Lliga PonentBTT 2020

El nou circuit de marxes ciclistes de Lleida

Amb l'experiència d'uns quants anys a l'esquena en l'organització de
la Lliga Ponent d'atletisme popular...

Us presentem aquest nou repte!!!

* XALLENGE DAVID DUAIGÜES * BTT MONTMANEU 494 * SECANS DE LA NOGUERA *

Curses del circuit


Classificació oficial

Última cursa computada: Nom de la darrera cursa computada


Pos Nom Punts
1 MARÍN RUZAFA, RUBÉN 145.00
2 SARTORI, MAURIZIO 137.75
3 RODERO SERRANO, JORDI 130.50
4 ESTEVE, ALEX 123.25
5 MONTULL PERALTA, SERGIO 116.00
6 AGUD BORBON, GERMAN 110.00
7 REYES VILLAGRASA, JOAQUIN 108.75
8 FAURA GARCIA, JOEL 104.50
9 FLORES MONTULL, JOSÉ MARI 101.50
10 OMS SANS, RICARD 99.00
11 ZAPATER SERRANO, ARTEMIO 94.25
12 AIXALÀ GELONCH, JOSEP 93.50
13 Aran Ortín, Oscar 88.00
14 Porta Jove, Sergi 87.00
15 SERRANO JURADO, LUIS 82.50
16 PUJOL LONCÀ, CARLES 79.75
17 Badia Viladrich, Jaume 77.00
18 GRIFOLL VIDAL, DAVID 72.50
19 MARTÍ SÁNCHEZ, JOAQUIM 71.50
20 MELET FEBAS, DARIO 66.00
21 TERUEL PALLAS, PABLO 65.25
22 PUEYO MATEO, HUGO 60.50
23 MOLINA GARCIA, DANI 58.00
24 DOMINGO, MARC 55.00
25 VIDAL VALLE, ARMANDO 50.75
26 BERNADÓ AZNAR, JORDI 49.50
27 PALAU MARIMON, JOSEP RAMON 44.00
28 ALGUERO QUERAL, JOSEP 43.50
29 COLL BADIA, ENRIC 38.50
30 PICADRO GUILLAUMET, ROBERT 36.25
31 Reñe Bellmunt, Bernat 34.50
32 CAMARASA SURIA, MARC 33.00
33 Torre Alvarez, Roberto 27.50
34 Oró Benavent, Sebastià 22.00
35 MASFRET, JAUME 21.75
36 SANPIETRO AGUSTI, ANTONIO 16.50
37 PRIM CUSIDO, XAVIº 14.50
38 MARTI BOYER, JOSEP M 12.75
39 HERNANDEZ, MIGUEL 11.00
40 MARTI TORRES, MARC 7.25
41 BAGÉS VICENTE, ROBERT 7.25
42 BALAÑÀ LLADÓ, DANIEL 7.25
43 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER 7.25
44 CORTÉS PURIFICACÓN, FELIPE 7.25
45 RIBERA CORTINAS, NIL 7.25
46 RIBERA SANCHIS, ALBERT 7.25
47 JIMENEZ LLORENS, JOSE MARIA 7.25
48 CABOS TEIXIDO, ROGER 7.25
49 PÉREZ SORIANO, DANIEL 7.25
50 MARCÓ ALBERTI, EDUARD 7.25
51 CASCOS, CARLOS 7.25
52 USACH GARCIA, DAVID 7.25
53 PENAS CASALS, JOSEP ROGELIO 7.25
54 ANTEQUERA MASIP, ISMAEL 7.25
55 MONTAGUT PLANA, ROGER 7.25
56 MOLINS SERRANO, ADRIÀ 7.25
57 PEIRET ROIG, IKER 7.25
58 SOROLLA SERES, HECTOR 7.25
59 MOLINS SERRANO, FRANCESC 7.25
60 MENCIA, CARLOS 7.25
61 LEBRÓN ESTRELLA, DANIEL 7.25
62 LLAURADO MIR, ENRIQUE 7.25
63 LOPEZ GUILLEN, CARLOS 7.25
64 BERTOMEU COLOMINES, JORDI 7.25
65 PERERA IBAÑEZ, JOSEP 7.25
66 DOMINGUEZ GAGO, ALBERTO 7.25
67 SERENTILL TEIXIDÓ, GUERAU 7.25
68 GROS VIDAL, DAVID 7.25
69 PRIETO SANCHEZ, JUAN CARLOS 7.25
70 LUJANO CASTRO, SERGIO 7.25
71 SUBIRÓS HERNÁNDEZ, ENRIC 7.25
72 SARROCA MANGUES, CARLES 7.25
73 PALENCIA PRATS, JORDI 7.25
