Total d'inscripcions: 236 de 250

Última inscripció: 23/11/2018 10:14:59

Formulari d'inscripció

Cognoms Nom Club Circuit escollit:
ABASCAL BARQUINJUAN CARLOSA.A.XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
AIGUADE ENRICHMERITXELLRUNNERS PREIXANA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
AIXALÀ CULLERÉEDUARDA.A. XAFATOLLS21 KM I 600M D+ (CURSA)
AJATES BOSCHBLAIG.E.SERRALADA21 KM I 600M D+ (CURSA)
ALARCIAMIQUEL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ALMENTA ESCUDERO RAFA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ARGELICH FERNáNDEZ JESSICA RODI MOTOR SERVICES12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ARQUéS BARDAJíJORDI SILVIA HILL FISIOTERàPIA DOMICILIàRIA21 KM I 600M D+ (CURSA)
AYNES RIULLUISFONDISTES CERVERA21 KM I 600M D+ (CURSA)
AZNAR TUDOJORDI
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALAGUé I LINARESJORDIG.E.SERRALADA21 KM I 600M D+ (CURSA)
BALAGUé MORROSMARTA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALAGUERó ABELLANALAIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALASCH VILARóJOSEP MARIAA. A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALCELLS COLELLPAQUITO
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALCELLS MARTíALBAARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALCELLS RAVENTOSTESSAA,A, XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALLESTé I PAUMARTA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BALSELLS MIRETANDREAARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BARBERà PERELLóESTHER
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BARRUFET CASTELLóMIKIEMBARUN LLEIDA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BARRUFET MARTINEZMARCSILVIA HILL FISIOTERAPIA DOMICILIARIA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BELLART SORRIBESJOSEPXAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BERNAL ROMEROMIQUELCLUB EXCURSIONISTA VALLFOGONA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BERTOMEU BAILEDAVIDCORREDORES CAUCEL21 KM I 600M D+ (CURSA)
BLANC BOFARULLSILVIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BOLADERESROSA
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
BOLDU MONTANEPEPITA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BORRàS VALLVERDúBERNATCE CASTELLDANS / CE BORGES GARRIGUES21 KM I 600M D+ (CURSA)
BOSCH MANONELLESMIREIAEMBARUN LLEIDA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BOSCH SANTAMARIASANDRA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
BOTé ESTREMERAFERRAN
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
BUENAÑO MACARRO ADRIARODI MOTOR SERVICES12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CABALLEROCABACF ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CABELLO MILLANJORDIA.A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CALVO TRILLAJORDI
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CANELA PRATRAMONFONDISTES CERVERA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CAPDEVILA ROMEUEDUARD
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
CARBONELL BADIA MERCèBENISTIM12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CARBONELL TRILLAJORDITRIATLó CERVERA21 KM I 600M D+ (CURSA)
CARRETERO RODRIGUEZDIEGOCLUB VIKINGS21 KM I 600M D+ (CURSA)
CARULLA ARGILéSMARICELCLUB LA GUINEU12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CARULLA TELLAMONTSEXAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CASTELLà CASESJOSEFINA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CASTELLà VILA AGUSTíFONDISTES CERVERA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CASTIELLA SANCHEZ-OSTIZMIGUELCLOS PONS THAI RUNNERS21 KM I 600M D+ (CURSA)
CATALAN ARTIGASALBERTCC ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CEPERO MOLINA JUANRUNNERS SUPERBE12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CERCóS FARRàSANNA INDEPENDENT12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CLOTET TORRESCRISTINA A. A. XAFATOLLS 12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CLOTET TORRESÀNGELAA. A. XAFATOLLS 12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
COBO JIMENEZJOSEXAFATOLLS 21 KM I 600M D+ (CURSA)
CODINA FELIPROSASINGLETRACK TEAM12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CODINA RAMONFRANCESCRUNNERS NO LIMITS21 KM I 600M D+ (CURSA)
CODONY SERRARAMON
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
CONDAL MILLORIOLGTM21 KM I 600M D+ (CURSA)
