QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant tornem-hi - Guissona - 10k - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 72 MARC EXPÓSITO PORTA 00:35:40
2 22 FRANCESC JOVÉ RIART 00:36:20
3 41 ALEX SALINAS GÓMEZ 00:38:00
4 70 JAUME NOGUÉS LLORENS 00:39:37
5 36 MANEL OLIVA LEAL 00:39:48
6 32 MARIO GOMEZ LOZANO 00:40:14
7 43 SANTI FIGUERAS BLANCO 00:40:32
8 12 JOSE LUIS PEREZ TORRES 00:40:43
9 21 VICTOR FILLAT GARRIDO 00:41:30
10 57 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:41:47
11 83 VICTOR JUNYENT CASTELLA 00:42:11
12 17 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:42:36
13 25 DAVID MIR CAMINAL 00:42:37
14 58 MARC FELIU CARRERA 00:43:02
15 1 JORDI ARCOS GARCIA 00:43:15
16 23 AITOR PASARRIUS MONTAGUT 00:43:16
17 95 PERE ANTON MOLA SOLÀ 00:43:41
18 3 JAUME MAS LLORT 00:43:46
19 11 ALEX GUAL RIPOLL 00:43:46
20 39 XAVIER REIG PASTOR 00:44:04
21 87 LLUÍS PARELLADA VALLÈS 00:44:19
22 46 ROGER CLOSA VILARDELL 00:44:21
23 92 JORDI RIBERA RIBERA 00:44:36
24 35 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:44:48
25 67 JOSEP BLANCO LARA 00:45:06
26 2 EVA HERNÁNDEZ CUADROS 00:45:06
27 48 JORDI FALIP OLIVA 00:45:08
28 19 NOEMI AUMEDES MARCH 00:45:15
29 31 ANNA ARTAL ESCRIU 00:45:22
30 26 ALEJANDRO REBELLON TORRA 00:45:59
31 10 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:46:02
32 76 JAIME MOLINA PERDOMO 00:46:07
33 69 JOSEP MARIA MORERA DONAIRE 00:46:18
34 59 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:46:57
35 28 ANDREU SALVADÓ BITRIÀ 00:47:08
36 55 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:47:15
37 47 DÍDAC ARQUÉ BADIA 00:47:18
38 62 JOSEP JOVÉ MARCH 00:47:24
39 15 IVAN SUÀREZ 00:47:35
40 50 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:47:39
41 24 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:47:47
42 61 ANNA HERREROS ANGRILL 00:48:20
43 34 ROGER CAIXAL BADIA 00:48:22
44 8 MANEL ARMENGOL DUCH 00:48:25
45 37 JOSEP ANTON PEREZ GARCIA 00:48:42
46 86 ARANTXA MEJÍAS REBERT 00:49:01
47 97 JOAN CARLES TORRES LLOBERA 00:49:26
48 27 FRANCISCO JOVÉ MARH 00:49:54
49 79 JORDI ARQUÉS BARDAJÍ 00:50:03
50 82 JORDI GARCIA GONZALO 00:50:45
51 75 AINHOA BARRIONUEVO MARTÍNEZ 00:51:13
52 5 JORDI SALAT FERNANDEZ 00:51:23
53 64 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:51:58
54 71 MARC DURAN SANGRA 00:52:19
55 60 SÍLVIA HILL MOLINA 00:52:27
56 94 ENRIC SOLE CODINA 00:52:46
57 16 ROGER TRILLA OLIVA 00:53:04
58 91 MANEL CAMA MINGOT 00:53:10
59 7 FAUSTO VILCHEZ MATEOS 00:53:33
60 6 JAUME SERRA CAIROL 00:53:36
61 49 ROBERTO GOMEZ SARO 00:53:41
62 14 JOAN E. RODRÍGUEZ PEREARNAU 00:53:52
63 68 JORDI MAS REIG 00:54:16
64 65 TERESA GONZÁLEZ MOLÍAS 00:54:19
65 9 JOAN CARLES BONET URIACH 00:54:39
66 66 JAVI BLANCO LARA 00:54:55
67 77 LLUIS AYNES RIU 00:55:03
68 45 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:55:10
69 84 SÒNIA LUNAR CALERO 00:55:37
70 56 EMILIANO TORTOSA ALÍAS 00:55:45
71 30 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:56:04
72 52 MERCÈ NOGUÉS GALCERAN 00:57:28
73 42 PEPITA MONTIEL SUAREZ 00:57:30
74 93 DRISS KAMMACH EZ ZOUYN 00:57:31
75 63 ANNA FONTOVA PONS 00:59:25
76 33 MONTSE PUIG JIMENEZ 01:02:17
77 20 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:02:50
78 78 ARNAU ARMENGOL PERALBA 01:05:01
79 81 MÍRIAM COSTAFREDA MAS 01:06:19