QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados Medio Maratón Somontano - Barbastro - MM - Edición 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 2 ALBERTO PUYUELO PARDO 01:08:36
2 8 XAVI TOMASA SERRANO 01:09:27
3 5 FERNANDO ESPERANZA MATEOS 01:10:03
4 246 ALBERTO SÁBADO SANZ 01:12:04
5 141 SERGIO MALLADA GALLINAT 01:18:39
6 263 SERGIO SUPERVIA 01:18:39
7 4 MARIO MIRÓN GRACIA 01:20:14
8 120 RAMON BOSCH SALLA 01:20:33
9 179 GREGORIO GIRON COLERA 01:20:37
10 245 ALBERTO LÓPEZ ARIÑO 01:20:40
11 147 ROBERTO CLAVIJO ANGULO 01:20:48
12 137 JORDI BARRANCOS SOLERA 01:21:51
13 248 EDUARDO SANGROS ARNAL 01:22:05
14 138 ALBERT PARAROLS MIR 01:24:30
15 244 ALBERT PUÉRTOLAS FABRA 01:25:46
16 195 FERNANDO MONTULL 01:26:45
17 164 MARC CADENA MASIP 01:26:48
18 262 MIGUELA PÉREZ ANDRÉS 01:26:51
19 28 ALEJANDRO CASTARLENAS CHELA 01:27:21
20 250 SERGI FARRÉ PÈREZ 01:27:47
21 119 RAMON BONET OLIVART 01:27:48
22 127 IVAN PUNTOS RIVAS 01:28:03
23 1 MARIA JOSE PUEYO BERGUA 01:28:21
24 256 SERGIO SERRANO ZABALETA 01:28:52
25 52 NICOLAS LLORENS SANCHO 01:29:09
26 157 RICARDO ABAD PISA 01:29:37
27 213 ISRAEL TENA BRAVO 01:29:37
28 102 BEATRIZ MARTÍNEZ CUELLO 01:29:43
29 42 BRAHIM HARRAKI EL HAOUAJI 01:29:46
30 113 ALBERTO NASARRE LAGUNA 01:29:57
31 187 VICENTE LAFARGA BARTOLOMÉ 01:30:00
32 125 SANTI GIL LARROYA 01:30:26
33 251 MERITXELL BONET JOU 01:30:54
34 116 SALVADOR MULET PRATS 01:31:09
35 90 JOSE VICENTE ALAYA GOMEZ 01:31:15
36 233 JOSÉ BIELZA GALINDO 01:31:34
37 3 NURIA SIERRA MARTIN 01:31:57
38 237 JOSÉ DO PRADO ROSA 01:32:15
39 180 JACKELINE GOMEZ MAMIAN 01:32:16
40 257 ABEL CARRASQUER DELMAS 01:32:40
41 235 PABLO TOLEDANO 01:33:19
42 97 MALICK SENE LÁZARO 01:33:42
43 93 ANA LAURA BUERO MARTINEZ 01:33:43
44 225 MARTIN MONTORI ARENILLAS 01:33:45
45 96 BLANCA SAYAS LADAGA 01:33:54
46 95 JOSE ANTONIO SAYAS GONZALEZ 01:33:55
47 117 JOSEP ANTONI RIUS CERVELLÖ 01:34:18
48 241 JORDI PANÉ FIGUEROLA 01:34:30
49 72 CARLOS ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 01:34:32
50 255 JUAN RAMON MUR BERGUA 01:35:09
51 88 FREDY DÍAZ RODRIGUEZ 01:35:11
52 115 CARLOS CIERCO GARRIDO 01:35:11
53 94 DANIEL JIMENO RIVERA 01:35:12
54 135 DAVID CARRASCO ABELLAN 01:35:25
55 223 FERNANDO MARTINEZ LAGA 01:35:32
56 114 MACIA GILI GUARDIOLA 01:36:06
57 133 MARCOS LALIENA RUBIO 01:36:31
58 76 SERGIO SANMARTÍN BISPE 01:36:41
59 74 LUIS SANCERNI SALGADO 01:36:41
60 89 ÀNGEL FARRAN JULIÀ 01:36:52
61 98 RAUL DALMAU 01:37:03
62 100 CARLOS ALONSO SAZ 01:37:03
63 258 PEDRO NUÑEZ ESCUER 01:37:23
64 220 JOSEP MARIA VAQUÉ CASTILLA 01:37:32
65 211 XAVI SINTES FLORIT 01:37:50
66 131 SADURNI NISA NEVADO 01:37:53
67 165 CARLOS LUIS CALVO GAUCHOLA 01:37:56
68 19 MIGUEL ANGEL BARFALUY BUIL 01:38:09
69 152 DOMINGO MUR LOPEZ 01:38:09
70 6 RAQUEL MARQUES PRUNES 01:38:16
71 172 LUIS DOMPER LIRANZA 01:38:18
72 124 ENRIQUE GALLINAD VERGARA 01:38:25