CORRETGE NIUBOPAU
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
COSTA SEÑÉGERARDPEDALA.CAT21 KM I 600M D+ (CURSA)
COTS PASCUALMONTSESINGLETRACK TEAM12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
DALMAU SEGARRAGENISC.C. GUINEUS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
DEL RIO TEIXIDOGERARD
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
DIAZ RAMIREZSERGIUNIÓ COLOMECA D'ATLETISME21 KM I 600M D+ (CURSA)
DIAZ RODRíGUEZ FREDYAA XAFATOLLS 21 KM I 600M D+ (CURSA)
DURAN PABONJOSE RAFAEL
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
EGEAIVANCLUB PàDEL ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
EGEA GRIMAUANAIS
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ELIAS TEIXIDÓMARTA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ESPURZBRIGITTE
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ESQUé RUBIóMARTINAARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
FABREGAT GOUJAUMEVIKINGS BELLVIS21 KM I 600M D+ (CURSA)
FABREGAT PUIGGLÒRIA A.A.XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
FARNELL HERRERAJOSEPSINGLETRACK TEAM21 KM I 600M D+ (CURSA)
FARRúS LUISANNA
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
FERNÁNDEZ CADENADAVID
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
FONT ESTEVEMIQUEL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
FORN MUNNéTERESASPORT-HG21 KM I 600M D+ (CURSA)
FRUTOS SALVIAHELENA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GADEA LLEVOT ALBERTA. A. XAFATOLLS 21 KM I 600M D+ (CURSA)
GARCIA CAPDEVILAESTHERA.A.XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GARCIA JIMENEZANTONI100X100 FONDISTES12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GASSÓ CASTRO M TERESAA A XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GASTó RODRIGUEZXAVIERTRI-4.4012 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GILI MARTIXAVIERATLèTIC MONTBLANC21 KM I 600M D+ (CURSA)
GIMéNEZ FIGUERAÍNGRID#STARGARDT GO!12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GINè CAPDEVILATXELLG.E.SERRALADA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GONZALEZ FARRANALBERT
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GORGUES ESPACHSCRISTINA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GORGUES XIXONSANNA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
GUAL RIPOLL ALEX#STARGARDT GO! 21 KM I 600M D+ (CURSA)
GUILLAUMET LARAESTHER
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
HILL MOLINASíLVIASÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA21 KM I 600M D+ (CURSA)
HIMBERNON RUBIES
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
HORCAJADAS REDONDO YOLANDARUNNERS SUPERBE 12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
HORTAL CASTAÑO GINA A.E.EKKE21 KM I 600M D+ (CURSA)
HUERTAS PUIGDEMASAELISARD
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
IBARZ BAYONAANAEMBARUN LLEIDA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
INGLéS CASELLESJOAN
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
INGLES IBARSIVANCLOS PONS THAI RUNNERS21 KM I 600M D+ (CURSA)
ISANTA LASIERRAGERARDVIKINGS BELLVíS21 KM I 600M D+ (CURSA)
ISERN SABADIALBERTINDEPENDENT12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
JULIáNESTITXUCLUB DE PàDEL ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LARREY SOLEMARCXAFATOLLS 21 KM I 600M D+ (CURSA)
LEYVA MARTINSÒNIACC ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LLOBERA BALASCHNORBERTG. E. A21 KM I 600M D+ (CURSA)
LLOBET MASALIASJORDI
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LLOVERA TUDELAROSER
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LóPEZ GARCíAMIQUEL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LÓPEZ NADAL ALBERT
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LOPEZ SANSYOLANDAATENEU GARRIGUENC12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
LUENGO LEYVAALBERT
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
MACHO OSSORIOSORAYA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MACIà SANSDANIELG.E.SERRALADA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MACIà SANSJORDI
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MANSO ABIZANDAMERCè
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MARIMON FERRAZRAüL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MARTí CASADEMONTCRISTINAARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MARTÍN CORPORALESALFREDOTROTALLUNÀTICS21 KM I 600M D+ (CURSA)
