QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Pujada Sant Jordi - Camarasa - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 111 TONI D. FARRE 01:33:00
2 45 ALFONS ARBONES CERVELLO 01:34:59
3 32 JOSEP Mª BONASTRE SEGURA 01:40:06
4 58 JORDI MALLA ESQUÉ 01:43:15
5 88 LUIS MARIANO FERNÁNDEZ BERNABEU 01:43:29
6 34 MARC LARREY SOLE 01:45:14
7 2 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 01:45:37
8 1 ANGEL GARCIA QUINTIAL 01:46:17
9 46 GERARD ASCON SUMALLA 01:47:14
10 130 MARC CAMI SUBIRA 01:47:19
11 104 XAVIER VILLARTE TEBÉ 01:47:24
12 73 XAVIER GRÀCIA JOVELLAR 01:47:45
13 3 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 01:48:48
14 82 ALVARO VILELA PAJARO 01:49:13
15 119 SERGI CONTRERAS 01:50:43
16 116 GERARD AMAT TUFET 01:56:21
17 110 JORDI TORRELLES MONTANUY 01:56:52
18 56 PAUL IACOB 01:56:54
19 79 TONI RUBIRA MARTINEZ 01:57:37
20 47 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 01:57:48
21 20 FER MALDONADO SERAL 01:58:24
22 123 CLAUDIU BALOSU 01:59:14
23 124 MIGUEL BASELGA DIAZ 02:02:16
24 128 LAURA CASTELLARNAU VILES 02:04:42
25 126 JORDI MONGAY HERNANDO 02:04:52
26 83 XAVI CARULLA GOMEZ 02:05:18
27 65 FERRAN DOMINGO TREPAT 02:07:13
28 127 XAVIER TORRECILLAS PUJOL 02:07:13
29 122 JOSEP MARIA VALLS GUILLAUMET 02:07:36
30 57 JOAN RAMÓN ANDRÉS RIAU 02:08:07
31 42 DAVID VALLVERDÚ AGULLED 02:08:47
32 50 JOAN CARLES GRANADOS BUJEDA 02:08:50
33 112 ANGEL NIETO CERRILLO 02:10:07
34 74 JORDI MARCH FONOLL 02:10:35
35 5 ADRIANA DAZA PÉREZ 02:12:02
36 41 DAVID MONTAÑA DE LA SIERRA 02:12:14
37 43 FELIPE LLAGUNA EGEA 02:13:46
38 26 JAVIER REY NAVARRO 02:14:01
39 113 JOSEP ROCA LLOBET 02:14:08
40 102 PERE ANTON MOLA SOLÀ 02:14:45
41 55 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 02:15:15
42 36 XESC HERRERA GARRIDO 02:16:10
43 89 ANTONI ESTEVE ARNAU 02:16:40
44 81 GENÍS VERGÉS BALASCH 02:16:40
45 86 JOSEP MARIA GARCIA GOU 02:18:12
46 37 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 02:18:13
47 77 MARC PUBILL TRAVESET 02:18:51
48 22 OCTAVIO MELUS SERON 02:19:10
49 63 MOISÉS TRECEÑO ABELLO 02:20:12
50 64 PERE BERTRAN DIAZ 02:20:16
51 85 JOAN RIBES ESTRADA 02:20:58
52 14 JOSEP MARIA ELVIRA MINGUEZ 02:21:00
53 108 ORIOL VALGAÑÓN BARBERÀ 02:22:08
54 16 JESÚS FONT PIJUAN 02:22:17
55 67 MARC MANRESA CUITO 02:22:29
56 103 JULIA TELLO VELAMAZAN 02:22:43
