QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats SICORIS - Duatló - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 91 JOAN MERCADE CUADRAT 01:23:12
2 23 PAU CARRANZA SANGRÀ 01:26:58
3 17 DANIEL MARTINEZ VALENTIN 01:27:21
4 65 IVAN MENCHON VELACON 01:27:33
5 46 XAVIER GASTO RODRIGUEZ 01:27:52
6 71 JORGE LACAMBRA PUÉRTOLAS 01:28:31
7 27 EDUARD PALAU BORREGUERO 01:28:47
8 84 JOSE LUIS VALERO MORON 01:29:14
9 48 VICTOR CABALLERO CASTILLO 01:32:52
10 3 CHRISTIAN GUTIERREZ PEREZ 01:33:29
11 18 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 01:33:41
12 19 MANEL OLIVA LEAL 01:33:51
13 67 JORDI FARGUES GIMENO 01:34:50
14 1 ROGER ARCARONS LLONC 01:35:17
15 7 MARC ROCAMORA POMAR 01:35:29
16 72 RUBEN LACAMBRA PUÉRTOLAS 01:35:33
17 44 JOAN MARTINEZ JOVE 01:35:38
18 10 MIREIA SOSA PÉREZ 01:35:42
19 ALEX BUITRAGO FIGOLS 01:35:56
20 42 PEDRO MAYORAL COLOMA 01:36:12
21 43 ISAAC MORLANS VITORES 01:36:13
22 30 CARLES ARISA 01:36:44
23 68 JOEL ZAPATER DOLZ 01:37:20
24 24 SANTI RIBOT TERRICABRAS 01:38:43
25 21 MONTSERRAT CINCA PATO 01:38:46
26 45 ALEX MORENO LARA 01:39:01
27 82 JORDI GUITART MOYA 01:39:06
28 11 GERARD ARAÑO PEREZ 01:39:56
29 12 MOISES MEZCUA GÓMEZ 01:39:59
30 33 LUIS MIGUEL COR ARIAS 01:40:04
31 20 JERONI TORA MARIN 01:40:07
32 36 JOSE ANTONIO PLAYÁN CLAVEROL 01:40:08
33 60 JESUS ECHAUZ TRILLA 01:40:25
34 75 GERARD MIR 01:40:25
35 66 SISCO RIBES COMPANYS 01:40:40
36 63 JOEL OLIVES ELCACHO 01:40:59
37 64 JULIO VIGATA ZARAGOZA 01:43:45
38 70 JOSEP ANTONI FONT AMPERI 01:44:02
39 31 ESTEBAN BADIAS MOLA 01:44:02
40 74 PAU MARCO AGUSTI 01:44:06
41 29 RUBEN ALAMAN IBIZA 01:44:17
42 41 MARC BROTONS MATA 01:44:39
43 13 ALEJANDRO REBELLON TORRA 01:45:16
44 79 DAVID VIDAL CAMINOS 01:45:17
45 39 FRANCESC XAVIER SUBIRANA SALABERT 01:45:20
46 2 DANIEL BANZO RIERA 01:45:26
47 76 JORDI MUÑOZ BOLDU 01:48:20
48 8 ANTONIO TOMAS FREIXANET 01:49:47
49 62 TONI GOTSENS BANDERAS 01:49:49
50 89 ALBERT ARENAS BONILLA 01:50:52
51 ALEX MORA ESTOPA 01:50:53
52 9 JOSÉ ANTONIO VIDALES MOLINA 01:51:16
53 35 JOSEP MONSERRAT COMPANYS 01:51:38
54 69 JAVI CASTILLEJO LÓPEZ 01:51:41
55 28 ROBERT GARRETA ROIG 01:51:49
56 61 SERGI FERRER MARTÍN 01:51:49
57 37 JOAN ALBERT RAMIREZ SOLANS 01:52:31
58 34 GERARD ESQUERDA RIBERA 01:52:55
59 78 ALEJANDRO SAFONT PEREZ DE LARRAYA 01:52:56
60 14 DANIEL ARREDONDO RODRIGUEZ 01:54:37
61 26 LLUIS JIMENEZ RUIZ 01:58:00
62 86 SERGI MOLINS 02:00:23
63 SANDRA RODRIGUEZ ORCAJO 02:01:39
64 59 MONTSE COSTAFREDA BOSCH 02:02:29
65 5 JOSEP PEDROS RIASOL 02:02:29
66 49 DAVID FONT VIDAL 02:03:08
67 4 CARME MARTIN BARROS 02:09:50
68 32 ALBERT BONELL BOSCH 02:14:41
69 22 JAUME SOLER IVARS 02:15:52
70 40 GRACIA MIRELL ROCA BOVE 02:15:52