CLASSIFICACIÓ OFICIAL LLIGA PONENT 2015
(Última cursa computada: Cursa dels Ibers d'Arbeca)

10km - GENERAL MASCULÍ 10km - GENERAL FEMENÍ 5km - GENERAL MASCULÍ 5km - GENERAL FEMENÍ
Alexandre Tàssies Llordés532.39Toni Hermoso Pua491.76Marti Sabater Sancho473.81Juani Martínez Serrano446.99
Jordi Zaragoza Bendicho515.84Irma Zaviriucha430.82David Lara Alonso424.25Isabel Maria Pascual Garcia376.47
Jaume Grau Montserrat511.43Marta Altisent Sanahuja426.71Sergi Nunes Jordan386.79Patricia Ayala Coronel334.48
Xavi Gutiérrez Riu481.40Rosamari Carulla Argilés398.08Albert Dolcet Cabasés386.20Maria De Los Ang Castillo Hernandez262.13
Francisco Javier Cebrian Garcia467.65Montserrat Magallon Cortada374.05Sergi Bernaus Tosquella373.88Alicia Longan Jordan199.21
10km - CATEGORIES MASCULÍ 10km - CATEGORIES FEMENÍ 5km - CATEGORIES MASCULÍ 5km - CATEGORIES FEMENÍ

10km - M60

10km - F60

5km - M60

5km - F60

Josep Maria Reig Morell430.28Pilar Bonache Ortiz63.49Josep Maria Reig Morell70.90Merce Vila Boldu61.01
Juan Fernàndez Sierra273.93Merce Vila Boldu57.61Francisco Gardeñes Pons68.10
Josep M. Morlans Sans242.01 Andreu Salvado Cartaña65.30

10km - M50

10km - F50

5km - M50

5km - F50

Francisco Jové March338.18Toni Hermoso Pua491.76Joan Augé Espuga328.33Maria De Los Ang Castillo Hernandez262.13
Juli Pauls Verdu324.19Maria De Los Ang Castillo Hernandez296.04Julià Morancho Tomás89.05Alicia Longan Jordan199.21
Ignasi Vilaplana Correa305.14Carme Martin Barros213.85Steven Sharp Peralta82.00Carmen Vera Peña80.67

10km - M40

10km - F40

5km - M40

5km - F40

Alexandre Tàssies Llordés532.39Montserrat Magallon Cortada374.05David Lara Alonso424.25Juani Martínez Serrano446.99
Jaume Grau Montserrat511.43Blanca Cunillera Sabaté324.52Antoni Riba Garriga163.49Isabel Maria Pascual Garcia376.47
Xavi Gutiérrez Riu481.40Pruden Morales Leon212.75Jose Angel Rubio Ruiz136.99Montse Horta Sabate184.54

10km - Sènior

10km - Sènior

5km - Sènior

5km - Sènior

Jordi Zaragoza Bendicho515.84Irma Zaviriucha430.82Marti Sabater Sancho473.81Patricia Ayala Coronel334.48
Francisco Javier Cebrian Garcia467.65Marta Altisent Sanahuja426.71Sergi Nunes Jordan386.79Nuria Esteve Siuraneta194.61
Miguel Morell Sangrador436.94Rosamari Carulla Argilés398.08Albert Dolcet Cabasés386.20Ainoa Muñoz Daniel163.65

10km - Júnior

10km - Júnior

5km - Júnior

5km - Júnior

Llibert Pinós Bergé364.68Ariadna Jofre Magallon269.83Oriol Farre Dominguez152.87Anna Sangrà Casals142.26
Marc Roset Dalmau249.00Paula Lopez Torrent212.21Pol Baldoma Diaz148.07Marta Argilés Macià71.17
Lluís Jimenez Vila180.64Nadia Segurado Horta126.01Roger Mirabet Bullich98.53Maria Cecila Fondevilla Domenech56.92