Total d'inscripcions: 151

Última inscripció: 29/09/2017 09:02:58

Formulari d'inscripció

Cognoms Nom Club Categoria
AGUILAR VILADRICHARESA.E BALDOMARALEVÍ (2006 - 2007)
AIGUADé BERNAUSPAUA.A.XAFATOLLSINFANTIL (2004 - 2005)
AIGUADé BERNAUSPAUA.A.XAFATOLLSINFANTIL (2004 - 2005)
AIXALà MONTULLLAIAA.A.XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
AIXALà MONTULLARNAUA.A.XAFATOLLSPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
ALEMANY ORÓAIDAJ.A.ARBECACADET (2002 - 2003)
ALEMANY ORÓANDREAJ.A.ARBECACADET (2002 - 2003)
ALIAS I PEDRAADRIà
-
BENJAMÍ (2008 - 2009)
ALíAS SEGUéSGENíSPEDALA.CATCADET (2002 - 2003)
ÁLVAREZ CAMARASAJUDIT CLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
ARANDA MINGUELLAMARCA.A XAFATOLLS DE MOLLERUSSASÈNIOR (1978 - 1999)
ARQUé GIRIBETAINAJOVENTUT ATLèTICA ARBECAALEVÍ (2006 - 2007)
ARQUé GIRIBETLAURAJOVENTUT ATLèTICA ARBECAINFANTIL (2004 - 2005)
ARRUFAT VILAMAJÓPAUJOVENTUT ATLÈTICA ARBECAJÚNIOR (2000 - 2001)
AUMEDES PUIGJOFREA.A.XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
BADIA CABAGERARDCLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
BADIA PEREZMIREIARUNNERS BALAGUERVETERANS A (1968 - 1977)
BALOSUCLAUDIORUNNER'S BALAGUER C.ESÈNIOR (1978 - 1999)
BELMONTE MOLINA IRINALLEIDA UAJÚNIOR (2000 - 2001)
BENSENY VILALTABERTAGASPAR DE PORTOLÀINFANTIL (2004 - 2005)
BERNAT MIRONNATÀLIARUNNER'S BALAGUE C.EVETERANS A (1968 - 1977)
BLANCO QUEVEDOJOSE LUISLA SANSIVETERANS A (1968 - 1977)
BOSCH ROIGANGELS
-
VETERANS A (1968 - 1977)
BRESOLí BELLMUNTRAQUELA.A.XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
BUDRIA CAUMONSJOSE ETHANCOMPLEX43CADET (2002 - 2003)
CALDERóJAUMERUNNER'S BALAGUERVETERANS A (1968 - 1977)
CAMBERO FABREGATADRIàA.A.XAFATOLLSCADET (2002 - 2003)
CAMBERO FABREGATPAULAA.A.XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
CANTONS PéREZJOSEP MARIA
-
SÈNIOR (1978 - 1999)
CAROL GAYALAIALLEIDA U.A.BENJAMÍ (2008 - 2009)
CAROL GAYABRUNALLEIDA U.APRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
CARRERA GIMENEZMAUROPEDALA.CATALEVÍ (2006 - 2007)
CARRERA PINTóONAESCATXICSPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
CARRERA PINTóPOLESCATXICSALEVÍ (2006 - 2007)
CASADó CASTELLAINéINDEPENDENTPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
CASALS GABAEFREMESCOLA LA NOGUERABENJAMÍ (2008 - 2009)
CASALS MOIXTANORUNNER'S BALAGUER C.EVETERANS A (1968 - 1977)
CERVERÓ BRUNETSEBASTIÀRUNNER'S BALAGUER C.ESÈNIOR (1978 - 1999)
COLELL BALAELENAPEDALA.CATBENJAMÍ (2008 - 2009)
CONSTIPEDRA I CABEZAS
-
ALEVÍ (2006 - 2007)
CORRETJA ESTRADATERESA CLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
COZACEMILIA LORENA
-
PRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
DEL OLMO MOYAELISEOSICORIS CLUBVETERANS B (1917 - 1967)
DÍAZ SERRAMARIAA.A.XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
DÍAZ SERRAJÚLIAA.A.XAFATOLLSINFANTIL (2004 - 2005)
DOBRESCUGIULIA ANDREEAINDEPENDENTPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
DRISSI DíAZ OMARINDEPENDENTPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
DRISSI DíAZMANARINDEPENDENTPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
DURAN MARSINYAC BLANCA PEDALA.CATPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
