Total d'inscripcions: 209

Última inscripció: 07/06/2019 13:56:32

Formulari d'inscripció

Cognoms Nom Club Recorregut escollit:
AARMENGOL TEIXIDÓ ARNAU
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ALARCIA SILICEOMIQUEL
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ALSINAXAVI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ALSINA LAMARCAJANA
-
RECORREGUT 8KM
ALSINA LAMARCAPAULA
-
RECORREGUT 8KM
ALVAREZANTONIODANSAIRES VILANOVINSRECORREGUT 8KM
ALVAREZ MATEUSMAGDAINDEPENDENTRECORREGUT 8KM
ARDERIU TOMASTERESAINDEPENDENTRECORREGUT 8KM
ARQUéS BARDAJíGEMMA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ARRUFAT VILAPINYOMAITE
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BADORREY GOMICIASUSANA
-
RECORREGUT 8KM
BALLESPí FARRéJORDI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BARó BERNAT SALVADOR
-
RECORREGUT 8KM
BARRUFET ROSINACHJOSEP
-
RECORREGUT 8KM
BARRUFET ROSINACHANGELS
-
RECORREGUT 8KM
BAU FARRé PERE
-
RECORREGUT 8KM
BAU PERARNAUSANDRA
-
RECORREGUT 8KM
BEà BARRUFETESTHER
-
RECORREGUT 8KM
BEÀ CASTELLARNAUCARLESC.C.LA PEDALADARECORREGUT 8KM
BEÀ PALAUANNA
-
RECORREGUT 8KM
BEÀ PALAUMARIA
-
RECORREGUT 8KM
BEA SANTANDREU ANTONIO
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BELLMUNT CALDERóNEUS
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BELLMUNT VALLèSCECíLIAINDEPENDENTRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BERNAT PEGUERAADRIà
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BERNAT SEDòMERCè
-
RECORREGUT 8KM
BONEU BONETSANDRA
-
RECORREGUT 8KM
BOSCH SALLAANNA
-
RECORREGUT 8KM
BRAGóS BARDIAJORDI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BRUFAU FALCOJORDINA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
BUIRA BOIRAMARIA
-
RECORREGUT 8KM
BUIRA RUBIORAMONA
-
RECORREGUT 8KM
CABúS BARRUFETDOLORSINDEPRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
CABUS PIñOLALBA
-
RECORREGUT 8KM
CAMARASA PALAUCARLOTA
-
RECORREGUT 8KM
CAMÍJOSEP
-
RECORREGUT 8KM
CAMPS CASESGERARD
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
CAPDEVILA CABAUMARTINA
-
RECORREGUT 8KM
CAPDEVILA SIMOCONXA
-
RECORREGUT 8KM
CASES VIDALMARIA ELENA
-
RECORREGUT 8KM
CASTELLà CASESJOSEFINA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
CASTELLó RIBELLESERIKA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
CERCÓS FARRÀSANNAJARRIBAREM CLUBRECORREGUT 8KM
CHICA ROCANURIAPENYA ULLÀRECORREGUT 8KM
CLARISÓ ESPASARAMON
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
CONTIJOCH MARTI MARICEL
-
RECORREGUT 8KM
CORNUDELLA COMPANYSMARTA
-
RECORREGUT 8KM
CORRETGé OLIVARTMARIA ROSAINDEPENDENTRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
CORTES FLIX ESTER
-
RECORREGUT 8KM
CORTES FLIXANNA
-
RECORREGUT 8KM
DELGDO PEREZSONIA
-
RECORREGUT 8KM
DEUTU COLOMMARAGDA
-
RECORREGUT 8KM
DIAGNEMAMADOU
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ECHEVARRIA BOTANCHJANET
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ESPASA RUBIOPEPITA
-
RECORREGUT 8KM
FALCO HERREROELISABER
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
FARRAN GILARTJORDI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
FARRé CANTóNARCíSCLUB ALPí BELL-LLOCRECORREGUT 8KM
FARRE GALINDOCONXI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
FARRé REGUéJANA
-
RECORREGUT 8KM
FARRé REGUéJúLIA
-
RECORREGUT 8KM
FARRE SALLARAMON
-
RECORREGUT 8KM
FERRER RODIéTONI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