74 GARCIA CASTERA, SANTIAGO 7.25
75 LOPEZ AGUILA, JOSEP LLUIS 7.25
76 PUJOL NAVAJO, JORDI 7.25
77 BELTRAN, MAUREL, RUBEN 7.25
78 LAFUENTE LBARZ, ALEJANDRO 7.25
79 LLOP RODES, MIQUEL ÁNGEL 7.25
80 CULLERÉ GUITART, JOAN 7.25
81 MENDEZ ALONSO, ANGEL 7.25
82 PALAU OLIVER, JOSÉ ANTONIO 7.25
83 LÓPEZ, DAVID 7.25
84 GALLARDO, ERIC 7.25
85 SANZ RIPOLLES, FRANCESC 7.25
86 PONS CALAFELL, LLUÍS 7.25
87 SANCHO ROMEU, EDUARD 7.25
88 ARIBAU BERENGUER, JUANMA 7.25
89 EZQUERRA ESPIN, ERIC 7.25
90 GENÉ ESCUER, ALBERT 7.25
91 FORNOS NAVARRO, ANTONIO 7.25
92 PAREJO-MERINO, JUAN MANUEL 7.25
93 LLEDÓ MUÑOZ, SERGI 7.25
94 FERNANDEZ RAMOS, CARMELO 7.25
95 TALARN BERGÓ, RAMON 7.25
96 MIRANDA MARTI, ROBERT 7.25
97 CERVERA BLANCH, SANTI 7.25
98 CERVERA PERELLÓ, DAVID 7.25
99 GONZALEZ BAUTISTA, DAVID 7.25
100 BAIGES MARTINEZ, JOSEP M 7.25
101 LLOP CABÚS, RAMON 7.25
102 SECANELL SOLE, RAMON MARIA 7.25
103 MARTINEZ VILLALONGA, CARLOS 7.25
104 PUJOL BAÑO, OSCAR 7.25
105 MARSAL MARTI, JOSEP 7.25
106 SÁNCHEZ GARCÍA, CARLOS 7.25
107 ESTORACH FATSINI, PACO 7.25
108 MARTÍN GARCÍA, JESÚS MIGUEL 7.25
109 GALLEGO LONGÁN, JOAN 7.25
110 LOMBARDO PERIES, JOSEP 7.25
111 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU 7.25
112 ALBÀ TEIXIDÓ, JOSEP 7.25
113 ALBÀ TEIXIDÓ, JORDI 7.25
114 JUAN APARICIO, FERNANDO 7.25
115 BELTRÁN GARCÍA, FERNANDO 7.25
116 SERRA JORDÀ, LLUÍS 7.25
117 DOLCET RIBES, ERIC 7.25
118 CAPELL ARQUÉS, CLESTÍ 7.25
119 BARBECHO, DAVID 7.25
120 CORBELLA PUCH, VICTOR 7.25
121 ESTEVE ALVAREZ, RUBEN 7.25
122 BURRUECO FRANCO, VICTORIÀ 7.25
123 MATEU PRIM, BERNAT 7.25
124 BUIREU TORRADES, MARCEL 7.25
125 FLORENSA DUAIGÜES, JOSEP 7.25
126 SOLÉ NEILA, ALBERT 7.25
127 MEYA ARRUFAT, ÒSCAR 7.25
128 ROLDÁN AMORÓS, XAVI 7.25
129 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL 7.25
130 VICENTE CALUCHO, JOEL 7.25
131 ROCA JOVÉ, JAUME 7.25
132 BARÓ CORTIELLA, DELFIN 7.25
133 CAMPS BALSALOBRE, DAVID 7.25
134 ESQUERDA SISCART, MARC 7.25
135 JORDAN PIQUER, JOSÉ LUIS 7.25
136 GALÁN ESTEBAN, IVÁN 7.25
137 ROCA VISA, MANEL 7.25
138 HUGUET JOVÉ, ALBERT 7.25
139 GALVEZ GIMENO, MANUEL 7.25
140 SASETA SECALL, GUILLE 7.25
141 BELTRÁN CASTELLNOU, DANIEL 7.25
142 BARÓ CORTIELLA, RAÜL 7.25
143 PRUNERA MASIP, XAVI 7.25
144 ROJAS VELASCO, JOEL 7.25
145 ARBIOL ROIGE, MARC 7.25
146 OMS ARTAL, JOAN CARLES 7.25
147 MIARNAU PIÑOL, JORDI XAVIER 7.25
148 TEIXIDO MONTULL, RAUL 7.25
149 PLA BOIX, JEREMIES 7.25
150 R. SOLA, MARC 7.25
151 TOMAS VILANOVA, ENRIC 7.25
152 FABRA CURTO, JOSEP 7.25
153 CARTAÑA, JOSÉ MARIA 7.25
154 CATALÀ GARCÍA, ÒSCAR 7.25
155 CASTELLNOU ROCA, JORDI 7.25
156 GRAMUN CABRERIZO, CARLOS 7.25
