QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant Miquel - Lleida - 10K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 53 MARC CASTAN CANILLAS 00:35:04
2 52 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:35:10
3 70 JOSEP PASCUAL ROSELL 00:35:40
4 22 JOSEP MARIA RIBES BORRÀS 00:36:11
5 195 XAVI ALET ALIS 00:36:15
6 26 JOSEP ANTONI GARDEÑES CLIVILLÉ 00:36:35
7 119 MANEL OLIVA LEAL 00:36:38
8 35 JOSEP BORGES SOLÀ 00:36:39
9 206 JOSEP MARIA SANFELIU IBAÑEZ 00:36:44
10 54 ALEIX CARBONELL GARCI 00:38:10
11 124 EDU GUIU MONESMA 00:38:32
12 20 GERARD ASCON SUMALLA 00:38:36
13 125 MIGUEL FRESNO AMATE 00:38:40
14 120 STEVEN SHARP PERALTA 00:38:53
15 204 JOEL ADAN 00:38:56
16 203 GILBERT CHACÓN ALBÀ 00:39:05
17 17 JAUME SERO PORTE 00:39:06
18 174 JORDI JULIÀ TORRES 00:39:07
19 60 SANTI PAMPOLS SOLANS 00:39:10
20 137 CESAR LLOBERA I LABELLA 00:39:14
21 153 RAFEL GREOLES VILELLA 00:39:27
22 128 ORIOL SABATÉ SALA 00:39:41
23 74 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:39:54
24 36 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:40:07
25 15 CARLES PEREZ 00:40:10
26 104 FRANCISCO MANUEL RODRIGUEZ HERRERA 00:40:29
27 133 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:40:37
28 202 JORDI ORRIT LOPEZ 00:40:38
29 57 ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 00:40:43
30 108 ALBERT SALVADO BADIA 00:40:46
31 30 TONI ESCALONA MELINES 00:41:12
32 68 DAVID SANTOLARIA MOSEGUI 00:41:54
33 32 ANDREA PÉREZ MARTÍN 00:41:55
34 82 PEDRO CAMPO PISA 00:41:56
35 117 JOSE VTE HERNANDEZ GUERRERO 00:42:02
36 92 JAUME GÒDIA PALLÉ 00:42:03
37 88 VÍCTOR FILLAT GARRIDO 00:42:03
38 49 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:42:10
39 130 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:42:10
40 41 JAVIER CLAVERIA GOMEZ 00:42:17
41 81 MANU CÁCERES BECERRA 00:42:20
42 21 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:42:37
43 67 EDUARDO MARTINEZ IGLESIAS 00:42:46
44 142 TONI VERA VERA 00:42:55
45 105 JOSEP ROIGE TAMARIT 00:43:02
46 192 SALVADOR VILA SANOU 00:43:03
47 31 DAVID ORRIOS ALBAREDA 00:43:25
48 33 ABEL DOMENECH GANAU 00:43:26
49 61 MIGUEL ARAUJO BERNABE 00:43:37
50 27 JOSEP MONTSERRAT CAPDEVILA 00:43:44
51 18 CARLES VILADEGUT ORTIZ 00:43:48
52 205 JORDI CAPDEVILA ROIG 00:43:48
53 148 DAVID TOMILLERO GOMES 00:44:00
54 106 JUAN JOSÉ RUIZ AYALA 00:44:09
55 73 AXEL DANIEL MOCCIARO 00:44:14
56 72 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:44:19
57 143 CARLES CAMARASA GRAU 00:44:20
58 180 GERARD PAGANO FARRAN 00:44:20
59 163 ANTONIO CALVO MOYA 00:44:20
60 136 TITO MALDONADO 00:44:21
61 144 JOSE M. HIJANO DÍAZ 00:44:27
62 23 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:44:31
63 7 ROBERT BEGUE GOMEZ 00:44:38
64 129 JOAN MARTINEZ JOVE 00:44:41
65 126 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:44:52
66 12 JOAN A. MAYORAL LLESUY 00:45:01
67 121 KIKO CORTIJO MARTIL 00:45:02
68 101 GERMAN PABLO JIMENEZ 00:45:06
69 58 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:45:08
70 16 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:45:10
71 118 FRANCESC SEGURA I FLOR 00:45:13
72 84 JOSE MANUEL CASTILLO FERNANDEZ 00:45:14
73 95 IVAN HERNANDO DEL PINO 00:45:16
74 190 MARC TORRES BELTRAN 00:45:20
75 44 ELOY RUFAS CORRECHER 00:45:23
76 157 NACHO MAYORAL LLESUY 00:45:31
77 193 JOAN CAZALILLA PEREZ 00:45:32
78 71 IVAN SUÀREZ 00:45:43
79 79 VICTOR BLANCO XUCLÀ 00:45:46
80 132 GUSTAVO SÁNCHEZ ORREGO 00:45:50
81 111 ALBERTO SORIANO 00:45:54
82 201 SISCO GARCÍA ORTEGA 00:45:57
83 182 MARTÍ PICAS SALA 00:46:16
84 110 JOSEP SOLE TORRENTE 00:46:33
85 50 TONI SANCHEZ AGUILA 00:46:40
86 42 GERARD DEL RIO TEIXIDO 00:46:51
87 198 JORGE CHÁRLEZ PONTE 00:46:55
