CLASSIFICACIÓ OFICIAL LLIGA PONENT 2016
(Última/es cursa/es computada/es: LASANSI LLEIDA)

10km - GENERAL MASCUL͍ 10km - GENERAL FEMEN͍ 5km - GENERAL MASCUL͍ 5km - GENERAL FEMEN͍
Francisco Javier Cebrian Garcia1840.68Rosamari Carulla Argilés1895.55Sergi Nunes Jordan1097.40Mari Sanfeliu Ibañez1096.44
Alexandre Tàssies Llordés1734.98Elisa Lladós Català1792.50Josep Maria Bergua Muñoz1094.79Montse Sanmartin Miron1044.84
Miguel Fresno Amate1718.61Toni Hermoso Pua1750.18Sergi Bernaus Tosquella1040.62Isabel Maria Pascual Garcia1035.80
Gilbert Chacon Alba1704.89Montserrat Magallon Cortada1654.55Marti Sabater Sancho1028.65Laia Santacreu Sarret1010.73
Steven Sharp Peralta1677.61Marta Altisent Sanahuja1649.82Xavier Marquès Sàez1001.02Patricia Ayala Coronel984.55
10km - CATEGORIES MASCUL͍ 10km - CATEGORIES FEMEN͍ 5km - CATEGORIES MASCUL͍ 5km - CATEGORIES FEMEN͍

10km - M60

10km - F60

5km - M60

5km - F60

Josep Maria Reig Morell1375.67Merce Vila Boldu567.46Casimiro Ruiz Hernandez838.88Rosa Mollo Huguet134.90
Josep M. Morlans Sans1374.75Gina Hortal Castaño310.18Carles Viladegut Trilla787.34
Antoni Sanchez Aguila1292.65Rosa Mollo Huguet74.60Francisco Gardeñes Pons580.68

10km - M50

10km - F50

5km - M50

5km - F50

Steven Sharp Peralta1677.61Toni Hermoso Pua1750.18Joan Augé Espuga930.62Maria De Los Ang Castillo Hernandez789.16
Francisco Jové March1464.36Maria De Los Ang Castillo Hernandez1341.40Josep Blanco Gonz?lez803.19Alicia Longan Jordan723.43
Josep Jové March1435.31Montse Herrera Dorado833.20Peadar Stagg668.89Judith Serrat Artigues305.82

10km - M40

10km - F40

5km - M40

5km - F40

Alexandre Tàssies Llordés1734.98Elisa Lladós Català1792.50Xavier Termens Canals962.54Montse Sanmartin Miron1044.84
Miguel Fresno Amate1718.61Montserrat Magallon Cortada1654.55Francesc Sangra Pascual753.65Isabel Maria Pascual Garcia1035.80
Gilbert Chacon Alba1704.89Neus Gili Masagué1493.22Miquel Cabus Jove734.32Olga Baiget Cardona638.53

10km - Sènior

10km - Sènior

5km - Sènior

5km - Sènior

Francisco Javier Cebrian Garcia1840.68Rosamari Carulla Argilés1895.55Sergi Nunes Jordan1097.40Mari Sanfeliu Ibañez1096.44
Jordi Zaragoza Bendicho1641.00Marta Altisent Sanahuja1649.82Josep Maria Bergua Muñoz1094.79Laia Santacreu Sarret1010.73
Joan Vilana Vilarrubla1612.62Ingrid Gimenez Figuera1390.00Sergi Bernaus Tosquella1040.62Patricia Ayala Coronel984.55

10km - Júnior

10km - Júnior

5km - Júnior

5km - Júnior

Axel Daniel Mocciaro978.71Paula Lopez Torrent991.42Xavier Marquès Sàez1001.02Anna Sangrà Casals947.17
Albert Salvado Badia509.69Ariadna Jofre Magallon268.33Ahmed Hfairi690.39Laia Sisquella637.70
Ramon Requesens Rodríguez267.02Anna Granados Agusti149.73Roger Farrrús Morell499.47Laia Resa Enrich396.86