157 BARRAGÁN, HARRY 7.25
158 JUAN AIXA, JUAN 7.25
159 SERRANO MASOBE, MANEL 7.25
160 Pirla Pascual, Jesus 7.25
161 Sanfeliu Ibáñez, Albert 7.25
162 Esteban Capdevila, Gabriel 7.25
163 Martinez Gomez, Iñaki 7.25
164 Martinez Moreno, Jordi 7.25
165 Perera Ibañez, Antonio 7.25
166 Andrés Riau, Joan Ramon 7.25
167 Revilla Garcia, Iván 7.25
168 Camino Lopez, Francesc 7.25
169 Berga Abella, Víctor 7.25
170 Carbonell Badia, Albert 7.25
171 Calafell Puig, Aleix 7.25
172 Fargues Gimeno, Jordi 7.25
173 Gros Vidal, Ismael 7.25
174 NAVARRO FORNOS, IVÁN 7.25
175 PUJOL BALASCH, JOSEP MARIA 7.25
176 VALLS BOLDÚ, JAUME 7.25
177 GONZALEZ GUTIERREZ, JOSÉ ANTONIO 7.25
178 VALLES LIBERATO, MARC 7.25
179 Sanchez Garcia, Josep 7.25
180 Jarné Bonel, Marc 7.25
181 Vidal Camell, Toni 7.25
182 Nadal Andreu, Jaume 7.25
183 Ventaja, Sergi 7.25
184 Adan Miarnau, Joel 7.25
185 Tora Marin, Jeroni 7.25
186 MOIX GIRÓ, JORDI 7.25
187 LLAGOSTERA CASAS, CARLES 7.25
188 SANFELIU PRAT, ROGER 7.25
189 GARI ABELLA, XAVI 7.25
190 DOLCET CABASÉS, JORDI 7.25
191 PALAU MOLINS, JOSEP RAMON 7.25
192 CIRNU, PETRONEL 7.25
193 GARRIGOSA CANTO, RAMON 7.25
194 FERNANDEZ LOPEZ, JORDI 7.25
195 ROJALS OLIVÉ, JAUME 7.25
196 MARCEAUX DUCLOZ, HERVE 7.25
197 FILELLA CACHO, JESÚS 7.25
198 SALVAN RONCERO, IBAN 7.25
199 SERRAL GOMBAL, JUANITO 7.25
200 FAULA SANS, J. CARLOS 7.25
201 SANJUAN ESCRIBANO, FRAN 7.25
202 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC 7.25
203 SIRACH VEGA, FÈLIX 7.25
204 SANCHEZ SOLANS, JORDI 7.25
205 LEDESMA CALVET, ISAAC 7.25
206 HERRANZ CARRERA, IVÁN 7.25
207 GUARDIOLA MASIP, CARLES 7.25
208 CAMPOS VIDAL, JAUME 7.25
209 SERRES FONT, ISAAC 7.25
210 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY 7.25
211 TORRES GODIA, ALEXIS 7.25
212 FAURA FERNANDEZ, YAGO 7.25
213 CONTRERAS BASSANGÉ, FRANCESC 7.25
214 FRAUCA FABREGAS, JESÚS 7.25
215 VALERA NAVARRO, JAVIER 7.25
216 AGUILAR NAVARRO, XAVIER 7.25
217 SAURA PRATS, ALEIX 7.25
218 GENE, CARLES 7.25
219 NOGUERO AGUSTÍ, ALBERT 7.25
220 PORTA CELIZ, MATI 7.25
221 BALAGUÉ FANDOS, JOSEP 7.25
222 GANAU ABIZANDA, OSCAR 7.25
223 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC 7.25
224 VILA RODRÍGUEZ, JORDI 7.25
225 TORTOSA SANCHO, EDU 7.25
226 DESCARREGA DE LA VEGA, GERARD 7.25
227 FLORENSAREVES, GERARD 7.25
228 FLORENSA TARRAGÓ, ALBERT 7.25
229 JORDAN MAYENCO, ARNAU 7.25
230 FERRER MARTÍNEZ, CARLES 7.25
231 ANDREU GABRIEL, GERARD 7.25
232 MERINO BENET, JORDI 7.25
233 MODOL TEIXIDO, ALBERT 7.25
234 CASALS PELEGRI, MIQUEL 7.25
235 ABELLA GARCÍA, ANTONIO 7.25
236 LLAMBRICH SEGARRA, JAUME 7.25
237 CHAVERO SANCHO, SERGI 7.25
238 SOLE ALBI, MARIO 7.25
239 SOLÉ MARBÁ, ARMAND 7.25
