QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats MUT - Àger - ULTRA - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 55 LLUIS SANVICENTE ROCHA 12:35:56
2 36 ALBERT HERRERO CASAS 13:27:45
3 49 RUBEN GARCIA SEGURA 13:27:45
4 24 ALBERT VILARDELL GRAELLS 14:51:49
5 45 GAIZKA ESTÉBANEZ GONZÁLEZ 15:04:43
6 78 KAKO CARRASCO BELLMUNT 15:35:21
7 54 JOEL JAILE CASADEMONT 15:35:23
8 41 FRANCESC PONT TORNÉ 15:40:01
9 25 ALFREDO GRACIA LANAU 15:52:26
10 63 ENRIC BADIA IZQUIERDO 16:35:55
11 80 DANI DELGADO 17:04:20
12 13 DAVID VICENTE PANADERO 17:25:26
13 11 MIGUEL ÁNGEL LÓPEZ GALLEGO 17:25:28
14 69 ORIOL DÍAZ SANCHÍS 17:26:28
15 66 ALEJANDRO JOSE INFANTE SERRENES 17:28:56
16 60 ISMAEL EL HALLOUF GONZALEZ 17:54:18
17 19 FRANCESC CLOPES ROCOSA 18:10:22
18 46 MARC CAMPRUBI SUBIRANA 18:10:48
19 38 LLUIS SIMO PINYOL 18:35:22
20 22 ROGER TELLA 18:35:22
21 51 XEVI GUITART ROCA 18:35:47
22 53 MARCOS GELSON ALVEZ MAYNA 18:40:25
23 62 ROBERT PLANAS COLL 18:43:05
24 33 EUGENI NAVARRO EROLES 18:49:20
25 34 ANTONI SANCHEZ DIAZ 18:49:20
26 31 XAVIER LLLOHAN ROCA 18:49:21
27 58 ALBERT SANUY GOÑI 19:05:22
28 21 ROBERT SATORRA VILALTA 19:23:25
29 14 TONI RUIZ JOVER 19:29:20
30 32 MARC MONSÓ CAIROL 19:42:59
31 47 EUDALD CAMPRUBÍ SUBIRANA 20:13:39
32 17 LLUÍS DE SANTIAGO IGLESIAS 20:19:28
33 18 IVAN JUNYENT I CAPDEVILA 20:35:15
34 57 CARMELO PARICIO VICENTE 20:36:50
35 64 LUIS IRACHE LACABRERA 20:36:50
36 3 ADRIA MARTINEZ LLENA 20:49:04
37 5 JORDI CAMATS BERNAUS 20:49:04
38 8 JORDI MATUTE CRESPO 20:49:05
39 9 JORDI MOLINS MARQUES 20:49:05
40 1 JOAN NAVARRO MATEUS 20:49:06
41 77 MIQUEL GRACIA BERNADUCA 21:02:53
42 75 VANESSA PÉREZ MARTÍNEZ 21:16:39
43 43 SERGIO HEREDIA ESPAÑA 21:16:48
44 44 PACO ROBLES ADAN 21:16:49
45 76 ? MUÑOZ DE LA NAVA NAHARRO 21:16:51
46 30 ALBERT FELIP MONROS 22:05:28
47 29 MARC BERNADÓ VILADRICH 22:05:28
48 16 TONI MARTÍ MASES 22:05:31
49 52 XAVIER COTS SOLE 22:11:17
50 67 TONI ANDRADAS CHACON 22:11:19
51 74 CINTO TIÓ BRAGADO 22:11:30
52 35 RAUL ARENAS ISAAC 22:12:32
53 48 JOSEP BARROSO MANZANO 23:01:04
54 61 VICTOR SANCHEZ CADENA 23:01:04
55 65 MIGUEL ANGEL MARTINEZ MONTALBAN 23:25:33
56 39 JORDI SUBARROCA SANCHEZ 23:50:48
57 71 JOSEP MIRÓ GRIOLES 23:50:50