QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Tossals Almatret - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 6 XAVIER SAHUQUILLO FALCO 01:39:39
2 27 JOEL ADAN MIARNAU 01:41:58
3 22 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 01:44:50
4 60 JORDI ADAN MIARNAU 01:47:52
5 75 MIQUI VALL PEREMIQUEL 01:50:54
6 4 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 01:52:00
7 5 JORDI TORRELLES MONTANUY 01:52:13
8 74 ANTONIO MORALES MARTINEZ 01:52:24
9 9 JOSEP M CALUCHO SOLÉ 01:55:19
10 64 JONATAN QUER GRAU 01:57:59
11 77 RUBEN CASALS RENALES 01:59:05
12 40 JORDI AGUSTIN PEREZ 01:59:55
13 44 IVAN INGLES IBARS 02:02:12
14 20 MIROSLAV KRYSA 02:02:33
15 26 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 02:02:34
16 72 ALEX PIFARRÉ JAIMEJUAN 02:03:01
17 73 MIGUEL BASELGA DÍAZ 02:03:11
18 23 JOSEP Mª ALABART ALCOBER 02:06:48
19 32 JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 02:09:09
20 39 MOISÉS TRECEÑO ABELLÓ 02:10:28
21 45 JOSEP MARIA TORRELLES MONTANUY 02:12:02
22 47 JOAN RIBES ESTRADA 02:12:02
23 34 JORDI TERRADO CASANOVAS 02:14:21
24 38 FIDEL FLORENSA PIJUAN 02:14:25
25 58 JORDI MARCH FONOLL 02:16:24
26 76 POL MAS RIBERA 02:16:28
27 14 FER MALDONADO SERAL 02:16:31
28 52 JOAN LATORRE CARRION 02:18:10
29 28 AMADEO ARBONES CID 02:20:13
30 55 JOSÉ M. HIJANO DÍAZ 02:20:19
31 70 NEUS PEIRÓ PIFARRÉ 02:22:02
32 2 ADRIANA DAZA PEREZ 02:22:28
33 71 ALBERT GARCIA NADAL 02:25:09
34 29 JÈSSICA FREIXINET VIDAL 02:25:26
35 33 MJOSE CLARIANA BATLLE 02:31:37
36 54 SANDRA GARCIA CASAMIAN 02:33:10
37 17 ANDREA PÉREZ MARTÍN 02:33:10
38 53 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 02:33:10
39 42 JAUME BALLESTE CUGAT 02:34:32
40 63 ALEX MAZO TERRE 02:34:38
41 35 PAUL IACOB 02:34:42
42 36 JUDITH REÑÉ CAMÍ 02:34:42
43 43 OSCAR CASTILLON 02:34:52
44 7 DEIDY AYNETO VIDAL 02:36:15
45 50 JORGE MARTIN HERNÁNDEZ 02:40:44
46 21 PERE SANZ 02:41:56
47 48 NOEMI GRAU SANVISEN 02:42:28
48 3 XUS MUÑOZ NAUDI 02:42:28
49 19 RAQUEL TORROBELLA FERRER 02:44:23
50 59 MONTSE SUGRAÑES RUIZ 02:45:01
51 11 SERGI FARRÉ MERINO 02:45:02
52 57 XAVI VILANOVA RIBOT 02:46:40
53 69 MAITE FARRAN FARRE 02:46:47
54 68 FERRAN FARRAN FARRE 02:46:47
55 66 OSCAR CIRERA RUIZ 02:48:12
56 30 ORIOL SANTAULÀRIA ARBONÉS 02:48:37
57 31 BIBIANA SISCART DE LA CRUZ 02:48:38
58 16 LOU MUNTANYOLA 02:51:22
59 51 PERE SORRIBES QUEROL 02:51:22
60 12 ALFONSO GINE DE SOLA 02:51:22
61 10 ESTER CORTÉS ALONSO 02:54:06
62 41 PATRICIA AYALA CORONEL 02:56:08
63 24 MARÍA DE LOS ANGELES CASTILLO HERNANDEZ 02:56:39
64 37 JORDI TORREGUITART 02:57:11
65 8 ESTEVE BRUGULAT CUÑÉ 03:03:24
66 15 CRISTINA MASIP GRACIA 03:10:22
67 65 ALBERTO BERGUA DIAZ 03:11:46
68 13 GINA HORTAL CASTAÑO 03:42:57
69 18 BLANCA TORRES PONS 03:51:53