73 92 SUSANA TAMARGO SIERRA 01:38:38
74 249 JORDI BADIA VERDENY 01:38:38
75 174 JUAN CARLOS FRANCO MUÑOZ 01:38:38
76 104 ALBERTO CASAS MELIZ 01:38:47
77 123 VÍCTOR CHINÉ ARBONÉS 01:38:53
78 130 FRANCESC MONCLUS ARNAU 01:39:20
79 191 ALFONSO MARTINEZ GARCIA 01:39:26
80 163 OSCAR BUIL CARRERA 01:39:35
81 240 XAVIER VAQUÉ CASTILLA 01:39:38
82 217 JUAN IGNACIO VINUE BUENO 01:39:42
83 247 SERGIO BOSQUE BUIL 01:39:47
84 188 BITOR LÓPEZ JAL 01:39:54
85 12 PABLO ALLUÉ VISA 01:40:23
86 128 JUAN SALAMO 01:40:43
87 122 LUIS BAGUÉ NOVELLES 01:40:50
88 201 JESUS ELIAS RIOS MOLINER 01:41:12
89 215 JOSÉ LUIS VÁZQUEZ PÉREZ 01:41:24
90 36 ERNESTO ESTER ARNAL 01:41:35
91 139 ANGEL VERDAGUER I ARROYO 01:41:43
92 9 DIEGO ABELLAN HOYO 01:42:02
93 132 RAFAEL LALIENA ARA 01:42:58
94 106 DAVID CASTILLEJO CAMACHO 01:43:01
95 107 FRANCISCO JAVIER CONCHA PERNIA 01:43:01
96 82 YAGO SOLER CALVO 01:43:04
97 199 PACO OÑATE IBÁÑEZ 01:43:29
98 136 BERNAT GORDUN QUILES 01:43:35
99 167 DANI CAMPODARVE ARNAL 01:43:50
100 236 JAIME ANTON SAN JOSE 01:43:54
101 150 NATHALIE SODAGUET CLEMENCEAU 01:44:00
102 146 ANGEL BONED GONZALEZ 01:44:00
103 205 JOSÉ PABLO ROSERA BOLDO 01:44:00
104 204 DANIEL ROMEO GIMENEZ 01:44:02
105 171 BEATRIZ DE LA TORRE FERNÁNDEZ 01:44:04
106 7 FERNANDO TORRES CHAVARRIA 01:44:27
107 110 GERMAN MARTINEZ GASCON 01:44:46
108 227 ANTONIO ALBAR GONZÁLEZ-VALERIO 01:44:53
109 207 NAICHE SANCHO PINILLA 01:44:55
110 22 DAVID BESTUE PUYAL 01:44:59
111 61 PACO MENTUY MORÉ 01:45:09
112 261 RAUL MARTÍNEZ 01:45:24
113 30 ROBERTO CAVERO ROSALES 01:45:48
114 224 MIGUEL ÀNGEL GARCÍA RINCON 01:45:52
115 156 NACHO MAYORAL LLESUY 01:45:58
116 159 BORJA ARROYOS CAMPO 01:46:00
117 170 JORDI CARDIL RIO 01:46:16
118 229 JOSÉ ANTONIO GRAU COSCULLUELA 01:46:17
119 91 LUIS ARIZA ORTA 01:46:24
120 212 JAVIER SORIANO GINER 01:46:24
121 190 JUAN MARIN VIDAL 01:46:24
122 103 ENDIKA SAENZ MEDINA 01:46:37
123 232 RUBEN MONCAYO MENENDEZ 01:46:56
124 158 TERESA ALVAREZ FERNANDEZ 01:46:58
125 168 CARLOS CANO REGLERO 01:47:00
126 177 CARLOS GARCÍA PIQUERA 01:47:16
127 155 DANI SORIANO COLLANTES 01:47:44
128 77 MIGUEL SANZ GIL 01:48:02
129 112 MIGUEL GARCIA MORELL 01:48:23
130 193 PEDRO JOSÉ MIRANDA ESCARTIN 01:48:31
131 59 ALVARO MARCO OLIVERA 01:48:36
132 43 SERGIO A. JAVIERRE NASARRE DE LETOSA 01:48:59
133 73 JAVIER SAMPEDRO GIBANEL 01:49:08
134 18 IVAN BALLABRIGA AGRAZ 01:49:09
135 56 DAVID MAIRAL COLL 01:49:10
136 175 SEBASTIAN GALERA MUZAS 01:49:33
137 53 JOSE LUIS LORIENTE BARDAJI 01:49:48
138 25 PEDRO CABRERO URFANEL 01:50:25
139 48 MARIANO LACAMBRA CASTILLO 01:50:33
140 85 NOEMÍ TOMÁS NERIN 01:50:33
141 154 ARTURO PALACIO NAYA 01:50:40
142 162 VIDAL BORGE AUGUSTO 01:51:56
143 231 LUIS SÁNCHEZ BROTO 01:51:57
144 134 ELENA FORTUÑO SOLANILLA 01:52:12
145 79 DANIEL SIERRA GARRIDO 01:52:35
146 32 JORGE CLAVERÍA OLIVÁN 01:52:35
147 78 JESUS SANZ SIERRA 01:52:35