FERRERA CHáVEZDAVID
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
FLORENSA FARREANTONIETA
-
RECORREGUT 8KM
FONT ESTEVEMIQUELCENTRE EXCURSIONISTA SEGARRARECORREGUT 8KM
FORNELLS CASTELLóALBERT
-
RECORREGUT 8KM
FRANCISCOSANMARTIN
-
RECORREGUT 8KM
FUSTA SOLSONAFRANCISCO
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
FUSTA SOLSONACARLOS
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
GABARRA GOUJOAN
-
RECORREGUT 8KM
GALLART ROMEROJOSEP MARIA
-
RECORREGUT 8KM
GALLART ROSINACHRAMON
-
RECORREGUT 8KM
GALLART ROSINACHMARIA
-
RECORREGUT 8KM
GARCIA JIMENEZCARMEINDEPENDENRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
GARCIA SANCHEZISABEL
-
RECORREGUT 8KM
GAYA SANSSEBESTIA
-
RECORREGUT 8KM
GELONCH LLOVERANOEMI
-
RECORREGUT 8KM
GELONCH NICOLASANNA
-
RECORREGUT 8KM
GELONCH NICOLASJORDI
-
RECORREGUT 8KM
GELONCH ROSETAINA
-
RECORREGUT 8KM
GELONCH ROSINACHOLGA
-
RECORREGUT 8KM
GENÉ GRANADOSAINAPENYA ULLÀRECORREGUT 8KM
GILABERT BONEUEDNA
-
RECORREGUT 8KM
GILABERT CASTELLARNAURAMON
-
RECORREGUT 8KM
GILI GORGUESANNA MARIA
-
RECORREGUT 8KM
GIRIBET BERNATJúLIA
-
RECORREGUT 8KM
GIRIBET BERNATMARIA
-
RECORREGUT 8KM
GIRIBET SALLAMARC
-
RECORREGUT 8KM
GOLOBARDES GUIUMARC
-
RECORREGUT 8KM
GRAU BOSCH EDNA
-
RECORREGUT 8KM
GRAUS MATEUEMMA
-
RECORREGUT 8KM
GRAUS MITJANSANTONI
-
RECORREGUT 8KM
GUEMBE ELíASANNA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
GUILLAMET SANTANDREUALBERT
-
RECORREGUT 8KM
JOSE ORANIESMARIA
-
RECORREGUT 8KM
JURADO MANRESA MARIA ROSA
-
RECORREGUT 8KM
KABBA MOLLARVICTORIA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
LAMARCA SANTANDREUEVA
-
RECORREGUT 8KM
LARRUY MIRANDAMARTA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
LLADO FARRENEUS
-
RECORREGUT 8KM
LLOBET MASALIASJORDI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
LLOVERA ROSINACHXAVIER
-
RECORREGUT 8KM
LLOVERA ROSINACHAIBERT
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
MAGRIÑÀ SALAT JOSEP M.
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
MARCH JUANMARTIMIRIAM
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
MARTIN ESPINOSALUCIA
-
RECORREGUT 8KM
MARTIN GARCIADAVID
-
RECORREGUT 8KM
MARTIN GILILAIA
-
RECORREGUT 8KM
MARTIN TORRUELLAFRANCESC
-
RECORREGUT 8KM
MARTíNEZ AZORSANDRA
-
RECORREGUT 8KM
MARTINEZ NOGUERAMARTAINDEPENDENTRECORREGUT 8KM
MAS FLOREJACHSEDGAR
-
RECORREGUT 8KM
MAS FLOREJACHSSERGI
-
RECORREGUT 8KM
MAS IZQUIERDOANNABEL
-
RECORREGUT 8KM
MAS IZQUIERDOJOSEP
-
RECORREGUT 8KM
MAS URGELLMª TERESA
-
RECORREGUT 8KM
MASANA GAYAFRANCISCO
-
RECORREGUT 8KM
MASANA GAYATERESA
-
RECORREGUT 8KM
MATEU IZQUIERDOCRISTINA
-
RECORREGUT 8KM
MESALLES SOLEAVELINA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
MINGUELLA PONSALBA
-
RECORREGUT 8KM
MIQUEL CASTELARMIREIAINDEPENDENTRECORREGUT 8KM
MOLES TORRENTASSUMPCIO
-
RECORREGUT 8KM
MOTLLó CAELLESMARTA
-
RECORREGUT 8KM
NAVARRO RIUSPOL
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
NAVASMARIBEL
-
RECORREGUT 8KM
NIÑÁ NAVESMIREYAALPIRECORREGUT 8KM
OLIVART FARRéSALVADOR
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
OLIVART NUñEZNEUS
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
OLIVART TORRENTRAMONAINDEPENDENTRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ORIOLA ROSINACHSÒNIA
-
RECORREGUT 8KM
ORTEU CORTESANTONI
-
RECORREGUT 8KM
OTTO GINEALEX
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
