CLASSIFICACIÓ OFICIAL LLIGA PONENT 2016
(Última/es cursa/es computada/es: Cassoles de Juneda i Sícoris)

10km - GENERAL MASCUL͍ 10km - GENERAL FEMEN͍ 5km - GENERAL MASCUL͍ 5km - GENERAL FEMEN͍
Joan Vilana Vilarrubla1154.32Elisa Lladós Català989.86Josep Maria Bergua Muñoz884.74Laia Santacreu Sarret795.46
Francisco Javier Cebrian Garcia1107.13Toni Hermoso Pua931.60Sergi Nunes Jordan781.51Patricia Ayala Coronel719.80
Jordi Zaragoza Bendicho1076.84Rosamari Carulla Argilés893.99Albert Dolcet Cabasés725.74Anna Sangrà Casals562.69
Jose M. Segurado Moralejo960.51Neus Gili Masagué739.34Joel Porcel Del Olmo719.98Isabel Maria Pascual Garcia552.38
Ivan Suàrez910.72Montserrat Magallon Cortada699.07Joan Augé Espuga578.94Maria De Los Ang Castillo Hernandez527.52
10km - CATEGORIES MASCUL͍ 10km - CATEGORIES FEMEN͍ 5km - CATEGORIES MASCUL͍ 5km - CATEGORIES FEMEN͍

10km - M60

10km - F60

5km - M60

5km - F60

Josep M. Morlans Sans872.03Merce Vila Boldu259.28Carles Viladegut Trilla335.15Rosa Mollo Huguet71.72
Josep Maria Reig Morell741.77Gina Hortal Castaño66.21Manuel Casañé Roca76.14
Antoni Sanchez Aguila656.52Carme Herrero Culebras52.28Casimiro Ruiz Hernandez75.82

10km - M50

10km - F50

5km - M50

5km - F50

Steven Sharp Peralta794.11Toni Hermoso Pua931.60Joan Augé Espuga578.94Maria De Los Ang Castillo Hernandez527.52
Francisco Jové March766.13Maria De Los Ang Castillo Hernandez511.45Josep Blanco Gonz?lez363.97Alicia Longan Jordan392.35
Josep Jové March697.27Carme Martin Barros457.76Josep Fernandez Chacon323.32Purificacion Ramos Vilches139.88

10km - M40

10km - F40

5km - M40

5km - F40

Jose M. Segurado Moralejo960.51Elisa Lladós Català989.86Xavier Termens Canals520.81Isabel Maria Pascual Garcia552.38
Alexandre Tàssies Llordés878.61Neus Gili Masagué739.34Enric Hidalgo Romeu439.89Montse Sanmartin Miron461.92
Joan Salvador Robert865.55Montserrat Magallon Cortada699.07Francesc Sangra Pascual390.00Juani Martínez Serrano356.06

10km - Sènior

10km - Sènior

5km - Sènior

5km - Sènior

Joan Vilana Vilarrubla1154.32Rosamari Carulla Argilés893.99Josep Maria Bergua Muñoz884.74Laia Santacreu Sarret795.46
Francisco Javier Cebrian Garcia1107.13Ingrid Gimenez Figuera634.47Sergi Nunes Jordan781.51Patricia Ayala Coronel719.80
Jordi Zaragoza Bendicho1076.84Gemma Gou Alsina562.20Albert Dolcet Cabasés725.74Mari Sanfeliu Ibañez300.00

10km - Júnior

10km - Júnior

5km - Júnior

5km - Júnior

Ramon Requesens Rodríguez267.02Paula Lopez Torrent473.87Ahmed Hfairi293.18Anna Sangrà Casals562.69
Albert Salvado Badia173.56Anna Granados Agusti149.73Roger Farrrús Morell200.00Laia Resa Enrich300.00
Abimael Castillo Ramirez132.88Anna Nadal Bañeres83.04Jordi Kinsella Aguilera113.48Olívia Bellaubí Palacios100.00