS RUIZ LOPEZ 00:47:53
32 1024 VANESA CASTRO RODRIGO 00:47:53
33 1025 RAFAEL PUYUELO PÉREZ 00:47:59
34 1100 DAVID SERRA FERNÁNDEZ 00:48:01
35 1077 PEDRO JOSE MARTÍN SERRANO 00:48:05
36 1090 ENRIQUE JESÚS SÁNCHEZ PAVÓN 00:48:30
37 1071 DANIEL GUERRERO BAELLA 00:48:37
38 1112 ARMANDO PEREZ CASCALES 00:48:41
39 1082 MARIA OH WON 00:48:53
40 1012 RAFA LUEZA VALERO 00:49:01
41 1074 JOSE LABORDA MUR 00:49:03
42 1019 JUAN PABLO TADEO 00:49:16
43 1102 ALEJANDRO LISA BUERA 00:49:49
44 1053 MARIA CARMEN SAHÚN OBIS 00:49:50
45 1080 ELVIRA MOLINA ABADIAS 00:50:01
46 1049 RAUL BUISAN MARTINEZ 00:50:10
47 1110 PEDRO MIRÁ PÉREZ 00:50:11
48 1078 CRISTINA MARTÍNEZ GIMÉNEZ 00:50:12
49 1114 MANUEL SERRANO 00:50:17
50 1037 ALEJANDRO SAINZ SORDO 00:50:45
51 1009 CARLOS IBAÑEZ GRUAS 00:51:05
52 1085 LUIS PISA TOLOSA 00:51:28
53 1052 GEMMA PUERTAS BESCÓS 00:51:46
54 1067 FERNANDO LUIS ESTEBAN OLIVAN 00:51:47
55 1050 ARMANDO CAPABLO CEREZUELA 00:51:49
56 1068 JAVI FAJARNÉS ABÓN 00:51:51
57 1007 ENRIQUE CALVO VILA 00:52:11
58 1011 LUIS LALIENA SOTO 00:52:20
59 1081 DAVID NAVAL PALLARES 00:52:32
60 1113 MONICA ANDRES PARDOS 00:52:56
61 1062 LOLA CÁCERES MARTÍNEZ 00:53:01
62 1063 ESTHER CAJAL LAFUENTE 00:53:01
63 1103 PALOMA CITOLER BOTELLER 00:53:01
64 1084 RAFAEL PERAMATO GUTIÉRREZ 00:53:05
65 1040 AURORA BELMONTE GARCIA CONSUEGRA 00:53:15
66 1107 SONIA TERRADES MATEO 00:53:16
67 1106 ALBA DELGADO GUARNE 00:53:22
68 1095 ROSEN STOYANOV UZUNOV 00:53:27
69 1087 IVAN PLANO CAMPO 00:53:38
70 1032 CARLOS CASTILLO YAGÜE 00:53:38
71 1093 FERNANDO SOLANO LABATA 00:53:38
72 1006 RAMON BRUALLALOPEZ 00:53:39
73 1004 JOSE LUIS BLAZQUEZ BESCOS 00:53:47
74 1034 MARI CRUZ GONZALEZ SANCHEZ 00:53:50
75 1072 JOSÉ GUTIÉRREZ JAVIERRE 00:53:54
76 1038 ISIDORO VICIOSO DURÁN 00:54:09
77 1061 SANDRA BURGOS 00:54:23
78 1001 GERMÁN ALAIZ GÜERRE 00:55:02
79 1075 ELENA MANERO VALLÉS 00:55:02
80 1047 MIREYA RUBIO PALACIOS 00:55:29
81 1020 ERIC TALABARDON 00:55:31
82 1010 MIGUEL JORDAN ONCINS 00:55:54
83 1008 JOSE LUIS CUBELOS MARTIN 00:56:08
84 1035 NACHO GRACIA LAJUSTICIA 00:56:29
85 1060 SERGIO BARDAJI PESQUÉ 00:56:34
86 1079 MARIANO MARTÍNEZ TRUEBA 00:56:38
87 1015 JULIO RUIZ FIERRO 00:56:39
88 1046 NEUS FORTUÑO ANGLERILL 00:56:52
89 1005 JUAN LUIS BORRUEL GAMIZ 00:57:07
90 1044 JUAN CARLOS LONGÁN ABAD 00:57:48
91 1069 NURIA GARATACHEA VALLEJO 00:58:32
92 1066 ALAN DAWSON 01:01:01
93 1064 JOSE LUIS CAMPODARVE COSCUJUELA 01:01:09
94 1065 MARIA JOSE CASTRO ALQUEZAR 01:01:09
95 1031 CARLI CASTILLO YAGÜE 01:01:55
96 1036 ANA PILAR MAYAYO FALCON 01:01:55
97 1045 MONICA PUIDOKAS 01:02:17
98 1089 ANA MARIA RUBIO PALACIOS 01:02:57
99 1013 RITA PIEDRAFITA TREMOSA 01:06:10
100 1070 LUIS GONZALEZ LÓPEZ 01:06:11
101 1091 AINE SENTOUS WILSON 01:08:07
102 1058 CARLA ABADÍA CAPARDÓN 01:08:08