148 239 ANTONIO GIBANEL CURTO 01:52:37
149 182 JAVI GRANADOS RIVERA 01:53:04
150 160 JUAN CARLOS AUSOCUA ABADIA 01:53:09
151 101 JOSÉ MARÍA PARDINA GRANADO 01:54:00
152 24 JOEL BORBÓN CONS 01:54:19
153 109 CRISTIAN MONTERDE MONGE 01:54:24
154 105 MARTA BONA CATALÁN 01:54:25
155 108 MARIANO GALLEGO GOMEZ 01:54:25
156 49 PABLO LANA CABRERIZO 01:54:25
157 66 JOSÉ LUIS PERA VIGO 01:54:34
158 178 DANIEL GARCÍA SANZA 01:54:44
159 253 JAIME CASTILLO GAMBÓN 01:55:34
160 200 MANUEL PAREDES MORENO 01:55:58
161 185 ANTONIO IGLESIAS ARNAL 01:56:19
162 145 ALEJANDRO ANDRÉS GRACIA 01:56:44
163 184 CARLOS HIERRO GONZÁLEZ 01:57:01
164 144 JORDI CABESTANY SERRET 01:57:21
165 26 ANGEL CALLEJAS ESCARTIN 01:57:21
166 129 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 01:57:45
167 238 JOSÉ MARIA NOVAU ORÓ 01:57:51
168 60 LUIS MELER PÉREZ 01:57:57
169 216 PEDRO VIGO 01:58:19
170 69 LUISA ROBLEDO RODRIGUEZ 01:58:37
171 196 TERESA NAVARRO PÉREZ 01:58:38
172 183 ESTEBAN HERNÁNDEZ RODRÍGUEZ 01:58:43
173 65 JOSEMARIA NAVARRO HERAS 01:58:45
174 203 MIGUEL RODRÍGUEZ GIMENEZ 01:58:47
175 230 JUAN SALANOVA SOLANO 01:58:56
176 153 RICARDO CABESTRE PEIRET 01:58:56
177 226 JAVIER SUBIAS OLIVÁN 01:58:56
178 228 SANTIAGO GILABERTE LABUENA 01:58:56
179 169 PEDRO VICENTE CANUT ALTEMIR 01:59:32
180 210 JOSÉ MARIA SESE PUYALTO 01:59:55
181 45 FRANCISCO JORDAN 01:59:55
182 34 NURIA DOMPER MARTIN 02:00:12
183 75 EVA SÁNCHEZ BROTO 02:00:12
184 192 BEATRIZ MIALDEA JUÁREZ 02:00:15
185 29 MARIAN CASTELLÓ LACOSTA 02:00:52
186 10 DAVID ALAS BISTUER 02:00:52
187 189 MAPI MARCUELLO CAPABLO 02:01:00
188 87 JAVIER VIÑUALES ANDREU 02:01:10
189 194 EUGENIA MONTES PUEYO 02:01:42
190 176 CARMEN ACACIA GARCÍA DEZA 02:01:57
191 254 PAULA SALINAS HERNÁNDEZ 02:03:55
192 68 AURELIO RAMÓN PUÉRTOLAS MAYAYO 02:04:13
193 151 BLANCA UZCATEGUI GIMENEZ 02:04:45
194 148 MAR NADAL ABADIA 02:04:45
195 197 ANTONIO NERÍN CALVERA 02:04:45
196 46 PILI JORDAN ONCINS 02:05:13
197 11 ELENA ALBAR GONZALEZ-VALERIO 02:06:30
198 86 VICTOR MANUEL TORRES TRASTOY 02:06:33
199 99 PATRICIA ESTER GASPA 02:07:57
200 35 MANUEL ESCALA NADAL 02:08:13
201 173 ALVARO DORRONSORO GUINEA 02:08:57
202 47 MARIA JOSE (PEQUE) JUSTE ARNAL 02:10:36
203 20 ANA BARRAS RAMOS 02:10:36
204 214 JOSE LUIS TORRES ESTER 02:13:10
205 33 MARTIN CUBELOS PESQUER 02:13:56
206 218 VANESKA ZAMORA SIERRA 02:14:12
207 202 LORETO RIVARES SANCHEZ 02:14:13
208 149 RAMÓN VICENTE PASCUAL BELLOSTA 02:14:51
209 206 ALFONSO RUBIO TRUC 02:14:52
210 208 MIGUEL SANCLEMENTE PEREZ 02:17:38
211 209 JOSE ANTONIO SANTOLARIA JUAREZ 02:18:03
212 198 AZUCENA OCHOA JASO 02:18:03
213 222 FRANCISCO MORENO GARRIDO 02:21:55
214 221 JOSE MANUEL CID CAYUELA 02:21:56
215 63 JAVIER MUR MONTES 02:22:02
216 64 MIGUEL MUR MONTES 02:22:02
217 234 DIONISIO MINGOTES SOLANAS 02:22:37
218 242 JOSE CABALLER ALABADI 02:23:37
219 31 JOSE MARIA CHELIZ ASTAN 02:41:37