57 80 ISMAEL SÁNCHEZ GÓMEZ 02:22:48
58 91 MARC FELIU CARRERA 02:23:14
59 129 JOANNA OKARMA 02:24:24
60 98 SERGIO DALMAU 02:24:49
61 59 QUIM SELLARÉS 02:25:05
62 94 JOAN LATORRE CARRION 02:25:05
63 38 SERGIO DIAZ SANCHEZ 02:26:49
64 28 GERARD ROCA 02:27:37
65 17 IMMA FORNELLS BARBERÀ 02:28:35
66 60 FIDEL FLORENSA PIJUAN 02:28:52
67 31 FELIP VALLMANYA LLENA 02:30:28
68 96 JUAN RODRÍGUEZ LILLO 02:30:28
69 6 XUS MUÑOZ NAUDI 02:30:36
70 49 CRISTINA GARDEÑES POTRONY 02:33:19
71 29 IVO SANUY VALLES 02:33:30
72 99 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 02:34:24
73 100 JOSE M. HIJANO DÍAZ 02:34:24
74 78 JOAN CARLES ROMAN CAMPOS 02:35:30
75 30 GLÒRIA SORIGUÉ I GANAU 02:37:05
76 8 XAVIER ARGILES FIGUEROLA 02:37:06
77 70 PERE SALA FLORES 02:37:06
78 69 JOSEP ANTONI AJATES ATERO 02:37:07
79 114 ANGEL SANTACREU BRAVO 02:37:07
80 23 LOU MUNTANYOLA VARGAS 02:37:46
81 95 CARME MARTIN BARROS 02:37:55
82 105 CRISTINA ALCIVAR BARNUEVO 02:38:00
83 44 JOAN CARLES ROCA FARRERES 02:40:53
84 61 RICARD FLORENSA PIJUAN 02:42:06
85 62 LAIA SISQUELLA SARRI 02:42:06
86 52 JOSEP ANTON PEREZ GARCIA 02:42:25
87 93 OLGA MIREIA FERRAN AGUSTI 02:43:19
88 118 OSCAR CIRERA RUIZ 02:43:33
89 40 FRANCESC SALADRIGUES SOLÉ 02:43:41
90 117 ALBERTO BERGUA DIAZ 02:43:47
91 10 DEIDY AYNETO VIDAL 02:43:54
92 101 DAVID TOMILLERO GOMES 02:46:01
93 51 JOSE ANTONIO MUÑOZ ARREDONDO 02:46:12
94 76 JOSEP MARIA ORTEU BARRABÉS 02:46:33
95 97 GERARD ROJAS CASTILLO 02:46:36
96 92 PERE SORRIBES QUEROL 02:47:05
97 13 ESTER CORTES ALONSO 02:47:06
98 24 ANDREA PÉREZ MARTÍN 02:51:47
99 12 OSCAR CALLEJA ROIG 02:51:47
100 11 MANOLO BADEMUNT MIQUEL 02:51:47
101 66 ANNA INGLA PUIG 02:55:17
102 121 ISIDRE SALA QUERALT 02:56:12
103 72 ANDRES GARCIA SANCHEZ 02:57:58
104 53 MONTSE PUIG VELANDO 03:01:04
105 106 ANDREA BROSEL VIAÑA 03:01:19
106 90 JOAN MARTINEZ JOVE 03:01:19
107 107 ESTER PRATS SABATE 03:01:34
108 7 JAVIER ARANTEGUI JIMÉNEZ 03:01:51
109 71 XAVIER FILLAT MIRON 03:04:03
110 21 CRISTINA MASIP GRACIA 03:12:02
111 87 ALEX RODRIGUEZ PRIM 03:19:16
112 27 JOSEP MARIA RIU VILA 03:21:24
113 19 CARME HUGUET PENELLA 03:21:25
114 35 OSCAR GUZMÁN CARRASCO 03:25:30
115 33 M TERESA GASSÓ CASTRO 03:30:22
116 18 OSKAR GIL BARRIO 03:30:23
117 25 SISCO PORTERO OTIN 03:30:23
118 39 EVA TERES 03:35:12
119 125 AURORA GARCIA RIRO 03:35:12