240 RÍOS CALVO, ÓSCAR 7.25
241 MONTANÉ ADELL, ARAN 5.50
242 BOIXADERA GUIXES, JOSEP 5.50
243 RUIZ MORENO, DOMINGO RAMON 5.50
244 SAUQUILLO PAÑOS, ANDRES 5.50
245 GARCIA BRUGUERA, ALFONS 5.50
246 ALLUÉ BALLABRIGA, LLUÍS 5.50
247 SALAMÓ FLORENSA, JORDI 5.50
248 OLIVA, CARLOS 5.50
249 VALLVERDU CAMPIÑA, MARC 5.50
250 BARGALLÓ MIRÓ, MARC 5.50
251 GARCIA MARTOS, JOSE 5.50
252 SOLA MASIP, VICTOR 5.50
253 MITJANS, ALBERT 5.50
254 MANCHEÑO CASADAS, ANTONIO 5.50
255 Ballabriga Iborra, Enrique 5.50
256 RODULFO CANUTO, DAVID 5.50
257 SALAMÓ MARIN, MARC 5.50
258 PASCUAL CUBELLS, JORDI 5.50
259 FOIX MARTÍNEZ, JOSEP 5.50
260 MIR BRAVO, EDUARD 5.50
261 MARSAL LATRAS, XAVIER 5.50
262 GÓMEZ MINGOTE, VICTOR 5.50
263 CABAU MATEUS, JAUME 5.50
264 PONS I SOLÉ, RAMON FELIP 5.50
265 PALLARES PIÑOL, PERE 5.50
266 PAGA GILABERT, ÁNGEL 5.50
267 VALLÉS BALLESTÉ, ROGER 5.50
268 RIBERA RUCHÉ, BERNAT 5.50
269 PÉREZ JURADO, DAVID 5.50
270 PRUNERA MARINÉ, ANDREU 5.50
271 ARESTE BONASTRA, ALEIX 5.50
272 DUAIGÜES BEÀ, ADRIÀ 5.50
273 RIOSALIDOLAVEGA, ÀNGEL 5.50
274 AGUADO MAGAZ, DAVID 5.50
275 LOMBAO LÓPEZ, OLIVER 5.50
276 MORA VILLEGAS, PAU 5.50
277 Valles Blann, Toni 5.50
278 Herrera Martinez, Javier 5.50
279 Santaulària Arbonés, Oriol 5.50
280 VIEITES NIEVES, JAIME 5.50
281 CATALÁN ALTES, JOSÉ MANUEL 5.50
282 MARINÉ BLANCO, FRANCESC 5.50
Pos Nom Punts
1 CASTRO, LY 145.00
2 Badia Busquets, Natàlia 137.75
3 LLEONART DEL CAMPO, MÍRIAM 130.50
4 SALVADOR JOVANÍ, SANDRA 123.25
5 Pallejà Figueras, Laura 110.00
6 TORRES ROIG, ESTHER 104.50
7 BIETO PONS, ANDREA 99.00
8 FARRAN FARRE, MAITE 93.50
9 CATALÁN AGUILAR, IVONNE 88.00
Pos Nom Punts
1 VIDAL VALLE, ARMANDO 50.75
2 CAMPS BALSALOBRE, DAVID 7.25
3 SOLÉ MARBÁ, ARMAND 7.25
4 MENDEZ ALONSO, ANGEL 7.25
5 JIMENEZ LLORENS, JOSE MARIA 7.25
6 Ballabriga Iborra, Enrique 5.50
Pos Nom Punts
Pos Nom Punts
1 PUJOL LONCÀ, CARLES 79.75
2 Oró Benavent, Sebastià 22.00
3 MARTI BOYER, JOSEP M 12.75
4 CERVERA BLANCH, SANTI 7.25
5 BAIGES MARTINEZ, JOSEP M 7.25
6 SECANELL SOLE, RAMON MARIA 7.25
7 ESTORACH FATSINI, PACO 7.25
8 FLORENSA DUAIGÜES, JOSEP 7.25
9 CAPELL ARQUÉS, CLESTÍ 7.25
10 BELTRÁN GARCÍA, FERNANDO 7.25
11 MARCÓ ALBERTI, EDUARD 7.25
12 BURRUECO FRANCO, VICTORIÀ 7.25
13 RIBERA SANCHIS, ALBERT 7.25
14 PRIETO SANCHEZ, JUAN CARLOS 7.25
15 BARÓ CORTIELLA, RAÜL 7.25
16 JORDAN PIQUER, JOSÉ LUIS 7.25
17 ESQUERDA SISCART, MARC 7.25
18 CARTAÑA, JOSÉ MARIA 7.25
19 TOMAS VILANOVA, ENRIC 7.25
20 Berga Abella, Víctor 7.25
21 FAULA SANS, J. CARLOS 7.25
22 SERRAL GOMBAL, JUANITO 7.25
23 FRAUCA FABREGAS, JESÚS 7.25
24 MARINÉ BLANCO, FRANCESC 5.50
25 PONS I SOLÉ, RAMON FELIP 5.50
