QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Almatret - Curta - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 281 HECTOR GARCIA RINCON 00:54:28
2 92 MIQUEL TORRES CALBET 00:57:22
3 255 JAUME BADIA VILADRICH 00:57:36
4 139 MARC JARNÉ BONEL 00:58:26
5 79 TONI PRIETO ALMAGRO 01:00:52
6 88 EVA SANS GRAU 01:01:08
7 26 JAUME CLARET CIVIT 01:06:24
8 230 JAUME ROJALS OLIVÉ 01:06:51
9 124 JOAN CIVIT ORO 01:07:47
10 500 SISCO CHECA SALVIA 01:10:04
11 169 MARC RÓDENAS BUENO 01:10:31
12 515 JOAN AMADEU GILI NOGUERA 01:10:56
13 208 NORBERT HERRERA BARRUFET 01:12:00
14 82 ELIAS RAMAL LOPEZ 01:14:41
15 172 ALEIX SAURA PRATS 01:16:45
16 140 ANGEL LAFITA FORCADA 01:16:49
17 70 RICARD OMS SANS 01:18:20
18 6 XAVIER ARROYO PIÑOL 01:18:21
19 101 JOSEP AIXALÀ GELONCH 01:18:48
20 242 JUAN PABLO ACEVEDO 01:18:48
21 164 JORDI PUJOL NAVAJO 01:22:57
22 123 XAVIER CASTELLNOU TEIXIDO 01:22:58
23 181 ROBERTO TORRE ALVAREZ 01:23:31
24 161 SERGI PLAZA TEIXIDO 01:24:54
25 30 ALBERT DONÉS I ANTEQUERA 01:24:56
26 221 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 01:27:38
27 198 JOSE LUIS CODESAL PUY 01:27:38
28 304 JOSEP RAMON PALAU MARIMON 01:27:59
29 25 RAMON CASTELLVÍ MÀDICO 01:29:05
30 5 SERGI ANADON CHORTO 01:29:05
31 292 BÀRBARA LOPEZ ANTO 01:30:15
32 158 ALBERT PASCUAL MAS 01:30:15
33 184 JUANJO TRULLOLS FERNANDEZ 01:30:19
34 294 TONI LÓPEZ MALLEN 01:31:56
35 176 MARC SISÓ VILAGRASA 01:31:58
36 130 ROBERT FLORENSA MESALLES 01:32:26
37 261 CINTA BEDOS PINO 01:33:09
38 301 JUAN CARLOS MORA MARIBLANCA 01:33:10
39 24 ARTURO CASALS OMS 01:33:33
40 333 JAVIER VISA ROMERO 01:42:01
41 522 DAVID LARROYA SERRANO 01:42:02
42 523 MARC COMOROSA SORIA 01:42:02
43 295 ANDRÉS MADERAL CALERO 01:42:03
44 31 GABRIEL ESTEBAN CAPDEVILA 01:42:03
45 509 ALEX FRAUCA HERNÀNDEZ 01:42:04
46 326 JAVIER SOROLLA GALINDO 01:42:04
47 64 MARC MIRÓ PEIRÓ 01:42:04
48 259 DAVID BALLABRIGA MORENO 01:42:05
49 505 ALBERT DOMINGUEZ ARASA 01:42:25
50 195 DANI CAETANO VILAR 01:42:28
51 174 DAVID SENTIS VAZQUEZ 01:45:31
52 328 PAU TARRAGONA AGUILÀ 01:45:32
53 504 PASCUAL CHERTA GARCIA 01:48:40
54 265 JESUS CALAMBRE MANSO 01:48:41
55 310 NURIA RODRIGUEZ ALTADILL 01:49:08
56 109 GERARD BAIGET SABATE 01:49:10
57 108 SERGI BAIGET SABATE 01:49:11
58 258 ENRIQUE BALLABRIGA IBORRA 01:50:45
59 250 MARTA ALEGRE FORNELLS 01:50:55
60 41 JAVIER GARCIA SALINAS 01:54:49
61 162 JOSEP M PUIG FONTANET 01:56:09
62 146 SILVIA MASOT ESTEVE 01:56:09
63 167 ANDRES RIOS MADRIGAL 01:58:31
64 243 JORDI ADAN MIARNAU 01:58:38
65 273 CARLES DUAIGUES ARBONÉS 01:58:40
66 519 XAVIER FARRE 01:59:11
67 518 SILVIA SALVANS 01:59:11
68 309 MONTSE PONS LOSCOS 02:02:15
69 115 TONI BOTA SEGURA 02:02:55
70 501 ABELARDO HERNANDEZ RODRIGUEZ 02:02:58
71 22 JULEN CALVÓ VIGARA 02:03:49
72 289 DAVID HARO GORDILLO 02:04:38
73 49 JOSEP MARIA JIMENEZ LLORENS 02:05:57
74 102 RAFEL ALVAREZ GILI 02:06:31
75 317 VIOLETA SANCHO GRACIA 02:07:26
76 278 RAMON FERNÁNDEZ FARRÉ 02:07:26
77 325 ROBERT SITJA CATA 02:09:10
78 100 RAMON AGUSTI BADIA 02:09:35
79 225 ANDREU PRUNERA MARINÉ 02:11:40
80 329 JAUME TOMÀS VILALTELLA 02:13:34
81 171 ANTONIO SAMPIETRO AGUSTI 02:19:36
82 512 CARLES AGUSTÍ LONCÀ 02:19:36
83 2 ANA PILAR ABIAN PLATERO 02:21:35
84 77 CARLOS POBLADOR MUSTIELES 02:21:37
85 324 JOSEP M. SILLUÉ JIMÉNEZ 02:36:52
86 217 FRANCESC MARINÉ BLANCO 03:17:48
87 290 ERNESTO IBÁÑEZ BERNAL 03:19:27
88 62 JESUS MARTINEZ OLMEDO 03:19:45