MARTINEZ AIGUADéORIOLRUNNERS PREIXANA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MARTINEZ AIGUADéPOLRUNNERS PREIXANA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MARTINEZ BAENAIRISXAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MARTINEZ RAMIJORDIRUNNERS PREIXANA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MAS FONTJORDIA.A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MASIP I ARDÈVOLENRICINDEPENDENT12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MATEU FONTOVADANIELC.E. PEDALA.CAT BALAGUER21 KM I 600M D+ (CURSA)
MATEU LLENASDOLORS
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MAURINOEMI
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MEDINA ALONSOFERNANDO100X100 FONDISTES TARREGA21 KM I 600M D+ (CURSA)
MESALLES SOLEAVELINA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MILLÁN CABELLOOLGAA.A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MINGUELL COLLMERCÈ
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MINGUELLA COLLNOEMí
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MIQUEL AMORóSJORDIA. A. XAFATOLLS21 KM I 600M D+ (CURSA)
MIQUEL GALITODAVID
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MIQUEL GORGUESNURIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MIR CAMINALDAVIDCLUB ATLÈTIC BORGES21 KM I 600M D+ (CURSA)
MIRO ANDREUANTONIALLIBERADRENALINA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MIROSLAV KRYSA ESPARDIñAS ALCARRAS 21 KM I 600M D+ (CURSA)
MOLET GUASCHROSERCIM BELLPUIG21 KM I 600M D+ (CURSA)
MONTAL PERELLóANNA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MONTERO FLORESMARIBEL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MONTES RUIZ MAMME
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MONTULL TIMONEDAJORDI
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MORALES LEONPRUDEN
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MORENO AVILALUZCLOS PONS THAI RUNNERS21 KM I 600M D+ (CURSA)
MORLANS PERELLóNúRIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MORROS GRUSTANCRISTINA100X100 FONDISTES TARREGA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MUNNé ARGELICHONA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
MUNNé ARGELICHBIEL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
NAVARRO MONTORODANICLUB ATLETISME AITONA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
OLIVA PIERAIMMACIM BELLPUIG21 KM I 600M D+ (CURSA)
OLIVART MASBERNATMIQUELA.A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ORTEGA DE DIOSMARTA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ORTEGA DE DIOSSUSANACLUB EXCURSIONISTA SERRES DE MESTRAL12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PALLàS TORRESBENIGNEBENISTIM12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PALLEJA FIGUERAS LAURAESPORTS TRUGA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PALOU BONELLMARIOA.A. XAFATOLLS21 KM I 600M D+ (CURSA)
PALOU VILAGINESLIDIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PARIS RUIZISMAEL INDEPENDENT21 KM I 600M D+ (CURSA)
PARRA GILCARLOS
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PATÓN HERRERODIEGO
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PEñUELA PRIETOYAMILEA.A XAFATTOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PERALBA GOMALLUISRUNNERS NO LIMITS21 KM I 600M D+ (CURSA)
PERELLO BELLMUNTJOSEP MARIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PERELLó CULLERéSNOEMí
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PERERA INGLéSJAUME
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PERERA SELLéSANTONICF ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PEREZ ECHEVERRIAOTTO-21 KM I 600M D+ (CURSA)
PEREZ RUIZMARIA JOSE
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PéREZ TORRESGENíS
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
PIFARRé JAIMEJUANÀLEXNIU DEL NADó - TORREFARRERA21 KM I 600M D+ (CURSA)
PIJUAN RIBERAROGER
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PIQUé TORRESCLARA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
POCH AMORÓSNÚRIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
POCINO SABAOJANETSICORIS CLUB12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
PUBILL GRASAMARC
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
PUIGMAL MASCARó MAR
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
RAMON SAMÀMAITE
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