EL FADILI SANCHEZENZO
-
BENJAMÍ (2008 - 2009)
EL FADILI SANCHEZYERAI
-
INFANTIL (2004 - 2005)
ESCOLà ESPART BERTAA.A XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
ESTANY FONTJúLIAA.A.XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
ESTEVEZ PAVÓNJOSE ANTONIOCLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
ESTRADé VILADOMSJORDIA.A XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
ESTRADé VILADOMSROGERA.A XAFATOLLSSÈNIOR (1978 - 1999)
FERNáNDEZ SANZAARONA.A.XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
FERNáNDEZ SERRETJOEL
-
JÚNIOR (2000 - 2001)
FONTANET MARSALBLAUA.A XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
GABALDÓN GRIÑÓMONTSECLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
GARCIA GARCIAJAVIERATLETISME BARCELONASÈNIOR (1978 - 1999)
GARCIA BRAUDAVIDFC BARCELONAALEVÍ (2006 - 2007)
GARCIA FABREGRASXAVIERCLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
GARCIA I BOSCHJORDIINDEPENDENTVETERANS A (1968 - 1977)
GARCIA I IBáñEZMARINACLUB ATLETISME COLLBATóBENJAMÍ (2008 - 2009)
GARCIA LÓPEZJUANJOCLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
GARDEñES OROBITGALGUERA.A.XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
GASSó ARIZASERGIA.A.XAFATOLLSJÚNIOR (2000 - 2001)
GOMEZ BERNAJUAN SEBASTIAN CLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
GRACIA ESTRADANOACLUB PEDALA .CATALEVÍ (2006 - 2007)
GRACIA SABATEERICPEDALA.CATALEVÍ (2006 - 2007)
GROSULEILA-SARAYINDEPENDENTPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
HERNANDEZ BAULIESJOELESCOLA PIAPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
HERNANDEZ BAULIESGERARDPEDALA.CATALEVÍ (2006 - 2007)
HFAIRIAHMEDESPORTS TRUGASÈNIOR (1978 - 1999)
IBáñEZ I CORTINANEUSCLUB ATLETISME COLLBATóVETERANS A (1968 - 1977)
ISAAC ESTEBANNEREAJ.A.ARBECAINFANTIL (2004 - 2005)
JEREZ GARCIAVERONICARUNNER'S BALAGUERSÈNIOR (1978 - 1999)
JEREZ MATEUDANIEL
-
PRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
JORDAN RIBAARANLLEIDA UAPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
JORDAN RIBAESTELLLEIDA UAALEVÍ (2006 - 2007)
JOU GARDENYESARNAUESCATXICSINFANTIL (2004 - 2005)
JOU GARDENYESPOLESCATXICSBENJAMÍ (2008 - 2009)
LEONE YANINACLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
LLOBERA FARNELLNURIAA.A.XAFATOLLSVETERANS A (1968 - 1977)
LLUBES MATAALBERTCLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
LLUCH SOLANSMARTIESCATXICSBENJAMÍ (2008 - 2009)
MARCELINO GARCIAALEIXCLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
MARCH LLOBERAMARIAA.A.XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
MARIA SELAGEABEATRIZGASPAR DE PORTOLÀPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MARINIFABIOORO DI NAPOLIVETERANS B (1917 - 1967)
MARQUèS VILARDELLMARIONARUNNER'S BALAGUER C.EPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MARQUèS VILARDELLORIOLRUNNERALEVÍ (2006 - 2007)
MARTINEZ ROSCLàUDIAPEDALA.CATINFANTIL (2004 - 2005)
MARTÍNEZ VILLARTDIDAC
-
PRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MELPEDRA I CABEZAS
-
PRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MERCADO BIAULAIAPEDALA.CATBENJAMÍ (2008 - 2009)