OTTO TORRUELLAALEX
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
PADROSA DANéS GUILLEM
-
RECORREGUT 8KM
PADROSA MINGUELLAARES
-
RECORREGUT 8KM
PALAU BORONATCARME
-
RECORREGUT 8KM
PALAU CEDÓMONTSE
-
RECORREGUT 8KM
PALAU ROSINACHCARLES
-
RECORREGUT 8KM
PEDROL VALLS ANNA
-
RECORREGUT 8KM
PEIRO ROUREMARIA CINTA
-
RECORREGUT 8KM
PEñA BARROSOMARIA VICTORIA
-
RECORREGUT 8KM
PéREZ MARTINSHEILA
-
RECORREGUT 8KM
PETREñAS CABALLEROCRISTINA
-
RECORREGUT 8KM
POCOSTALES ACEDOMARIBEL
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
PONSMARTADANSAIRES VILANOVINSRECORREGUT 8KM
PONSFCO JAVIER
-
RECORREGUT 8KM
PULIDO CAMACHOXARI
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
QUER RAVESANNAINDEPENDENTRECORREGUT 8KM
REGUé DéUEVA
-
RECORREGUT 8KM
REINADO VIRGILIJOSEP
-
RECORREGUT 8KM
RIUS TERÉSNEUS
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
RIVAS SEGARRAJOEL
-
RECORREGUT 8KM
ROCA AIXALARAMONA
-
RECORREGUT 8KM
ROCA NIÑÁPERE JALPIRECORREGUT 8KM
ROCS LOPEZPERE JAUMEALPIRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
RODES GODIASUSAN
-
RECORREGUT 8KM
ROSET GARGIAELENA
-
RECORREGUT 8KM
ROSINACH BONETJOAN
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ROSINACH MITJANSMUNDETA
-
RECORREGUT 8KM
ROSINACH OLIVARTJUDIT
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ROSINACH OLIVARTJOSEP
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ROSINACH OLIVARTALEIX
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
ROSINACH SERRASONIA
-
RECORREGUT 8KM
ROURE BEAALBA
-
RECORREGUT 8KM
RUIZ BAUAINA
-
RECORREGUT 8KM
RUIZ BAULAIA
-
RECORREGUT 8KM
RUIZ BAUABRIL
-
RECORREGUT 8KM
RUIZ SANTANDREUMONTSE
-
RECORREGUT 8KM
RUIZ SANTANDREUJORDI
-
RECORREGUT 8KM
RUIZ SANTANDREUNÚRIA
-
RECORREGUT 8KM
SABATÉ BERGÉSANNA
-
RECORREGUT 8KM
SALLA GONZáLEZMARíA ROSA
-
RECORREGUT 8KM
SALLA MATEUANNA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
SALLA MINGUETCONCEPCIÓ
-
RECORREGUT 8KM
SALUD SALAMARIA RUNNERS NO LIMITS RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
SáNCHEZ MAS MARC
-
RECORREGUT 8KM
SANCHEZ MASGEMMA
-
RECORREGUT 8KM
SANJUAN SALLAANAïS
-
RECORREGUT 8KM
SANTACREU MASESMARIBEL
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
SANTANDREU BARRUFET MÒNICA
-
RECORREGUT 8KM
SARIOL DEL PULGARDAVID
-
RECORREGUT 8KM
SEGARRA BRAUNSTEINGUILLEM
-
RECORREGUT 8KM
SEGARRA LLORDéSEVA
-
RECORREGUT 8KM
SENDRA PENACRISTINA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
SIURANETA FERNANDEZPILAR
-
RECORREGUT 8KM
SOLANES URGELLIMMA
-
RECORREGUT 8KM
SOLÉ PALAUBRUNA
-
RECORREGUT 8KM
SORIA CAPELLM.ROSAINDEPENDENTRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
TALARN TUIXANSTERESAINDEPENDENTRECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
TEIXIDÓ PERERAJOAN
-
RECORREGUT 8KM
TIó MIRóSOFIA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
TORRENT FLORENSAJOAN MARC
-
RECORREGUT 8KM
TORRENT MONTALàJORDI
-
RECORREGUT 8KM
TORRUELLA BEAMIREIA
-
RECORREGUT 8KM
TRISTANY TARRUELLAANNA
-
RECORREGUT 8KM
URGELL MIRCONXITA
-
RECORREGUT 8KM
VAIENTE GARCIAMARIA MERCECENTRE EXCURSIONISTA SEGARRARECORREGUT 8KM
VILES MARTITERESA
-
RECORREGUT 14KM (INICI 18.45H)
VILES SANTANDREU ARAN
-
RECORREGUT 8KM
VITERI MIQUELARKAITZ
-
RECORREGUT 8KM
VITERI SOLÉHARITZINDEPENDENTRECORREGUT 8KM


Web de l'esdeveniment

Contacte organització - Contacte inscripcions


Formulari d'inscripció

Servei ofert per Iter5