26 VIEITES NIEVES, JAIME 5.50
27 RUIZ MORENO, DOMINGO RAMON 5.50
28 OLIVA, CARLOS 5.50
29 ALLUÉ BALLABRIGA, LLUÍS 5.50
30 CABAU MATEUS, JAUME 5.50
Pos Nom Punts
Pos Nom Punts
1 Porta Jove, Sergi 87.00
2 SERRANO JURADO, LUIS 82.50
3 BERNADÓ AZNAR, JORDI 49.50
4 COLL BADIA, ENRIC 38.50
5 Torre Alvarez, Roberto 27.50
6 MASFRET, JAUME 21.75
7 SANPIETRO AGUSTI, ANTONIO 16.50
8 PRIM CUSIDO, XAVIº 14.50
9 LAFUENTE LBARZ, ALEJANDRO 7.25
10 PENAS CASALS, JOSEP ROGELIO 7.25
11 PÉREZ SORIANO, DANIEL 7.25
12 LLAURADO MIR, ENRIQUE 7.25
13 GARCIA CASTERA, SANTIAGO 7.25
14 LOPEZ AGUILA, JOSEP LLUIS 7.25
15 CORTÉS PURIFICACIÓN, JAVIER 7.25
16 PALENCIA PRATS, JORDI 7.25
17 MOIX GIRÓ, JORDI 7.25
18 LÓPEZ, DAVID 7.25
19 SUBIRÓS HERNÁNDEZ, ENRIC 7.25
20 LUJANO CASTRO, SERGIO 7.25
21 CULLERÉ GUITART, JOAN 7.25
22 GROS VIDAL, DAVID 7.25
23 DOMINGUEZ GAGO, ALBERTO 7.25
24 PERERA IBAÑEZ, JOSEP 7.25
25 USACH GARCIA, DAVID 7.25
26 SANCHO MONTAÑES, MIQUEL 7.25
27 SERRA JORDÀ, LLUÍS 7.25
28 MENCIA, CARLOS 7.25
29 GALLEGO LONGÁN, JOAN 7.25
30 PONS CALAFELL, LLUÍS 7.25
31 MARSAL MARTI, JOSEP 7.25
32 GONZALEZ BAUTISTA, DAVID 7.25
33 TALARN BERGÓ, RAMON 7.25
34 SANCHO ROMEU, EDUARD 7.25
35 EZQUERRA ESPIN, ERIC 7.25
36 GENÉ ESCUER, ALBERT 7.25
37 PAREJO-MERINO, JUAN MANUEL 7.25
38 FERNANDEZ RAMOS, CARMELO 7.25
39 BUIREU TORRADES, MARCEL 7.25
40 MEYA ARRUFAT, ÒSCAR 7.25
41 BARBECHO, DAVID 7.25
42 ALBÀ TEIXIDÓ, JOSEP 7.25
43 ALBÀ TEIXIDÓ, JORDI 7.25
44 JUAN APARICIO, FERNANDO 7.25
45 LLEDÓ MUÑOZ, SERGI 7.25
46 SIRACH VEGA, FÈLIX 7.25
47 Andrés Riau, Joan Ramon 7.25
48 BELTRÁN CASTELLNOU, DANIEL 7.25
49 GALVEZ GIMENO, MANUEL 7.25
50 HUGUET JOVÉ, ALBERT 7.25
51 BARÓ CORTIELLA, DELFIN 7.25
52 PRUNERA MASIP, XAVI 7.25
53 CASTELLNOU ROCA, JORDI 7.25
54 CATALÀ GARCÍA, ÒSCAR 7.25
55 FABRA CURTO, JOSEP 7.25
56 JUAN AIXA, JUAN 7.25
57 SERRANO MASOBE, MANEL 7.25
58 Perera Ibañez, Antonio 7.25
59 Sanfeliu Ibáñez, Albert 7.25
60 Pirla Pascual, Jesus 7.25
61 Ventaja, Sergi 7.25
62 VALLES LIBERATO, MARC 7.25
63 GONZALEZ GUTIERREZ, JOSÉ ANTONIO 7.25
64 VALLS BOLDÚ, JAUME 7.25
65 PUJOL BALASCH, JOSEP MARIA 7.25
66 R. SOLA, MARC 7.25
67 PLA BOIX, JEREMIES 7.25
68 MARCEAUX DUCLOZ, HERVE 7.25
69 GARRIGOSA CANTO, RAMON 7.25
70 CIRNU, PETRONEL 7.25
71 PALAU MOLINS, JOSEP RAMON 7.25
72 LLAGOSTERA CASAS, CARLES 7.25
73 TORRES GODIA, ALEXIS 7.25
74 CAMPOS VIDAL, JAUME 7.25
75 LEDESMA CALVET, ISAAC 7.25
76 CONTRERAS BASSANGÉ, FRANCESC 7.25
77 FERRER MARTÍNEZ, CARLES 7.25
78 MODOL TEIXIDO, ALBERT 7.25
79 NOGUERO AGUSTÍ, ALBERT 7.25
80 OMS ARTAL, JOAN CARLES 7.25
81 MATAMOROS CABALLE, JOAN MARC 7.25
82 PORTA CELIZ, MATI 7.25
