QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Aeroport - Alguaire - 10K - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 VICTOR PUYUELO PARDO 00:31:32
2 3 ANTONI CARULLA ABADAL 00:33:39
3 2 SANCHO AYALA ABAD 00:34:35
4 571 MARC CASTAN CANILLAS 00:35:28
5 16 OSCAR PEREMIQUEL CRESPO 00:35:42
6 44 MIQUEL FRESNEDA JIMENEZ 00:36:21
7 18 ORIOL VICENS BOSCH 00:36:45
8 32 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 00:37:10
9 86 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:37:42
10 124 GREGORIO PUY CLAVERIA 00:38:15
11 74 MIGUEL FRESNO AMATE 00:38:32
12 102 JORDI ADAN MIARNAU 00:38:40
13 36 MANEL OLIVA LEAL 00:38:54
14 85 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:05
15 17 BERNAT TURMO GRUAS 00:39:10
16 4 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:39:38
17 38 SERGIO PEREZ LLENA 00:39:39
18 15 FRAN CARRILLO SERRADELL 00:39:46
19 51 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:39:50
20 122 CARLOS PARDO GIL 00:39:52
21 84 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:39:55
22 119 RICARDO ABAD PISA 00:40:02
23 576 GABRIEL ACOSTA GONZALEZ 00:40:07
24 99 VICTOR GARASA QUEROL 00:40:12
25 82 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:40:21
26 72 XAVIER VARIAS FERNANDEZ 00:40:24
27 7 TONI ESCALONA MELINES 00:40:26
28 69 ISIDRO PUIG SANCHIS 00:40:29
29 101 ANTONI MIRO ANDREU 00:40:32
30 120 FRANCESC GASA I GASA 00:40:47
31 77 ORIOL SABATE SALA 00:41:01
32 575 GENIS VERGES 00:41:02
33 67 ENRIC PARELLADA LEÓN 00:41:31
34 5 GEMMA BONJORN TREPAT 00:41:47
35 58 ADRIANA DAZA PEREZ 00:41:56
36 19 JORDI PIJUAN PARDELL 00:41:57
37 79 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:42:06
38 98 FRANCISCO SABIDO CLAVERO 00:42:17
39 60 ANTONI GIRVENT LÓPEZ 00:42:20
40 6 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:42:20
41 10 ALEX GUAL RIPOLL 00:42:33
42 59 FRANCESC FOS LLOPART 00:42:37
43 23 DAVID MIR CAMINAL 00:42:42
44 37 HECTOR PEREZ GARCES 00:42:44
45 115 RAMON GUINJOAN GUILLEMAT 00:42:44
46 89 JAIRO CARRETERO SAN JOSE 00:42:46
47 12 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:42:59
48 41 CARLOS ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 00:43:17
49 71 MARC TORRES BACARDI 00:43:30
50 49 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:43:44
51 34 JORGE GUERRERO RODRIGUEZ 00:43:45
52 83 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:43:53
53 21 AITOR PASARRIUS MONTAGUT 00:44:14
54 90 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:44:16
55 100 JULIO CESAR SIMBAÑA NASIMBA 00:44:19
56 128 MAMADOU SY 00:44:58
57 64 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:45:06
58 97 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:45:08
59 75 QUIM SUMALLA SUAREZ 00:45:21
60 43 LÍDIA MORA 00:45:34
61 39 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:46:13
62 40 RAFA SERRANO OCAÑA 00:46:16
63 22 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:46:22
64 113 JOSE MANUEL GÓMEZ 00:46:43
65 52 ROGER CLOSA VILARDELL 00:46:49
66 112 MIQUEL ANGEL GATIUS LLAS 00:46:54
67 88 PACO SANCHEZ 00:46:57
68 24 JORDI PONS SORA 00:47:03
69 73 OLGA NAVARRO CAVALLE 00:47:07
70 96 IBAN JAIME 00:47:16
71 111 MAITE FARRAN FARRE 00:47:32
72 47 ANTONI ROCA 00:47:41
73 114 FCO JAVIER GRANADOS RIVERA 00:48:11
74 55 ALBERT BONELL BOSCH 00:48:14
75 11 IVAN SUÀREZ 00:48:23
76 35 XAVI MOR LARA 00:48:47
77 76 IRMA ZAVIRIUCHA 00:48:51
78 94 CARME SERRES GONZALEZ 00:48:55
79 28 JAC CASTAÑO FERNÁDEZ 00:49:07
80 127 MARIA GARCENYES RUZ 00:49:53
81 118 SEBASTIÁN VIDAL IBÁÑEZ 00:49:54
82 26 NEUS GILI MASAGUÉ 00:50:06
83 63 PEDRO JAIME GARCÍA 00:50:14
84 106 RUBEN VILAGINES AGUILA 00:50:25
85 95 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:50:29
86 81 ALFREDO PIÑOL CAMI 00:50:38
87 103 FERNANDO MERINO DOLL 00:50:49
88 27 DAVID GARIN MARCHAL 00:50:50
89 50 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:51:00
90 29 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:51:02
91 104 JAUME MORRERES TOST 00:51:18
92 42 ENRIQUE SALES FERRANDO 00:51:19
93 57 JAUME CARBÍ TELLA 00:51:36
94 65 JORDI MARCH FONOLL 00:51:37
95 54 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:51:39
96 66 JORDI MASIP ESCOLA 00:51:41
97 87 SÍLVIA HILL MOLINA 00:51:47
98 25 GICU DANILA 00:51:54
99 45 JULI PAULS VERDU 00:52:03
100 62 OSCAR JAIME GARCIA 00:52:19
101 91 BENITO PASCUAL GARCIA 00:52:38
102 569 LAIA NADAL BARO 00:52:47
103 123 JAUME GARRIDO VIDAL 00:53:06
104 70 VICTOR RAMOS RAUSA 00:53:06
105 80 EDUARD PELEGRÍ LÓPEZ 00:53:06
106 108 DANIEL BARO ALONSO 00:53:18
107 105 ANTONIO CANO 00:53:43
108 110 PAU CABISCOL MAJÓS 00:54:04
109 107 RAMON AMIGÓ LLOVERA 00:54:04
110 68 CRISTINA PÉREZ GIRONA 00:54:11
111 9 JOAN CARLES BONET URIACH 00:54:18
112 48 MONTSE ROS DEPORTOS 00:54:31
113 125 ENRIC VALENCIA NEBOT 00:54:48
114 78 ANGEL CASTELLS 00:55:21
115 121 RAMON-PERE MATEU ESPAÑOL 00:56:51
116 14 JOSEP BELLART SORRIBES 00:56:54
117 93 ANNA FONTOVA PONS 00:58:01
118 126 MANEL SUBIRADA SARDA 00:58:03
119 53 AURORA BARTRA 00:59:30
120 8 JAUME MONTULL MIMBRERA 00:59:51
121 109 ROSA BOLADERES TORRADES 01:01:11
122 56 MARIA CABALLE 01:01:11