MERCADO BIAUMARCPEDALA. CATPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MIHAI CALUGARARTUROGASPAR DE PORTOLàPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MOLINA PUYOPURIINDEPENDENTVETERANS B (1917 - 1967)
MONTULL TELLOPOLA.A.XAFATOLLSPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
MORA SANS CARLOSLASTZANKADAVETERANS A (1968 - 1977)
MORELL FIGUERAMÒNICACLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
NIUBÓ NABAUPAULAA.A.XAFATOLLSINFANTIL (2004 - 2005)
NIUBÓ NABAUCARLOTAA.A.XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
NUñEZ ORTIZXèNIAC.E.N BALAGUERBENJAMÍ (2008 - 2009)
NUñEZ ORTIZARIADNAC.E.N BALAGUERALEVÍ (2006 - 2007)
OLARTE BERNAT BLAIPEDALA.CATBENJAMÍ (2008 - 2009)
OLIVART MASBERNATJORDIA.A.XAFATOLLSSÈNIOR (1978 - 1999)
OLLÉ GASCÓNMª ALBA CLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
PARDO GILCARLOSRUNNER'S TORREFARRERACADET (2002 - 2003)
PARDO GILRUBENRUNNER'S TORREFARRERAALEVÍ (2006 - 2007)
PARRAMONA I TORRESCESCGRUP EXCURSIONISTA DE ALBESAALEVÍ (2006 - 2007)
PARRAMONA I TORRESBIELGRUP EXCURSIONISTA DE ALBESACADET (2002 - 2003)
PAULS VERDUJULICORBINS RUNNERSVETERANS B (1917 - 1967)
PELLICER TORRESCASANAANNAESCATXICSPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
PELLICER TORRESCASANAQUIMESCATXICSBENJAMÍ (2008 - 2009)
PEREZ GARRETARAUL
-
PRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
PEREZ GARRETAJUDITH
-
ALEVÍ (2006 - 2007)
PEREZ MOLLMARC
-
BENJAMÍ (2008 - 2009)
PéREZ ROSELLJUDITHA.A.XAFATOLLSPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
PéREZ ROSELLXAVIA.A.XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
PEREZ VIDALMíRIAMJ.A. ARBECACADET (2002 - 2003)
PERIES DURANALEXESCOLA PIABENJAMÍ (2008 - 2009)
PINÓS MASÓCLÀUDIAA.A.XAFATOLLSBENJAMÍ (2008 - 2009)
PRADES LARACARLAPEDALA.CATALEVÍ (2006 - 2007)
PRADES LARAALEIXPEDALA.CATPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
PRETEL SANCHEZJUAN MANUELA.A.XAFATOLLSSÈNIOR (1978 - 1999)
ROIG BORRASCARLESÈLITSÈNIOR (1978 - 1999)
ROSELL LOZANOLAURAINDEPENDENTVETERANS A (1968 - 1977)
SAINZ DE LA MAZA I ESCOLAVíCTORLLEIDASÈNIOR (1978 - 1999)
SANAHUJA BALAGUéMARISíNINDEPENDENTCADET (2002 - 2003)
SANAHUJA BARRANCOJOSEP RAMONA.A.XAFATOLLSVETERANS A (1968 - 1977)
SANS ARGILéSARESA.A XAFATOLLSINFANTIL (2004 - 2005)
SANS RIBASROGERCA ARBECASÈNIOR (1978 - 1999)
SÀRIES TERRÉJORDICLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
SOLANS VIDALEMMA
-
ALEVÍ (2006 - 2007)
TAMI MESSAOUDIKENZAPEDALA.CATINFANTIL (2004 - 2005)
TERRATS SERRAJORDIGYMNÀS ROYALVETERANS B (1917 - 1967)
TOMILLERO GOMESDAVIDTROTALLUNÀTICSVETERANS A (1968 - 1977)
TORRUELLA GINÉCARLAINDEPENDENTALEVÍ (2006 - 2007)
TRULLOLS ABADDIDACA.A XAFATOLLSALEVÍ (2006 - 2007)
TRULLOLS PEDRARAMONA.A XAFATOLLSVETERANS A (1968 - 1977)
VADUVAKEVININDEPENDENTPRE-BENJAMÍ (2010 - 2011)
VELASCO PELEGRíARESA.A XAFATOLLSCADET (2002 - 2003)
VIDAL ADAMEZJÈSSICACLUB ESPORTIU L'ESTELESPECIAL OLIMPICS
VIDAL MONCUNILLALBAINDEPENDENTVETERANS A (1968 - 1977)
VILARDELL TREPATMARCRUNNER'S BALAGUER C.EBENJAMÍ (2008 - 2009)
VIOLA CORTADAMARPEDALA.CATBENJAMÍ (2008 - 2009)
VIOLA CORTADAPEREPEDALA.CATINFANTIL (2004 - 2005)
ZABAU LEONXAVIER
-
SÈNIOR (1978 - 1999)


Web de l'esdeveniment

Contacte organització - Contacte inscripcions


Formulari d'inscripció

Servei ofert per Iter5