83 RÍOS CALVO, ÓSCAR 7.25
84 SOLE ALBI, MARIO 7.25
85 LLAMBRICH SEGARRA, JAUME 7.25
86 ABELLA GARCÍA, ANTONIO 7.25
87 GARCIA MARTOS, JOSE 5.50
88 SAUQUILLO PAÑOS, ANDRES 5.50
89 SALAMÓ FLORENSA, JORDI 5.50
90 AGUADO MAGAZ, DAVID 5.50
91 MIR BRAVO, EDUARD 5.50
92 MARSAL LATRAS, XAVIER 5.50
93 PALLARES PIÑOL, PERE 5.50
94 Valles Blann, Toni 5.50
95 PAGA GILABERT, ÁNGEL 5.50
Pos Nom Punts
1 SALVADOR JOVANÍ, SANDRA 123.25
Pos Nom Punts
1 MARÍN RUZAFA, RUBÉN 145.00
2 SARTORI, MAURIZIO 137.75
3 RODERO SERRANO, JORDI 130.50
4 ESTEVE, ALEX 123.25
5 MONTULL PERALTA, SERGIO 116.00
6 AGUD BORBON, GERMAN 110.00
7 REYES VILLAGRASA, JOAQUIN 108.75
8 FAURA GARCIA, JOEL 104.50
9 FLORES MONTULL, JOSÉ MARI 101.50
10 OMS SANS, RICARD 99.00
11 ZAPATER SERRANO, ARTEMIO 94.25
12 AIXALÀ GELONCH, JOSEP 93.50
13 Aran Ortín, Oscar 88.00
14 Badia Viladrich, Jaume 77.00
15 GRIFOLL VIDAL, DAVID 72.50
16 MARTÍ SÁNCHEZ, JOAQUIM 71.50
17 MOLINA GARCIA, DANI 58.00
18 DOMINGO, MARC 55.00
19 PALAU MARIMON, JOSEP RAMON 44.00
20 ALGUERO QUERAL, JOSEP 43.50
21 PICADRO GUILLAUMET, ROBERT 36.25
22 CAMARASA SURIA, MARC 33.00
23 HERNANDEZ, MIGUEL 11.00
24 PEIRET ROIG, IKER 7.25
25 MOLINS SERRANO, ADRIÀ 7.25
26 MOLINS SERRANO, FRANCESC 7.25
27 MONTAGUT PLANA, ROGER 7.25
28 BAGÉS VICENTE, ROBERT 7.25
29 BALAÑÀ LLADÓ, DANIEL 7.25
30 SOROLLA SERES, HECTOR 7.25
31 CORTÉS PURIFICACÓN, FELIPE 7.25
32 BERTOMEU COLOMINES, JORDI 7.25
33 VICENTE CALUCHO, JOEL 7.25
34 SANJUAN ESCRIBANO, FRAN 7.25
35 LOPEZ GUILLEN, CARLOS 7.25
36 SARROCA MANGUES, CARLES 7.25
37 PALAU OLIVER, JOSÉ ANTONIO 7.25
38 SERENTILL TEIXIDÓ, GUERAU 7.25
39 MARGALEF PALLARÉS, ENRIC 7.25
40 LEBRÓN ESTRELLA, DANIEL 7.25
41 ANTEQUERA MASIP, ISMAEL 7.25
42 MARTI TORRES, MARC 7.25
43 GALLARDO, ERIC 7.25
44 ARIBAU BERENGUER, JUANMA 7.25
45 SÁNCHEZ GARCÍA, CARLOS 7.25
46 MARTÍN GARCÍA, JESÚS MIGUEL 7.25
47 CORBELLA PUCH, VICTOR 7.25
48 PEDREGOSA GONZALEZ, MANU 7.25
49 CASCOS, CARLOS 7.25
50 CABOS TEIXIDO, ROGER 7.25
51 BELTRAN, MAUREL, RUBEN 7.25
52 CERVERA PERELLÓ, DAVID 7.25
53 MARTINEZ VILLALONGA, CARLOS 7.25
54 PUJOL BAÑO, OSCAR 7.25
55 DOLCET RIBES, ERIC 7.25
56 LOMBARDO PERIES, JOSEP 7.25
57 ROLDÁN AMORÓS, XAVI 7.25
58 SOLÉ NEILA, ALBERT 7.25
59 MATEU PRIM, BERNAT 7.25
60 ESTEVE ALVAREZ, RUBEN 7.25
61 FORNOS NAVARRO, ANTONIO 7.25
62 MIRANDA MARTI, ROBERT 7.25
63 LLOP RODES, MIQUEL ÁNGEL 7.25
64 Carbonell Badia, Albert 7.25
65 Sanchez Garcia, Josep 7.25
66 NAVARRO FORNOS, IVÁN 7.25
67 BARRAGÁN, HARRY 7.25
68 ROCA VISA, MANEL 7.25
69 GALÁN ESTEBAN, IVÁN 7.25
70 ROJAS VELASCO, JOEL 7.25
71 ARBIOL ROIGE, MARC 7.25
72 GRAMUN CABRERIZO, CARLOS 7.25
73 Tora Marin, Jeroni 7.25