88 135 JOSEP JOVÉ MARCH 00:47:00
89 98 MOISES MEZCUA 00:47:29
90 131 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:47:33
91 37 GONZALO DIAZ MUÑOZ 00:47:35
92 165 OSCAR FERMIÑÁN MIRÓ 00:48:03
93 102 JOSÉ ANTONIO PUÉRTOLAS LUQUE 00:48:15
94 94 SISCO GÓMEZ GÓMEZ 00:48:16
95 147 CARME SERRES GONZALEZ 00:48:18
96 184 LORENA REDONDO ESCABIAS 00:48:22
97 55 JÈSSICA FREIXINET VIDAL 00:48:25
98 115 IVAN MARTINEZ HERRERA 00:48:26
99 162 BOGDAN BUCINSCHI IRI NEL 00:48:28
100 9 XAVIER DE HARO MARTIN 00:48:31
101 159 JAVI REMÓN PIÑOL 00:48:31
102 112 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:48:40
103 200 OPREA STELIAN 00:48:45
104 43 OSCAR NUÑO ISLA 00:48:47
105 158 LEON FARCASEL 00:49:00
106 504 DIEGO PATON HERRERO 00:49:05
107 10 JORDI FERNÁNDEZ SOLÉ 00:49:09
108 138 MIGUEL ANGEL MIRO VISUS 00:49:09
109 99 QUIM MONTENEGRO TOBAJAS 00:49:09
110 146 JULI PAULS VERDU 00:49:12
111 75 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:49:23
112 25 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:49:27
113 48 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:49:32
114 107 MONTSE SALA GARRIGA 00:49:33
115 188 FABIO RUARO 00:49:44
116 76 JAUME CASTELLÀ GRAELLS 00:49:47
117 113 MARC TORRES BACARDI 00:49:55
118 207 XAVIER MATARO FERNANDEZ 00:49:58
119 65 MIGUEL SÁNCHEZ DE GREGORIO 00:50:07
120 140 GILBERT BERTRAN COMA 00:50:10
121 100 ALBERTO MOTIS ALÓS 00:50:12
122 34 SISCO LARRULL CASAS 00:50:14
123 123 ALBERT PUERTOLAS GONZALVO 00:50:19
124 196 JORDI URGELL ESTANGUI 00:50:26
125 78 NÚRIA ASTALS BOTA 00:50:27
126 46 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:50:30
127 51 MARIA DE LOS ANGELES CASTILLO HERNANDEZ 00:50:43
128 24 MANUEL SERRANO OCAÑA 00:51:19
129 187 GERARD ROJAS CASTILLO 00:51:25
130 62 JOAN FALCO BATLLE 00:51:51
131 116 ANNA CASTILLO ROLDÁN 00:51:53
132 59 LLUIS JIMÉNEZ RUIZ 00:51:54
133 167 JORGE FERNÁNDEZ GÓMEZ 00:52:33
134 169 ALBERT GUIU BAGES 00:52:35
135 149 JUDIT CAPDEVILA AYNÉS 00:52:38
136 160 RUBEN ALONSO GONZALEZ 00:52:51
137 134 PERE SORRIBES QUEROL 00:52:56
138 69 JORDI MORENO MARTINEZ 00:53:01
139 189 ELOI SIMO GARCIA 00:53:08
140 161 HECTOR BELL-LLOCH PLANELLAS 00:53:09
141 185 ALBERT RICART RIVERA 00:53:10
142 177 JOSELE MORAL MENDEZ 00:53:18
143 168 DANIEL GALLARDO CERVILLA 00:53:18
144 164 SERGI DINARET CANALDA 00:53:26
145 45 PERE SÄNCHEZ ÁLVAREZ 00:53:28
146 47 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:53:30
147 152 XAVI CARRION BARBERO 00:53:33
148 166 DARIO FERNANDEZ CORBATON 00:53:38
149 97 XAVIER MATUTE CRESPO 00:53:39
150 199 DANIEL ADAN FREIXES 00:53:56
151 80 ALBERT BONELL BOSCH 00:53:58
152 40 MIGUEL SALAT FERNANDEZ 00:54:01
153 156 YOLANDA PEINADO GATIUS 00:54:07
154 13 SUSSI MONTEAGUDO DURAN 00:54:10
155 122 XAVIER MARTINEZ GARCIA 00:54:14
156 141 MANEL FALCÓ AIGE 00:54:26
157 171 XENIA HIERRO GIL 00:54:44
158 19 AURORA BARTRA QUILEZ 00:54:59
159 86 MARCOS CORTADA MORALES 00:55:22
160 66 EDUARDO GUASUMBA NASIMBA 00:55:38
161 178 MAYRA MUÑOZ CASTELLS 00:55:39
162 77 VÍCTOR ALEXANDRE GÓMEZ 00:55:39
163 11 ANTONIO GAZQUEZ GARCIA 00:55:51
164 151 JOSE MILLA RODRIGUEZ 00:55:51
165 85 MIQUEL CHAVERO BARBECHO 00:56:39
166 176 JORDI MARTOS ENSEÑAT 00:56:48
167 145 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:57:15
168 150 CARLA GARCIA MARTI 00:57:21
169 208 MIRIAM JOVÉ PLANES 00:57:47
170 28 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:58:26
171 155 FRANCISCO MANUEL CHAVERO BARBECHO 00:58:56
172 63 PURIFICACION RAMOS VILCHES 01:00:08
173 91 MAR GARGALLO BAÑES 01:02:48
174 186 JUAN RODRÍGUEZ CRUZ 01:03:06
175 172 CARLA JIMENEZ MORALES 01:03:06
176 191 ALBA VALDIVIA GARCIA 01:03:18
177 183 JORGE RAMOS OLMEDO 01:06:46