RIU FOLGUERAXAVIERA.A.XAFATOLLS21 KM I 600M D+ (CURSA)
ROCA FARRERESJOAN CARLESCENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA (CES)21 KM I 600M D+ (CURSA)
RODON PLAJUDITH
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
RODRIGUEZ MARTINEZFSC XAVIERATENEU GARRIGUENC12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROIG BRAVOESTHERA.A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROMERO BALASCHROSER
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROMERO PARRAJOSEP MARIAC.C.ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROMERO SANUY LLUISULTRA LLEIDA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROMEU PRENAFETAROSA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROS TARRéS NúRIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROSELLó GRAUSLLUíSGRUP EXCURSIONISTA SERRALADA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
ROSELLO NARBONAGUILLETEAM KAFRES21 KM I 600M D+ (CURSA)
ROSINACH TRIQUELLGERARDCCCP JUNEDA21 KM I 600M D+ (CURSA)
ROURE SANVICENALBERTCLUB ALPI BELL-LLOC 21 KM I 600M D+ (CURSA)
RUIZ DE ALDA BOALAITOR
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
RUIZ MORALJUANJOTROTALLUNATICS21 KM I 600M D+ (CURSA)
RUIZ PLAZAJUAN BAUTISTA
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
SALA FLORESPEREGES. SERRALADA21 KM I 600M D+ (CURSA)
SALA GRASDANICF ARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SALAT FERNANDEZJORDICENTRES EXCURSIONISTA GUISSONENC21 KM I 600M D+ (CURSA)
SALVADó BITRIAANDREUCLUB ATLèTIC IVARS21 KM I 600M D+ (CURSA)
SANCHEZ LACORTJORDIPEñA LA ESPADA21 KM I 600M D+ (CURSA)
SANS MONTULLEVAARBECA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SANS RODONMARTA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SANTIAGO COCAANTONIO
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SANTISTEBAN RONCEROTONIESPORTIU PENEDèS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SEGARRA TELLFRANCESCLA GUINEU12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SEGURA CASCALLOALVAROVIKINGS BELLVÍS21 KM I 600M D+ (CURSA)
SEGURA CASTELLSJOSEP MªBLUE MOTORS NEOLITH21 KM I 600M D+ (CURSA)
SEGURA XANDRIJORDIFONDISTES CERVERA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SEMENTÉ MIRETESTHER
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SERRA NAVARROSANDRA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SERULLA LLORENSJORDIRODI MOTOR SERVICES12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SESé HERNANDOEDUARDOINEF LLEIDA21 KM I 600M D+ (CURSA)
SIMON MARCOMARIACLOS PONS THAI RUNNERS21 KM I 600M D+ (CURSA)
SOL MATEUANNA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SOLé TASIASJOSEP MARIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SOLé TURULLJAUME C.A.BORGES12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
SUÀREZIVAN#STARGARDT GO!21 KM I 600M D+ (CURSA)
TARRAGó AGUILERAMIQUELSINGLETRACK TEAM21 KM I 600M D+ (CURSA)
TEIXIDO DALMAUALBA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
TEJEDOR ESTRADAJOEL
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
TEJEDOR FONTANETEDUARDGE SERRALADA12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
TERéS FERNáNDEZ RAMONA.A. XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
TIó ROIGMIREIA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
TOMàS NAVARROARNAUFCEC21 KM I 600M D+ (CURSA)
TOMAS NAVARROXAVI
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
TORRES ESPINAGOSAJOAN MARC
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)
TORRES MARíN RUBI XAFATOLLS 12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
TOST FONTGABRIELLLIBERTAT PRESOS POLITICS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
TRULLàS CAPELLANNAVIKINGS BELLVíS21 KM I 600M D+ (CURSA)
TUDELA LLOVERATXELL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
USED TREPATARTURVIKINGS BELLVIS21 KM I 600M D+ (CURSA)
VALIENTE GARCIAMARIA MERCE
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
VEGA PADILLA OSCARAA XAFATOLLS12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
VIDAL CUPONSANNABEL
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
VIDAL RODRIGUEZMARTA
-
12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
VILADOMS BELLARTJOSEPATLETIC BORGES12 KM I 200M D+ (CURSA I CAMINADA)
XICOY ESPAULELLAEFREN
-
21 KM I 600M D+ (CURSA)


Web de l'esdeveniment

Contacte organització - Contacte inscripcions


Formulari d'inscripció

Servei ofert per Iter5