74 TEIXIDO MONTULL, RAUL 7.25
75 Jarné Bonel, Marc 7.25
76 Vidal Camell, Toni 7.25
77 Camino Lopez, Francesc 7.25
78 Revilla Garcia, Iván 7.25
79 Martinez Moreno, Jordi 7.25
80 Martinez Gomez, Iñaki 7.25
81 Esteban Capdevila, Gabriel 7.25
82 Calafell Puig, Aleix 7.25
83 Fargues Gimeno, Jordi 7.25
84 Gros Vidal, Ismael 7.25
85 Adan Miarnau, Joel 7.25
86 Nadal Andreu, Jaume 7.25
87 MIARNAU PIÑOL, JORDI XAVIER 7.25
88 ROCA JOVÉ, JAUME 7.25
89 CASALS PELEGRI, MIQUEL 7.25
90 ROJALS OLIVÉ, JAUME 7.25
91 FERNANDEZ LOPEZ, JORDI 7.25
92 GUARDIOLA MASIP, CARLES 7.25
93 SANCHEZ SOLANS, JORDI 7.25
94 DOLCET CABASÉS, JORDI 7.25
95 GARI ABELLA, XAVI 7.25
96 SANFELIU PRAT, ROGER 7.25
97 SALVAN RONCERO, IBAN 7.25
98 HERRANZ CARRERA, IVÁN 7.25
99 SERRES FONT, ISAAC 7.25
100 FILELLA CACHO, JESÚS 7.25
101 FAURA FERNANDEZ, YAGO 7.25
102 FLORENSA TARRAGÓ, ALBERT 7.25
103 CHAVERO SANCHO, SERGI 7.25
104 GANAU ABIZANDA, OSCAR 7.25
105 TORTOSA SANCHO, EDU 7.25
106 SAURA PRATS, ALEIX 7.25
107 DESCARREGA DE LA VEGA, GERARD 7.25
108 VILA RODRÍGUEZ, JORDI 7.25
109 FLORENSAREVES, GERARD 7.25
110 MERINO BENET, JORDI 7.25
111 VALERA NAVARRO, JAVIER 7.25
112 GENE, CARLES 7.25
113 MONTANÉ ADELL, ARAN 5.50
114 PASCUAL CUBELLS, JORDI 5.50
115 VALLVERDU CAMPIÑA, MARC 5.50
116 RODULFO CANUTO, DAVID 5.50
117 MANCHEÑO CASADAS, ANTONIO 5.50
118 BARGALLÓ MIRÓ, MARC 5.50
119 MITJANS, ALBERT 5.50
120 BOIXADERA GUIXES, JOSEP 5.50
121 LOMBAO LÓPEZ, OLIVER 5.50
122 GARCIA BRUGUERA, ALFONS 5.50
123 RIBERA RUCHÉ, BERNAT 5.50
124 VALLÉS BALLESTÉ, ROGER 5.50
125 GÓMEZ MINGOTE, VICTOR 5.50
126 ARESTE BONASTRA, ALEIX 5.50
127 Santaulària Arbonés, Oriol 5.50
128 SOLA MASIP, VICTOR 5.50
129 Herrera Martinez, Javier 5.50
130 MORA VILLEGAS, PAU 5.50
131 RIOSALIDOLAVEGA, ÀNGEL 5.50
132 DUAIGÜES BEÀ, ADRIÀ 5.50
133 PÉREZ JURADO, DAVID 5.50
Pos Nom Punts
1 CASTRO, LY 145.00
2 Badia Busquets, Natàlia 137.75
3 LLEONART DEL CAMPO, MÍRIAM 130.50
4 Pallejà Figueras, Laura 110.00
5 BIETO PONS, ANDREA 99.00
6 FARRAN FARRE, MAITE 93.50
Pos Nom Punts
1 MELET FEBAS, DARIO 66.00
2 TERUEL PALLAS, PABLO 65.25
3 PUEYO MATEO, HUGO 60.50
4 Reñe Bellmunt, Bernat 34.50
5 BALAGUÉ FANDOS, JOSEP 7.25
6 SASETA SECALL, GUILLE 7.25
7 PUJOL NAVAJO, JORDI 7.25
8 LLOP CABÚS, RAMON 7.25
9 AGUILAR NAVARRO, XAVIER 7.25
10 RIBERA CORTINAS, NIL 7.25
11 MUÑOZ PACHECO, VICTOR ELOY 7.25
12 ANDREU GABRIEL, GERARD 7.25
13 JORDAN MAYENCO, ARNAU 7.25
14 SANZ RIPOLLES, FRANCESC 7.25
15 PRUNERA MARINÉ, ANDREU 5.50
16 FOIX MARTÍNEZ, JOSEP 5.50
17 CATALÁN ALTES, JOSÉ MANUEL 5.50
18 SALAMÓ MARIN, MARC 5.50
Pos Nom Punts
1 TORRES ROIG, ESTHER 104.50
2 CATALÁN AGUILAR, IVONNE 88.00

Reglament


La LLIGA PONENT BTT és oberta a tots els ciclistes que participen en qualsevol de les marxes ciclistes que conformen el circuit:
  • Xallenge David Duaigües – Almatret
    • 41 km – 1100 m+
    • 22 km – 450 m+
  • BTT Montmaneu 494 – Seròs
    • 63 km – 1200 m+
    • 30 km – 450 m+
  • BTT Secans de la Noguera – Algerri
    • 63 km – 1800 m+
    • 35 km – 900 m+
    • 15 km – 200 m+
    • 10 km – 400 m+

El circuit està obert a la incorporació de noves marxes durant la temporada.

Informació general i organització
Comença el dia 1 de gener i acaba el 31 de desembre de cada any.

La classificació la portarà Iter5.

El coordinador de la Lliga és Iter5.

Hi haurà UNA ÚNICA CLASSIFICACIÓ.

Per tal que una marxa sigui puntuable per a la Lliga Ponent BTT, els ciclistes hauran d'estar correctament inscrits en la mateixa durant el període d'inscripció establert per cadascun dels organitzadors. Si l'organitzador accepta inscripcions el mateix dia de la cursa, aquestes també seran vàlides a efectes de la Lliga Ponent BTT.

Els organitzadors participants es comprometen a difondre la Lliga entre els seus socis i enllaçar a la seva web la pàgina www.lligaponentbtt.cat

Pel sol fet de participar en una marxa, el ciclista ja participa a la Lliga. No cal que els clubs inscriguin els seus ciclistes, ja que hi figuraran de forma automàtica en totes les curses que en formen part.

Les categories són 5:
F-Júnior / M-Júnior: 20 anys o menys
F-Sènior / M-Sènior: Entre 21 i 40 anys
F-40 / M-40: Entre 41 i 50 anys
F-50 / M-50: Entre 51 i 60 anys
F-60 / M-60: Més de 60 anys

Les categories es calculen en funció de l'any de naixement, és a dir, de l'edat del ciclista a 31 de desembre.

Les classificacions i tota la informació que genera la Lliga es podran consultar a: www.lligaponentbtt.cat

Premis
Hi ha trofeus per als 3 guanyadors absoluts en les categories masculí i femení i al primer de cada categoria.

Els premis de la general i de les diferents categories no són acumulatius. En cas que es detecti un buit en el reglament, l’organització tindrà la potestat de resoldre una hipotètica contingència com cregui més oportú. L’organització es reserva també el dret de modificar el reglament en cas que es produeixi qualsevol mena de buit o contingència.

Qualsevol contingència o incidència que es pugui produir en qualsevol de les curses de la Lliga Ponent BTT i que impliqui una sanció o desqualificació per a un/a ciclista serà extrapolable a la Lliga Ponent BTT, de manera que els resultats oficials que determinin cadascun dels organitzadors seran els que adquiriran validesa de cara al seu còmput a la general de la Lliga Ponent BTT.

Sistema de puntuació
Per puntuar cal participar en un mínim de 3 marxes del calendari. Per fer les classificacions es tindran en compte tots els temps de totes les marxes que hi ha a la Lliga.

Sistema de càlcul de punts:
Cada cursa tindrà una puntuació màxima que es calcularà amb la fórmula següent
Punts cursa = 100 + (desnivell positiu * distància / 1000)
Els punts s’arrodoniran al seu valor enter més pròxim.

CURSA DISTÀNCIA DESNIVELL POSITIU COEFICIENT 1r classificat 100+coef
SECANS 63 1800 113 213
MONTMANEU 63 1200 76 176
DUAIGUES 41 1100 45 145
SECANS 35 900 32 132
MONTMANEU 30 450 14 114
DUAIGUES 22 450 10 110
SECANS 10 400 4 104
SECANS 15 200 3 103
Els punts que obté cada participant es calcularan a partir dels punts de la cursa, de manera que el primer obtindrà el 100% dels punts. A partir del segon classificat i següents, els punts que obtindran s’aniran decrementant un 5% cada un. És a dir, el 2n classificat obtindrà el 95% del total de punts, el tercer un 90%, el quart un 85% i així successivament fins a un mínim d’un 5% que serà el que obtindran la resta de participants.

Col·laboradors

Vols col·laborar o patrocinar la Lliga Ponent BTT? Contacta amb nosaltres